Zajímavé odkazy, hry, cestování, všeobecné informace

Tato stránka obsahuje přehled užitečných linků na webové stránky, které doporučujeme k navštívení. Jedná se vesměs o naše partnerské stránky.

Dále také spolupracujeme s Lexikonem, slovníkem pojmů Co je to?, který obsahuje přes 8000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, kultury, ekonomie, literatury, školství atd.

Štve vás polika, štvou vás politici? Přečtěte si vtipy o politice na našich partnerských stránkách s vtipy.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vytiskněte jim omalovánky a nechte je vybarvit je. Pro kluky i pro dívky je na připraveno mnoho obrázků v kategoriích vesmír, autíčka nebo zvířátka.

Internet, síť, hry, cestování, všeobecné informace

Máte rádi kameňáky? Teď tím nemyslím filmovou sérii Zdeňka Trošky, ale vtipy obedně takto nazývané. Pokud ano, navštivte webové stránky plné vtipů a kameňáků.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností z řad sportovců, herců, umělců, politiků, panovníků a dalších. Webové stránky dále obsahují popis současných i zaniklých profesí, lidských vlastností, poruch a nemocí.

Přehled vlajek USA

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Přehled vlajek USA. Zde naleznete například vlajky států Connecticut, Colorado, Arkansas, Tennessee, Massachusetts, Montana, Maine, New Jersey, Delaware, Pensylvánie, Oklahoma, Georgie, Missouri, Iowa, Kentucky, Rhode Island, Aljaška, Idaho, Minnesota, Oregon, Jižní Karolína, Havaj, Florida, Severní Karolína, New York, Wisconsin atd.

Klíčová slova: Přehled vlajek USA, V, zdroje informací, Onlinovky zdarma, Tapety pro Windows, volný čas, Vlajky zemí světa, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Drapeaux du monde, webové stránky, tipy, zajímavosti, Webové online hry zdarma

Super online hry zdarma

Doporučujeme super online hry zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete Stolní hry a deskovky, Bojové gamesy, Postřehové, Logické, Závodní moto hry, Karetní hry, Relaxační onlinovky, Akční hry, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené wallpapery a tapety sportovních aut.

Donald John Trump (narozen 14. června 1946 New York) je americký republikánský politik a 45. prezident Spojených států amerických, kterým se stal 20. ledna 2017. Do Bílého domu nastoupil Donald Trump ve věku 70 let je Donald Trump nejstarší a zároveň nejbohatší zvolený prezident a stal se také prvním mužem v úřadu bez předchozí zkušenosti s politickou či armádní funkcí.

Informace, hry, cestování, všeobecné informace

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: hardware, materiály, matematika, chemie, český jazyk, sport, kultura, zločin a právo, filozofie, software, náboženství a křesťanství, nemoce, různé, politika, věda, internet, psychologie, jídlo, fyzika, technika, rostliny, latina, nástroje, zkratky atd.

PC tapety pro Windows - pozadí na plochu počítače

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. PC tapety pro Windows. jsou vhodná pro monitor, počítač, notebook, displej, PC, mobil, obrazovka počítače, smartphone, ultrabook, mobilní telefon, tablet a pro operační systémy Windows 98, Windows Server 2012, Windows XP, Windows 10, Linux Mint, OSX, Java ME, Windows Me, Windows 2000, Windows 10 Mobile, Microsoft Windows Vista. Wallpapers na zdarma PC ke stažení z kategorií moře, oceány, pláže, wallpapery, hudební tapety, Velikonoce - velikonoční tapety, květiny, kytky, motorky, motocykly, vesmír, planety, galaxie, noční města, psi a štěňátka, Roztomilá zvířátka, letadla, dopravní prostředky, budovy a stavby, rostliny, sportovní pozadí, hry a herní wallpapery, 3D a Abstraktní, příroda, krajina, zvířata, operační systémy, Windows. Zvolit si můžete z velikostí 1280x1024, 768x1024, 1200x1920, 412x846, 320x568, 2560x2048, 375x812, 375x667, 640x480, 1536x864, 1366x1024, 1024x768, 1920x1440, 1280x800, 800x600, 1536x2048 atd.

Prahu nebo Český Krumlov znají všichni, proto nemá smysl o nich psát. Měst v České republice jsou však stovky. Zajímá vás technika, hornictví nebo se chcete zchladit v parném létě? Pak navštivte hornické město Příbram plné technických a kulturních památek z doby těžby stříbra a jiných kovů.

