Partnerské weby, inspirace pro volný čas

Zde uvádíme zpětné odkazy našich partnerských webů.

Online poker - naučte se pravidla pokerových her a přečtěte si tipy jak vyzrát na ruletu.

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky rakouských zemí, regionů Francie, Spolkových zemí Německa, krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství atd.

Hry pro nejmenší online

Doporučujeme hry pro nejmenší online Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Skákačky a hopsačky, Relaxační hry, Postřehové hry, Pro dívky, Animace, Akční hry, Hry pro děti, Brutální krvavé hry, Závody aut, Logické hry, Stolní a deskové hry, Adventury, Sportovní hry, Strategie, Bojové hry, Karetní hry a tak dále.

Síť, inspirace pro volný čas

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.

Online web Hry zdarma bez registrace

Zapařte si online web Hry zdarma bez registrace Gamesy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Střílecí hry, Sportovní gamesy, Arkády a plošinovky, Adventní, vánoční hry, Oblíkačky, Hannah Montana, Adventury, Skákací a hopsací gamesky, Hry s koňmi, Farmářské hry, Oddechové hry, Vzdělávací a výukové hry, Barbie hry, Karetní hry - solitaire, Letecké simulátory, Logické hry, Deskovky, Auta a závodní, online html5 hry, Strategické onlinovky, Omalovánky apod.

Klíčová slova: Přehled státních vlajek států světa, kuriozity, Nejhranější hry online, Hry pro nejmenší online, Přání k svátku podle jmen, Gratulace k jmeninám, zeměpis, Super online flash hry, Biografie slavných osobností, Luis Alberto Suárez Díaz, Seznam vlajek měst České republiky, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Dopravní značky, Slovník pojmů Co je to?

Seznam vlajek měst České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Seznam vlajek měst České republiky. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Moravskoslezský kraj, Jihomoravský kraj, Královéhradecký kraj, Ústecký kraj, Kraj Vysočina, Jihočeský kraj, Liberecký kraj, Plzeňský kraj, Pardubický kraj, Středočeský kraj, Hlavní město Praha, Olomoucký kraj, Zlínský kraj apod.

Znáte vlajky měst ČR? Například vlajka Hradce Králové, vlajka Litoměřic nebo vlajka Litvínova?

Životopisy osobností - online životopisy, biografie

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Potom navštivte Životopisy osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií spisovatelé a spisovatelky, významné osobnosti, umělci a umělkyně, režiséři a scénáristé, podnikatelé a obchodníci, zločinci a vrazi, novináři a žurnalisté, sportovci a sportovkyně, světoví i domácí politici, vojáci, generálové, válečníci, křesťané a svatí atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Máj, Dramatik, Miliardář, Esejista, Spisovatel, Maršál, Rétorika, Ministr zahraničí, Vojáci, Starověký Egypt, Nobelova cena, Trenérka, Rock ‚n‘ Roll, Válka, Státník, Nežijící, AIDS, Komunista, Voják, Vražedkyně, Stoletá válka, Američané, Továrník, Poslanci, Novinář, Francouz, Husité, Vojevůdce, Ekonom, Zpěvačky, Prezidenti USA, Hudebnice, Atentát, Kladno, Zpěvák, Pop apod.

Doporučené odkazy, inspirace pro volný čas

Seznam přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte čím prohlížet, jak spustit, jak exportovat, jak vytvořit, jak převést, jak otevřít, jak importovat, v čem spustit, čím zobrazit, v čem upravit, kterak editovat následující typy souborů: systémové soubory, internet a web, obrazy disků, písma, fonty, grafiku, koncovky souborů, video soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, hudební audio soubory, šablony dokumentů, spustitelné soubory, konfigurační soubory apod.

Vtípky, černý humor, ftipy, anekdoty, fórky, fóry

Chcete se uvolnit? Vtípky, černý humor, ftipy, anekdoty, fórky, fóry. vás zaručeně pobaví. Vtipy z kategorií Vtipy o židech - židovské anekdoty, Frky, vtipy, vtípky, O mužích, Frky o tchýních, Vtipy o Bohu, Vtipné hádanky, O škole, Vtípky o blondýnkách, Frky ze života, Vtipy o doktorech, O zvířátkách, O Němcích, Vtipy o policajtech, Vtipy o cikánech, O Slovácích, O ekonomech, Vtipy o Pepíčkovi, O důchodcích, O gayích a homosexuálech, O Windows, O ženách apod.

Vlajky měst České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlajky měst České republiky. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Zlínský kraj, Moravskoslezský kraj, Jihočeský kraj, Kraj Vysočina, Plzeňský kraj, Hlavní město Praha, Jihomoravský kraj, Liberecký kraj, Karlovarský kraj, Pardubický kraj, Středočeský kraj, Olomoucký kraj, Královéhradecký kraj apod.

Keywords:Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Obrázky a kliparty zdarma, Dopravní značky, Skvělé hry online zdarma, Texty přání k svátku podle jmen, doporučujeme, linky, volný čas, Aston Villa FC, webovky, internetové stránky, A

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: rakouských zemí, krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie, Spolkových zemí Německa, polských vojvodství atd.

