Naše tipy, informace, kultura, vzdělání a zábava

Zde se nacházejí odkazy na zajímavé internetové web stránky, které doporučujeme navšítit.

Způsob dopravy je zásadní věcí při cestování. Někdy je dokonce samotná doprava a zvolený dopravní prostředek cílem - cesta je cíl. Zvláště pokud cestujete za pomoci svých svalů - při chůzi, jízdě na kole nebo koloběžce. Tam jde právě o sportovní výkon a ne o to se někam rychle dostat. Pro mnoho lidí je ale samotná přeprava otravou, kterou chtějí mít co nejrychleji za sebou a proto obvykle volí nejrychlejší způsob dopravy, například letadlo pro delší vzdálenosti.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Vybrat si můžete desítek kategorií jako počítače, jídlo, filozofie, školství, sport, stavebnictví, účetnictví, zkratky, ekonomie a ekonomika, software, nápoje, technika, příroda, český jazyk, psychologie, bankovnictví, rostliny, fyzika, lékařství a medicína, nemoce, hardware, matematika, věda, materiály atd.

Doporučené odkazy, informace, kultura, vzdělání a zábava

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?

Ilustrace, obrázky

Pro grafiky doporučujeme Ilustrace, obrázky. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako symboly, mapy, Vánoce a Advent, hmyz, dopravní prostředky, jídlo a nápoje, sport, květiny, stavby, muži, náboženství, halloween, zelenina, zvířata, osobnosti a lidé, rostliny, přístroje, ženy a dívky, láska, smajlíci a emotikony, hudba, ptáci, auta atd.

Znalost státních symbolů a vlajek států a zemí světa je při cestování docela důležitá. Je opravdu trapas, Faux pas, pokud jste v zemi a nepoznáte její vlajku. Připravili jsme pro vás několik obrázků státních a městských vlajek, se kterými se můžete při cestování setkat. Další obrázky vlajek naleznete v příslušných odkazech.

Klíčová slova: Online hry zdarma, kuriozity, Nejhranější online hry zdarma, pro dospělé, Fotografie Mamiko Tayama, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Nejlepší školní testy a kvízy, Wallpapery do mobilu, Omalovánky zdarma ke stažení, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Vlajky států světa, M, URL

Nejhranější online hry zdarma

Zkuste nejhranější online hry zdarma Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Skákačky a hopsačky, Strategie, Akční hry, Střílečky, Karetní hry, Brutální krvavé hry, Stolní a deskové hry, Logické hry, Postřehové hry, Hry pro dva hráče, Adventury, Animace, Relaxační hry, Závody aut, Bojové hry, Sportovní hry a tak dále.

Dlouhá cesta autem, autobusem, vlakem nebo letadlo může být velmi nudná. Pomoci vám mohou hry. Pokud cestujete individuálně, bude asi první volbou váš mobilní telefon. I 20 let staré telefony obsahující javu jsou schopny spustit jednoduché java hry, které si můžete stáhnout často zdarma. Lepší je však poprosit Ježíška, ať vám k Vánocům daruje mobilní telefon od firmy Apple nebo s operačním systémem Android. Na takových mobilech si pak můžete zahrát mnoho pěkných her a kromě toho můžete zjistit třeba aktuální předpověď počasí, jízdní řád a zpoždění, poslat zamilovanou sms vašemu miláčkovi atd.

Podívejte se také na nové webové stránky obsahující omalovánky pro děti online. Přímo z prohlížeče máte možnost vybarvovat omalovánky aut, omalovánky koní nebo obrázky mašinek

World wide web, internet, informace, kultura, vzdělání a zábava

Textová přání, přáníčka a blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, výročí, nový rok, apod.

Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy

Doporučujeme nejhranější online zeměpisné testy a kvízy. Vybírejte z kategorií testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst atd.

Přehled formátů souborů

Velký Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte jak vytvořit, jak spustit, jak konvertovat, jak převést, kterak editovat, jak exportovat, jak přehrát, čím zobrazit, čím prohlížet, jak otevřít, jak importovat následující typy souborů: hudební audio soubory, koncovky souborů, dokumenty, zdrojové kódy programovacích jazyků, systémové soubory, šablony dokumentů, video soubory, internet a web, spustitelné soubory, písma, fonty, konfigurační soubory, komprimace dat apod.