Keywords:zdarma, pro děti, Slovník pojmů Co je to?, Nejlepší wallpapery na plochu zdarma, Zdarma ke stažení, Dopravní značky, webovky, Federace USA, Obrázek bílé vajíčko, Webové online hry zdarma, linky, Dopravní značky

Aforismy, motta, výroky, přísloví, myšlenky, moudra, bonmoty

Citáty slavných osobností, Aforismy, motta, výroky, přísloví, myšlenky, moudra, bonmoty, rozdělené kategorií: citáty o lži, citáty o štěstí, citáty o svobodě, citáty o zlu, citáty o manželství, citáty o dobru, citáty o lásce, citáty o přátelství, citáty o kráse, citáty o bohu, citáty o ženách, citáty o smrti, citáty o člověku, citáty o zdraví, citáty o penězích, citáty o životě, moudra o dětech, citáty o odvaze, hlášky o alkoholu, citáty o víře od různých známých osobností.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.

Neuspokojily vás hry na tomto webu? Zkuste třeba hru Bubble Trouble na partnerském webu s online hrama zdarma.

World wide web, internet, hry, cestování, všeobecné informace

Kliparty pro dokumenty

Pro grafiky doporučujeme Kliparty pro dokumenty. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako jídlo a nápoje, ženy a dívky, stavby, auta, ovoce, nástroje a přístroje, Vánoce a Advent, věda, nápoje, přístroje, mapy, zelenina, symboly, květiny, hudba, zvířata, náboženství, osobnosti a lidé, Velikonoce, velikonoční kliparty, muži, ptáci, rostliny, sport atd.

Webové online hry zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme webové online hry zdarma. Hry jsou rozdělené kategorií: Strategie, strategické hry, Karetní hry, Relaxační onlinovky, Sportovní, Bojové gamesy, Stolní hry a deskovky, Akční hry, Postřehové, Logické a tak podobně.

Státní vlajky zemí

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní vlajky zemí. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: země Severní Ameriky, Antarktidy, státy Blízkého východu, evropské země a státy, státy Střední Ameriky, země jižní Asie, státy jižní Ameriky, ostrůvky Oceánie, země Afriky, země střední Asie apod.

Klíčová slova: cestování, č, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Bayern de Múnich club, Online životopisy, biografie, počítače, hyperlinky, Blahopřání k jmeninám a k narozeninám, zeměpis, B, Kliparty pro dokumenty, Kliparty zdarma

Nepropadli byste ze zeměpisu? To si můžete ověřit na webovkách se státními vlajkami. Kromě státních vlajek všech zemí světa zde naleznete i mnoho údajů o každém státu - např. počet obyvatel, rozloha, výše HDP apod.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: internetové domény 1. řádu, měny, mezinárodní organizace, politické strany a hnutí, geocaching, úřady a ministerstva, mezinárodní organizace, obecné zkratky, firmy a společnosti, hudební zkratky, fyzikální jednotky, země EU, státy usa, týmy NHL, vysokoškolské a akademické tituly, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích apod.

Onlinovky zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme onlinovky zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Oblíkačky, Puzzle a skládačky, Arkády a plošinovky, Hry s koňmi, Skákací a hopsací gamesky, Adventury, Letecké simulátory, Farmářské hry, Barbie hry, Karetní hry - solitaire, Vaření a smažení, Sportovní gamesy, Holčičí, dívčí hry pro holky, Logické hry, Auta a závodní, Střílecí hry, Strategické onlinovky, Oddechové hry, Akční gamesky, Vzdělávací a výukové hry, Deskovky apod.

Náš tip, hry, cestování, všeobecné informace

Nestačí vám uvedené vtipy na těchto stránkách? Pokud ne, další vtipné citáty, vtipné hádanky a vtipy naleznete zde

Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Všem příznivců zeměpisu doporučujeme online zeměpisné testy a kvízy zdarma. Naleznete zde online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa, hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek atd.

Znáte dobře státní vlajky zemí světa? Znáte vlajku svého města nebo některou vlajku státu USA? Dokažte to, vyzkoušejte naše kvízy vlajky nebo jiné zeměpisné testy.

Pokud se zajímáte o historii a ještě jste nenavštívili Terezín, určitě tak učiňte. Terezín se nachází v blízkosti Litoměřic.

Nemají vaši přibuzní, kamarádi a přátelé také narozeniny? Pokud ano, pošlete jim textové blahopřání k narozeninám - přáníčko k narozeninám.