Online geografické testy zdarma bez registrace

Milovníkům zeměpisu a geografie doporučujeme online geografické testy zdarma bez registrace. Testy jsou rozdělené kategorií: hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Online adventní magazín - online vánoční magazín

Blíží se doba adventní? Nemáte nakoupeny všechny dary, nevíte jak si vyzdobit byt? Tak se podívejte Online adventní magazín. Tématické články jsou z kategorií vánoční dárky, vánoční koledy, materiály ke stažení, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční všehochuť, vánoční přání, vánoční zábava, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční filmy, vánoční dekorace, vánoční stromeček atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Brno, LED svíčky, Recepty, Anglicky, Ohňostroj, Koledy, Vánoční hvězda, Text, Filmy, K Vytištění, Rumové řezy, Vánoční prostírání, Pozadí, Vánoční světýlka, Písnička, Zima, Tisk, Lindt, Bůh, Jedle, Štóla, Advent, Omalovánky, Vánoční trhy, Ježíš Kristus, Jingle Bells, Blahopřání, Perníčky, Korálky, Stromeček, Wallpaper apod.

Informace, inspirace pro volný čas

Super online flash hry

Příznivcům PC her doporučujeme super online flash hry . V této rozsáhlé kolekci naleznete Skákací a hopsací gamesky, Hannah Montana, Karetní hry - solitaire, Vzdělávací a výukové hry, Barbie hry, Adventní, vánoční hry, online html5 hry, Deskovky, Hry s koňmi, Oddechové hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Oblíkačky, Letecké simulátory, Logické hry, Arkády a plošinovky, Puzzle a skládačky, Auta a závodní, Omalovánky, Vaření a smažení, Střílecí hry, Strategické onlinovky apod.

USA, Amerika, Spojené státy. Obrovská země plná různých lidí a přírodních zajímavostí nabízející jak možnost odpočinku tak mnoho dobře placených pracovních příležitostí. Pokud je chce navštívit, měli byste si o USA něco nastudovat. Doporučujeme se alespoň stručně seznámit se všemi státy USA, jejich vlajkami, hlavními a největšími městy. Znalosti si pak můžete ověřit v testovém kvízu měst USA. Určitě nic nezkazíte ani podrobných studiem mapy USA, kterou si určitě nezapomeňte vzít sebou. Budete-li potřebovat zabavit vaše děti během dlouhého letu přes Atlantický oceán, můžete je nechat si vymalovat omalovánku amerického kapitolu, který můžete navštívit ve státu Washingtonu D.C.

Sledujete seriál Hannah Montana? Pokud ano a líbí se vám, určitě se vám budou líbit i Hannah Montana hry. Zahrajte si hru s hlavní představitelkou Miley Cyrus.

Klíčová slova: Seznam přípon a koncovek souborů, Obrázky a kliparty zdarma, K, Texas hold’em poker Online, rules, betting, play, zdroje informací, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Federace USA, Flags of the world countries, P, pro děti, info, Super online flash hry

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?

Nejlepší obrázky na plochu zdarma - pozadí na PC zdarma ke stažení

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Nejlepší obrázky na plochu zdarma. lze použít v počítač, obrazovka počítače, displej, mobilní telefon, mobil, notebook, ultrabook, monitor, tablet, PC, smartphone a pro operační systémy Apple iOS (iPhone), Windows 10 Mobile, Chrome OS, Microsoft Windows 8, Mac, Microsoft Windows Vista, Windows 95, Windows 98, Red Hat Linux, Windows 7, Linux Ubuntu. Obrázky na plochu počítače jsou rozdělené kategorií: květiny, kytky, moře, oceány, pláže, budovy a stavby, hudební tapety, vojenské Army tapety a zbraně, voda a bubliny, motorky, motocykly, adventní a vánoční tapety, noční města, zvířata, dopravní prostředky, wallpapery, letadla, sportovní pozadí, vesmír, planety, galaxie, Roztomilá zvířátka, jídlo a nápoje, příroda, krajina, rostliny, Velikonoce - velikonoční tapety. Stahujte ve velikostech 1536x864, 1800x1440, 1440x960, 1152x864, 768x1024, 1600x2560, 640x480, 750x1334, 1440x900, 1280x960, 2560x1440, 1280x854, 2560x2048, HD 1280x720, 1152x768, Full HD 1080x1920 atd.

Dopravní značky

Znáte všechny dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií dodatkové tabulky, příkazové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, vodorovné značení, informativní provozní značení, zahraniční značky, značky upravující přednost, výstražné značky, informativní směrové dopravní značky, zákazové dopravní značení, informativní jiné dopravní značení apod.

World wide web, internet, inspirace pro volný čas

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další textová a obrázková blahopřání.

