Dále doporučujeme, zábava, důležité informace

Seznam odkazů na zajímavé internetové stránky a partnerské weby.

Přehled souborových přípon

Vyčerpávající Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte čím zobrazit, jak konvertovat, jak exportovat, v čem upravit, jak spustit, jak přehrát, kterak editovat, čím prohlížet, jak importovat, jak převést, jak vytvořit soubory těchto typů: zdrojové kódy programovacích jazyků, spustitelné soubory, hudební audio soubory, video soubory, písma, fonty, šablony dokumentů, internet a web, komprimace dat, obrazy disků, systémové soubory, dokumenty, koncovky souborů apod.

Free game online hry

Zkuste free game online hry Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: Sportovní, Velikonoční hry, Střílečky, Strategie, Bojové online gamesy, Hry na vaření a smažení, Oddechové, Vánoční online hry, Závodní, parkování - parkovačky, Onlinovky pro dva hráče, Karetní, Logické, Stolní hry a deskovky, Klasické a podobně.

Vlajky států obrázků

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Vlajky států obrázků. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: země jižní Asie, státy Střední Ameriky, evropské země a státy, státy jižní Ameriky, Antarktidy, země Afriky, ostrůvky Oceánie, země střední Asie, státy Blízkého východu, země Severní Ameriky apod.

Náš tip, zábava, důležité informace

Lexikon, slovník pojmů Co je to? nabízí aktuálně přes 3000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, ekonomie, literatury, školství atd.

Nej hry online

Vyzkoušejte nej hry online. V této rozsáhlé kolekci naleznete Relaxační onlinovky, Sportovní, Stolní hry a deskovky, Karetní hry, Bojové gamesy, Postřehové, Logické, Akční hry, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Tip na výlet! Jeďte do města Příbram. Hlavní turistickou atrakcí je největší hornické muzeum v ČR.

Klíčová slova: zajímavosti, Obrázky a kliparty zdarma, pro děti, weby, Přáníčka k svátku, školství, Superhry a hry online zdarma, počítače, Co je to Romulus Remus?, Online životopisy, biografie slavných osobností, Super free web games zdarma, Online hry pro děti zdarma, Full HD pozadí na PC

Vánoční web - vánoční magazín

Blíží se doba adventní? Nemáte nakoupeny všechny dary, nevíte jak si vyzdobit byt? Potom navštivte Vánoční web. Tématické články jsou z kategorií vánoční koledy, vánoční všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví, materiály ke stažení, vánoční přání, vánoční dárky, vánoční filmy, adventní všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční stromeček, vánoční dekorace atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Václavské náměstí, Desktop, Koleda, Jedle, Vánoční ozdoby, Píseň, Vánoční stromek, Patchwork, Vánoční punč, Linecká kolečka, Silvestr, bezlepkové cukroví, Ostrava, Ježíš Kristus, Vídeň, Adventní svícen, Stromeček, Vánoční svařák, Samolepky, Vánoční trhy, Dia, Pokrmy, Vánoční tapety, Jingle Bells, Rumové řezy, Vánoční koule, Borovice, Anděl, Vánoce, Jmelí, Zima apod.

Sledujete seriál Hannah Montana? Pokud ano a líbí se vám, určitě se vám budou líbit i Hannah Montana hry. Zahrajte si hru s hlavní představitelkou Miley Cyrus.

Chcete cestovat do Ruska, Ruské federace? Pokud ano, zjistěte si základní informace o Rusku a Ruské federaci jako jsou zeměpisné údaje, informace o slavných osobnostech, o politice atd.

Informace, zábava, důležité informace

Znáte otáčecí hry, tzv. otáčečky? Jednou z nejlepších her tohoto typu je hra Atlantic Quest, kterou si můžete zahrát zdarma na našem partnerském webu.

Vše o Vánocích - online adventní magazín

Blíží se doba adventní? Nemáte nakoupeny všechny dary, nevíte jak si vyzdobit byt? Potom zkuste Vše o Vánocích. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční dárky, adventní všehochuť, vánoční koledy, vánoční přání, vánoční všehochuť, vánoční zábava, materiály ke stažení, jmenovky na dárky k Vánocům, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dekorace, vánoční stromeček atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Štědrý večer, Silvestr, Dia, Tapeta, Osvětlení do oken, Pozadí, Vídeň, Anděl, Stromeček, Kuba, Jmenovka, Jezulátko, Kavkazská jedle, Dárky, Šišky, Košíčky, Německy, Vánoční kaktus, Schleich, Mrazík, Anglicky, Brambořík, Zdraví, Plzeň, Sněhulák, Striezelmarkt, Popelka, Štěstí, Keramický adventní věnec, Atmosféra, Recepty apod.