Keywords:Stručný encyklopedický slovník, humor, zeměpis, zábava, Obrázek Jóga, Dopravní značení, pro děti, Přehled zkratek a akronymů, Přáníčka k jmeninám, blahopřání ke svátku zdarma, Nejhranější online hry zdarma, Online testy zdarma bez registrace, Hry pro nejmenší online

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přáníček naleznete zde.

Obrázky a kliparty zdarma

Pro grafiky doporučujeme Obrázky a kliparty zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako nástroje a přístroje, věda, halloween, hmyz, zelenina, náboženství, hudba, květiny, přístroje, smajlíci a emotikony, rostliny, nápoje, ženy a dívky, ovoce, sport, Vánoce a Advent, stavby, jídlo a nápoje, dopravní prostředky, láska, mapy, symboly, osobnosti a lidé atd.

Naše země - Česká republika, se nachází uprostřed Evropy, je tedy logické, že cestovatelé a turisté vyrážejí nejčastěji právě do Evropy. A kam konkrétně? Oblíbený je samozřejmě náš soused, se kterým nás pojí historie - Slovensko, Slovenská republika. To je vyhledáváno nejčastěji pro své hory (Nízké a Vysoké Tatry), pro své kulturní památky nebo termální lázně. Lidé, kteří místo bahenních lázní preferují moře v letních měsících houfně navštěvují slunné Chorvatsko povětské svým mořem, národními parky z nichž nejznámější jsou Plitvická jezera, stejně jako historickými kulturními památkami, které naleznete např. v Dubrovníku.

Síť, informace, kultura, vzdělání a zábava

Kamaz je ruská automobilka, která poslední léta jasně dominuje Rally Dakar. Zahrajte si online hru zvanou Kamaz master kde si vyzkoušíte jejich kamion.

Online adventní magazín - online adventní magazín

Blíží se Vánoční čas? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Tak vyzkoušejte Online adventní magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční zábava, vánoční koledy, vánoční stromeček, materiály ke stažení, adventní všehochuť, vánoční dekorace, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dárky, vánoční přání, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční všehochuť atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Vánoční trhy, Patchwork, Kavkazská jedle, Koleda, Vánoční koule, Santa Claus, Cesmína, Smrk, Kuba, Řetězy, Anglicky, Jingle Bells, Vánoční ozdoby, Německy, Windows, Ježíšek, Pozadí, Mrazík, Recepty, Rumové řezy, Pro děti, Brno, Tapeta, Jedle, Lindt, Desktop, K Tisku, Lego, Kameňák, Zima, Wallpaper apod.

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte na stručný slovník pojmů - Co je to!.

Klíčová slova: Online adventní magazín, Onlinovky zdarma, V, Přání a blahopřání, webové stránky, Biografie známých osobností, Dopravní značky, Charlize Theron, info, počítače, Skvělé hry online zdarma, Státní vlajky států světa

Webové online testy zdarma

Milovníkům zeměpisu a geografie doporučujeme webové online testy zdarma. Testy jsou rozdělené kategorií: hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky regionů Francie, rakouských zemí, polských vojvodství, krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Navštivte přání, přáníčka a blahopřání. V tomto webu naleznete v tomto webu. Stovky vtipných veršovaných textových i obrázkových přáníček k svátku, narozeninám, svatbě, k MDŽ, odchodu do důchodu apod.

Internet, síť, informace, kultura, vzdělání a zábava

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí, Spolkových zemí Německa, krajů České republiky, regionů Francie, polských vojvodství atd.

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.

Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako informativní směrové dopravní značky, příkazové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, informativní provozní značení, zahraniční značky, neoficiální zábavné značky, zákazové dopravní značení, výstražné značky, značky upravující přednost, vodorovné značení, dodatkové tabulky apod.

Hry pro nejmenší online

Příznivcům PC her doporučujeme hry pro nejmenší online Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: Karetní, Pro dívky, parkování - parkovačky, Klasické, Bojové online gamesy, Závodní, Hry na vaření a smažení, Onlinovky pro dva hráče, Strategie, Střílečky, Sportovní, Logické, Vánoční online hry, Velikonoční hry, Stolní hry a deskovky a podobně.

Klíčová slova: zdarma, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, výukové pomůcky, Celebrity Eri Aikawa, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Free computer wallpapers, tipy, Pozadí na PC ke stažení, Ilustrace, obrázky

Webové online testy zdarma

Milovníkům zeměpisu a geografie doporučujeme webové online testy zdarma. Testy jsou rozdělené kategorií: hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky regionů Francie, rakouských zemí, polských vojvodství, krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Navštivte přání, přáníčka a blahopřání. V tomto webu naleznete v tomto webu. Stovky vtipných veršovaných textových i obrázkových přáníček k svátku, narozeninám, svatbě, k MDŽ, odchodu do důchodu apod.