Známé středočeské lázeňské město proslulé svojí minerální vodou. Víte o čem je řeč? Ano, jedná se o Poděbrady. Více zde.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií sport, stavebnictví, matematika, počítače, fyzika, kultura, filozofie, český jazyk, internet, cestování, rostliny, účetnictví, latina, psychologie, software, věda, nápoje, ekonomie a ekonomika, příroda, politika, hardware, nemoce, školství, nástroje atd.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Vybírejte z kategorií online testy a kvízy, online IQ testy zdarma, Chemie - chemické testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, zeměpisné testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, Matematické testy, cizí jazyky, výukové pomůcky atd.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako jsou viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.

Klíčová slova: tipy, Americké federální vlajky, weby, Křesťanské omalovánky k tisku, multimédia, Free game online hry, Online geografické testy zdarma bez registrace, Biografie Mamiko Tayama, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Online web Hry zdarma bez registrace, Webové html5 hry zdarma

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?

Nejlepší obrázky na plochu zdarma - pozadí na PC zdarma ke stažení

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Nejlepší obrázky na plochu zdarma. lze použít v počítač, obrazovka počítače, displej, mobilní telefon, mobil, notebook, ultrabook, monitor, tablet, PC, smartphone a pro operační systémy Apple iOS (iPhone), Windows 10 Mobile, Chrome OS, Microsoft Windows 8, Mac, Microsoft Windows Vista, Windows 95, Windows 98, Red Hat Linux, Windows 7, Linux Ubuntu. Obrázky na plochu počítače jsou rozdělené kategorií: květiny, kytky, moře, oceány, pláže, budovy a stavby, hudební tapety, vojenské Army tapety a zbraně, voda a bubliny, motorky, motocykly, adventní a vánoční tapety, noční města, zvířata, dopravní prostředky, wallpapery, letadla, sportovní pozadí, vesmír, planety, galaxie, Roztomilá zvířátka, jídlo a nápoje, příroda, krajina, rostliny, Velikonoce - velikonoční tapety. Stahujte ve velikostech 1536x864, 1800x1440, 1440x960, 1152x864, 768x1024, 1600x2560, 640x480, 750x1334, 1440x900, 1280x960, 2560x1440, 1280x854, 2560x2048, HD 1280x720, 1152x768, Full HD 1080x1920 atd.

Dopravní značky

Znáte všechny dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií dodatkové tabulky, příkazové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, vodorovné značení, informativní provozní značení, zahraniční značky, značky upravující přednost, výstražné značky, informativní směrové dopravní značky, zákazové dopravní značení, informativní jiné dopravní značení apod.

Internet, síť, inspirace pro volný čas

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako chemie, lékařství a medicína, materiály, latina, internet, jídlo, cestování, nástroje, bankovnictví, ekonomie a ekonomika, náboženství a křesťanství, matematika, stavebnictví, zkratky, fyzika, počítače, zločin a právo, software, český jazyk, nápoje, rostliny, filozofie, literatura, nemoce atd.

Americké federální vlajky

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Americké federální vlajky. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Arizona, Illinois, Kalifornie, Oregon, Arkansas, Missouri, Mississippi, Tennessee, Oklahoma, Louisiana, Texas, Rhode Island, Aljaška, Georgie, Wyoming, Indiana, Idaho, New York, Washington, Maryland, Maine, Connecticut, Ohio, Nevada, New Hampshire, Vermont atd.

Máte malou holčičku a chcete ji naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zdarma. Díky vybarvování omalovánek s princeznami nebo koňmi se nejen zabaví, ale i zábavnou formou naučí pracovat s myší.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: měny, mezinárodní organizace, mezinárodní organizace, fyzikální jednotky, země EU, firmy a společnosti, geocaching, okresy České republiky, internetové domény 1. řádu, politické strany a hnutí, hudební zkratky, státy usa, úřady a ministerstva, vysokoškolské a akademické tituly, týmy NHL, vojenské hodnosti apod.

Znáte Rubikovu kostku? Pokud ji chcete složit, nemusíte pro ní do obchodu, stačí si otevřít online hru Rubikova kostka ve vašem prohlížeči.

Klíčová slova: Pozadí na plochu PC, internet, humor, hyperlinky, zadarmo, Obrázky k svátku, gratulace k jmeninám, pro dospělé, cestování, URL, V, výukové pomůcky, počítače, Sexy Beyoncé Knowles, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Kuře: Víte, kdy naposledy kuře pípne? V obchodě u pokladny.

Pacient se ptá v léčebně doktora: - Pane doktore, jak mě vyléčíte ze závislosti na Facebooku? - Nerušte, píšu status

Když si dáš tohle do statusu, tak to budeš mít ve statusu! Dej si to do statusu a sleduj, jak to máš ve statusu!

Další odkazy:

Fernando José Torres Sanz
Partnerské internetové stránky
Sexy Halle Berry
Tipy na užitečné weby
Ruletas electrónicas casino
Doporučené internetové odkazy
Biografie Jenny Mc Carthy
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Celebrita Gwen Stefani
Zajímavé webové stránky
Životopisy slavných osobností

Děkujeme vám za vaši návštěvu.