Seznam vlajek měst České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Seznam vlajek měst České republiky. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Hlavní město Praha, Jihočeský kraj, Jihomoravský kraj, Plzeňský kraj, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Ústecký kraj, Moravskoslezský kraj, Karlovarský kraj, Olomoucký kraj, Pardubický kraj, Středočeský kraj, Kraj Vysočina apod.

Keywords:Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Nejlepší hry pro dívky, zadarmo, Online geografické testy zdarma bez registrace, Ashanti, webové stránky, odkazy, Vlajky států obrázků, Tapety pro Windows, Dopravní značení, zábava, Obrázky a kliparty zdarma

Přehled formátů souborů

Velký Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte čím prohlížet, jak vytvořit, jak spustit, jak převést, jak otevřít, čím zobrazit, jak importovat, jak konvertovat, v čem upravit, jak exportovat, kterak editovat soubory těchto typů: internet a web, písma, fonty, obrazy disků, šablony dokumentů, zdrojové kódy programovacích jazyků, hudební audio soubory, komprimace dat, spustitelné soubory, dokumenty, koncovky souborů, grafiku, video soubory apod.

Státní prapory všech zemí

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní prapory všech zemí. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako státy jižní Ameriky, Antarktidy, státy Blízkého východu, země Afriky, evropské země a státy, země střední Asie, země Severní Ameriky, státy Střední Ameriky, ostrůvky Oceánie, země východní Asie apod.

Bonmoty, myšlenky, aforismy, přísloví, hlášky, úsloví, moudrosti

Citáty slavných, Bonmoty, myšlenky, aforismy, přísloví, hlášky, úsloví, moudrosti, . V této rozsáhlé kolekci naleznete citáty o neštěstí, citáty o svobodě, citáty o lásce, citáty o dobru, citáty o rozumu, citáty o manželství, hlášky o alkoholu, citáty o bohu, citáty o zdraví, citáty o smutku, citáty o bohatství, citáty o penězích, citáty o ženách, citáty o nenávisti, citáty o smrti, citáty o člověku, citáty o kráse, citáty o lži, citáty o zlu, přísloví o naději od různých známých osobností.

Internet, síť, zábava, důležité informace

Důvodů pro oslavy může být mnoho. Můžete například přát k ukončení studia, k MDŽ nebo k výročí seznámení.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení používané v naší vlasti? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: neoficiální zábavné značky, výstražné značky, informativní směrové dopravní značky, zahraniční značky, vodorovné značení, informativní jiné dopravní značení, příkazové dopravní značky, značky upravující přednost, dodatkové tabulky, informativní provozní značení, zákazové dopravní značení apod.

Dopravní značení

Znáte dobře dopravní značení používané v naší vlasti? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií informativní směrové dopravní značky, vodorovné značení, dopravní zařízení, neoficiální zábavné značky, výstražné značky, informativní jiné dopravní značení, dodatkové tabulky, značky upravující přednost, informativní provozní značení, zákazové dopravní značení, zahraniční značky apod.

Klíčová slova: Biografie známých osobností, M, Přehled souborových přípon, Jessica Simpson, internet, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, kasino daring, B, Seznam vlajek měst České republiky, Staré hry online, Federace USA

Obrázky a kliparty zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky a kliparty zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako zvířata, dopravní prostředky, ovoce, hudba, ptáci, věda, hmyz, stavby, ženy a dívky, sport, mapy, jídlo a nápoje, symboly, osobnosti a lidé, Velikonoce, velikonoční kliparty, muži, zelenina, Vánoce a Advent, halloween, smajlíci a emotikony, auta, přístroje, rostliny atd.

Jste smutní? Webová stránka s vtipy vás určitě rozesměje.

Superhry a hry online zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme superhry a hry online zdarma. Hry jsou rozdělené kategorií: Relaxační onlinovky, Stolní hry a deskovky, Karetní hry, Bojové gamesy, Strategie, strategické hry, Postřehové, Sportovní, Akční hry, Závodní moto hry a tak podobně.

Doporučené odkazy, zábava, důležité informace

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie, krajů České republiky, Spolkových zemí Německa, rakouských zemí, polských vojvodství atd.

Staré hry online

Doporučujeme staré hry online Vybírejte z kategorií Oblíkačky, Skákací a hopsací gamesky, Střílecí hry, Farmářské hry, Auta a závodní, Logické hry, Barbie hry, Hannah Montana, Omalovánky, Akční gamesky, Vaření a smažení, Letecké simulátory, Hry s koňmi, Oddechové hry, Arkády a plošinovky, Karetní hry - solitaire, Deskovky, Sportovní gamesy, online html5 hry, Vzdělávací a výukové hry, Adventní, vánoční hry apod.