Informace, informace, kultura, vzdělání a zábava

Nejhranější online hry zdarma

Zkuste nejhranější online hry zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Vaření a smažení, Logické hry, Hannah Montana, Hry s koňmi, Barbie hry, Deskovky, Oddechové hry, Karetní hry - solitaire, online html5 hry, Oblíkačky, Auta a závodní, Letecké simulátory, Vzdělávací a výukové hry, Sportovní gamesy, Adventní, vánoční hry, Farmářské hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Omalovánky, Střílecí hry, Arkády a plošinovky, Strategické onlinovky apod.

Máte rádi židovské anekdoty nebo Černý humor? Pak běžte na novou stránku s vtipy. Budete určitě spokojeni.

Přehled vlajek USA

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Přehled vlajek USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Oklahoma, New York, Tennessee, Wyoming, Jižní Dakota, Wisconsin, Utah, Ohio, Texas, Arizona, Connecticut, Jižní Karolína, Havaj, Massachusetts, Iowa, Pensylvánie, Mississippi, Indiana, Kansas, Montana, Vermont, Washington, Kentucky, Virginie, Kalifornie, Nebraska atd.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na online slovník - Kdo je to?.

Wallpapery do mobilu - pC tapety pro Windows

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Wallpapery do mobilu. jsou vhodná pro mobilní telefon, tablet, PC, displej, ultrabook, notebook, phablet, smartphone, obrazovka počítače, mobil, monitor a pro operační systémy Windows 7, Windows Me, Android, OSX, BlackBerry OS, Slackware, Windows XP, Microsoft Windows 8, Windows 95, Apple iOS (iPhone), Linux Ubuntu. Pozadí na PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: free wallpapers, velkoměsta a noční život, širokoúhlé Full HD widescreen, sportovní wallpapery, fraktály, tenisté a tenistky, oceán, moře, pláže, ptáci, Rally, závody aut, fantasy, armáda, válka, zbraně, vesmír, kosmos, motorky, sportovní a závodní auta, 3D a digitalní abstraktní tapety, zvířata, květiny, Formule 1. Dostupné rozměry 1600x900, 1200x1920, 800x600, 2560x1600, 1440x2560, 1536x2048, 1080x1920, 768x1024, 854x480, 1800x1440, 393x786, 1024x768, 360x720, 375x812, 1920x1080, 1152x768 atd.

Klíčová slova: Tapety do mobilu, č, cestování, hyperlinky, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Státy a jejich vlajky, Seznam vlajek amerických států, M, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Hry pro nejmenší děti online zdarma, volný čas, zdroje informací, Online omalovánky zvířátek k vybarvení, 6

Několik fórů na závěr. Vtip K čemu je dobrý počítač: Chybovat je lidské, ale jestli chcete něco opravdu posrat, potřebujete počítač.

Umírající babička říká své vnučce: "Chci ti zanechat svou farmu. To zahrnuje i vilu, traktor a další vybavení včetně 22 398 750 dolarů." Vnučka, která se již brzo stane bohatou říká: "Babi, jsi tak štědrá, nevěděla jsem, že máme farmu! Kde to je?" Babička z posledního dechu šeptá: "Facebook.."

Malý velbloudek se ptá maminky: "Maminko, proč máme na zádech ty dva hrby?" "Víš, synáčku, to když jdeme s karavanou po poušti, tak v nich máme zásobárnu vody." -"Aha. A maminko, proč máme na očích takové dlouhé řasy?" -"Víš, synáčku, to když jdeme s karavanou po poušti, tak aby nám písek nepadal do očí." -"Aha. A maminko, proč máme na konci nohou takové chlupaté chomáčky?" -" Víš, synáčku, to když jdeme s karavanou po poušti, tak aby se nám nohy nebořily do písku." -"Aha. A maminko, není nám to všechno tady v ZOO na hovno?"

Další odkazy:

Obrázky k jmeninám, přáníčka k svátku
Odkazy na partnerské weby
Jak spořit a vytvářet úspory?
Partnerské internetové stránky
Jessica Simpson
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Casino virtuel
Doporučené odkazy
Fernando Torres hiszpański piłkarz
Zajímavé internetové odkazy
Plenty of Fish

Děkujeme vám za vaši návštěvu.