Klíčová slova: Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, A, Hry pro kluky, Cristiano Ronaldo, internetové stránky, URL, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Plzeňské památky, atrakce a pivo, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, pro dospělé, Tapety na plochu PC

Nepropadli byste ze zeměpisu? To si můžete ověřit na webovkách se státními vlajkami. Kromě státních vlajek všech zemí světa zde naleznete i mnoho údajů o každém státu - např. počet obyvatel, rozloha, výše HDP apod.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: internetové domény 1. řádu, měny, mezinárodní organizace, politické strany a hnutí, geocaching, úřady a ministerstva, mezinárodní organizace, obecné zkratky, firmy a společnosti, hudební zkratky, fyzikální jednotky, země EU, státy usa, týmy NHL, vysokoškolské a akademické tituly, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích apod.

Onlinovky zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme onlinovky zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Oblíkačky, Puzzle a skládačky, Arkády a plošinovky, Hry s koňmi, Skákací a hopsací gamesky, Adventury, Letecké simulátory, Farmářské hry, Barbie hry, Karetní hry - solitaire, Vaření a smažení, Sportovní gamesy, Holčičí, dívčí hry pro holky, Logické hry, Auta a závodní, Střílecí hry, Strategické onlinovky, Oddechové hry, Akční gamesky, Vzdělávací a výukové hry, Deskovky apod.

Doporučené odkazy, hry, cestování, všeobecné informace

Online vánoční magazín - online adventní magazín

Blíží se Vánoční čas? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Potom zkuste Online vánoční magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií adventní všehochuť, vánoční filmy, vánoční stromeček, vánoční všehochuť, vánoční zábava, vánoční přání, vánoční dekorace, vánoční dárky, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční koledy, recepty na vánoční jídlo a cukroví atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Slámový adventní věnec, Betlém, Recepty, Tisk, Desktop, Křesťanství, Kavkazská jedle, Vánoce, Kameňák, Tapeta, Vinná klobása, Štědrý den, Vánoční ubrusy, Cesmína, Adventní kalendář, Štědrý večer, Vánoční světýlka, Vánoční svíčky, Vánoční kaktus, bezlepkové cukroví, K Tisku, Papírové ozdoby, Vánoční stromeček, Sněhulák, Drážďany, Bůh, Mrazík, Jedle, Písnička, Kinder, Linux apod.

Super online kvízy

nejen žákům ZŠ doporučujeme super online kvízy. Vybírejte z kategorií Angličtina, výuka anglického jazyka, Matematické testy, online testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky, online IQ testy zdarma, zeměpisné testy a kvízy, výukové pomůcky, testy psaní všemi deseti prsty atd.

Bonmoty, motta, přísloví, rčení, moudrosti, moudra, myšlenky

Citáty slavných osobností, Bonmoty, motta, přísloví, rčení, moudrosti, moudra, myšlenky, . V této jedinečné sbírce naleznete citáty o životě, citáty o bohu, citáty o nenávisti, citáty o kráse, citáty o rozumu, citáty o manželství, hlášky o alkoholu, citáty o dobru, citáty o svobodě, citáty o smutku, moudra o dětech, citáty o neštěstí, přísloví o naději, citáty o lži, citáty o smrti, citáty o ženách, citáty o bohatství, citáty o odvaze, citáty o penězích, citáty o přátelství od různých známých osobností.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku? Nevíte co znamená slovo benchmark? Nejen definici pojmu benchmark najdete ve ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů, hesel a termínů.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Českých Budějovic nebo vlajka Jeseníku? Tyto a další vlajky naleznete zde.

Klíčová slova: info, Vše o Vánocích, Skvělé hry online zdarma, Prapory českých měst, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Texty přáníček k svátku podle jmen, školství, zábava, Životopisy osobností, internet, K, weby, Přání ke kulatému výročí, 2

Několik fórů na závěr. Vtip Pyrotechnik: Zahrával si se životem, produkoval třaskaviny, bomby plnil dynamitem, rozletěl se do krajiny.

Hádají se dva teplouši. Po chvíli se jeden nasere a říká: „Tak víš co? Polib mi prdel!” Druhý se zamračí: „Ne, ne, ne, žádný usmiřování nebude!”

Oznamuje lékař homosexuálovi: „Máte kapavku. Kde jste k ní přišel?” „Nevím. Byl jsem sice v sauně, ale vzadu oči nemám!”

Další odkazy:

Poker karetní hra
Partnerské internetové stránky
Albania
Tipy na zajímavé weby
Obrázky na plochu jídlo
Linky na partnerské weby
Cestovatelské stránky
Zajímavé webové stránky
Vlajka Tongy
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Antistresové omalovánky

Děkujeme vám za vaši návštěvu.