Online hry - na výběr je mnoho online her (browser her) zdarma. logické hry, omalovánky, hry s koňmi a další.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: politika, počítače, matematika, psychologie, příroda, filozofie, náboženství a křesťanství, věda, český jazyk, technika, literatura, latina, chemie, účetnictví, software, nápoje, fyzika, nástroje, bankovnictví, jídlo, cestování, ekonomie a ekonomika, hardware, různé atd.

Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Zahrajte si online zeměpisné testy a kvízy zdarma. Naleznete zde hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Klíčová slova: multimédia, kuriozity, Tapety na plochu počítače, Obrázky k svátku, obrázková přání, Vlajky jednotlivých států USA, info, Státní prapory všech zemí, Vše pro kolo, zdarma, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly

Obrázky a kliparty zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky a kliparty zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako zvířata, dopravní prostředky, ovoce, hudba, ptáci, věda, hmyz, stavby, ženy a dívky, sport, mapy, jídlo a nápoje, symboly, osobnosti a lidé, Velikonoce, velikonoční kliparty, muži, zelenina, Vánoce a Advent, halloween, smajlíci a emotikony, auta, přístroje, rostliny atd.

Jste smutní? Webová stránka s vtipy vás určitě rozesměje.

Superhry a hry online zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme superhry a hry online zdarma. Hry jsou rozdělené kategorií: Relaxační onlinovky, Stolní hry a deskovky, Karetní hry, Bojové gamesy, Strategie, strategické hry, Postřehové, Sportovní, Akční hry, Závodní moto hry a tak podobně.

World wide web, internet, zábava, důležité informace

Online hry, Onlinovky které můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.).

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na online slovník - Kdo je to?.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: geocaching, zkratky krajů České republiky, mezinárodní organizace, úřady a ministerstva, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, obecné zkratky, země EU, internetové domény 1. řádu, fyzikální jednotky, měny, hudební zkratky, okresy České republiky, týmy NHL, státy usa, mezinárodní organizace, politické strany a hnutí apod.

Životopisy osobností, českých i zahraničních, současných i historických. Politici, spisovatelé, zpěváci, skladatelé, sportovci atd.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento online encyklopedický slovník ve kterém určitě naleznete odpověď.

Klíčová slova: Stručný slovník pojmů a termínů, V, internetové stránky, zeměpis, Vánoční web, Casino, Přehled formátů souborů, č, webovky, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Super online hry zdarma, cestování, Celebrita Ashley Judd, 2

Několik fórů na závěr. Vtip Superpočítač: Chlapa bolí loket a chce jít za doktorem. Kamarád mu řekne: "Neblbni, Američani už na to mají počítač, zrovna ho testují u nás v lékárně. Je to levnější než doktor a jenom je zapotřebí donést vzorek moči." Chlap si řekne, že nemá co ztratit, donese do lékárny vzorek moči, hodí ho do počítače, hodí tam desetikačku. Ozve se bzukot, hrkot a cinknutí, vyjede kousek papíru, na kterém stojí: Mate tenisový loket - Namáčejte si ho v horké vodě - Kloub nenamáhejte - Zlepší se to do dvou týdnů. Chlápek je spokojen, ale hned si říká, jestli by se ten počítač nedal ošálit. Rozhodne se, že to zkusí. Doma nalije do zavarovačky vodu z vodovodu, přidá kus slin od psa, moč od dcery a od manželky a po chvíli onanování i vzorek ejakulátu. Všechno smíchá, donese do lékárny, vzorek hodí do počítače, odkud se ozve bzukot, hrkot a cinknutí, vyjede kousek papíru a na něm je napsáno: Voda ve vaší domácnosti je příliš tvrdá, přidávejte do ní sodu. Váš pes má blechy, umyjte ho v protibleším šamponu. Vaše dcera užívá kokain, dejte ji na terapii. Vaše manželka je těhotná. Jsou to dvojčata, obě holky. Nejsou Vaše. Pořiďte si právníka. - A jestli nepřestanete onanovat, tak se Vám ten tenisový loket nikdy nezahojí!

Víš, jak se dělí komunisti v Africe? No přece mačetou.

Další odkazy:

La pornographie sexuelle a caractere sexuel France
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Blahopřání ke svatbě a k výročí seznámení
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Kliparty a obrázky
Tipy na zajímavé weby
Fernando Torres
Odkazy na partnerské weby
Poland
Tipy na Partnerské weby
Obrázky na plochu

Děkujeme vám za vaši návštěvu.