Tipy na zajímavé weby, informace, kultura, vzdělání a zábava

Vážený návštěvníku, připravili jsme pro Vás řadu zajímavých odkazů na různé informační a zábavní webové stránky.

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: regionů Francie, Spolkových zemí Německa, polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie, krajů České republiky, rakouských zemí atd.

Státní prapory států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní prapory států světa. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: země východní Asie, země Severní Ameriky, země střední Asie, země Afriky, státy Střední Ameriky, Antarktidy, země jižní Asie, evropské země a státy, ostrůvky Oceánie, státy jižní Ameriky apod.

Vzpomeňte si na 80-léta a první počítačové hry. Zkuste si zahrát klasickou hru Arkanoid online.

Doporučené odkazy, informace, kultura, vzdělání a zábava

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.

Frky, vtípky, anekdoty, vtipy, černý humor, fórky

Chcete se pobavit? Frky, vtípky, anekdoty, vtipy, černý humor, fórky. vás dostanou. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: vtipy o blondýnách, vtipy o mužích, chlapech, vtipné hádanky, vtipné citáty, fóry nejen o českém hokeji, frky o zvířatech, murphyho zákony, vtipné básničky, poslední věty před smrtí, kameňáky, černý humor, vtipy o facebooku, židovské anekdoty, vtipy o metanolu, anekdoty o politice apod.

Klíčová slova: Full HD pozadí ke stažení, zdarma, pro děti, pro dospělé, Celebrita Alyson Hannigan, Online biografie, životopisy osobností, Obrázky zdarma, Nejlepší zeměpisné kvízy, Tapety na plochu jídlo, webové stránky, Členské země americké federace, info, zajímavosti

Umíte správně zaparkovat automobil? Pokud si nejste jisti, vyzkoušejte si online hry na Parkování. Například online hru Parking mania nebo Parking evolution.

černý humor, fóry, kameňáky, vtípky, ftipy, fórky

Chcete si zlepšit náladu? černý humor, fóry, kameňáky, vtípky, ftipy, fórky. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou rozdělené kategorií: Vtipy o židech - židovské anekdoty, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o doktorech, Frky o tchýních, Vtipy o policajtech, O důchodcích, Frky ze života, Vtipy o Pepíčkovi, O manželství, Vtípky o blondýnkách, Vtipné hádanky, Vtipy o Bohu, O ženách, O Slovácích, O škole, O Chucku Norrisovi, O zvířátkách, O Somálcích, O Windows, O Němcích, O gayích a homosexuálech apod.

Odpočiňte si. Navštivte web obsahující vtipy. Vtipy o mužích nebo vtipy o blondýnkách vás určitě rozesmějí.

Informace, informace, kultura, vzdělání a zábava

Dopravní značky

Znáte všechny dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií informativní směrové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, dodatkové tabulky, informativní jiné dopravní značení, výstražné značky, značky upravující přednost, příkazové dopravní značky, informativní provozní značení, vodorovné značení, zahraniční značky, dopravní zařízení apod.

Rčení, výroky, motta, moudra, bonmoty, myšlenky, úsloví

Citáty slavných, Rčení, výroky, motta, moudra, bonmoty, myšlenky, úsloví, přehledně rozdělené do kategorií: citáty o lži, citáty o bohatství, citáty o kráse, citáty o neštěstí, citáty o štěstí, citáty o zdraví, hlášky o alkoholu, citáty o nenávisti, citáty o manželství, citáty o lásce, moudra o dětech, citáty o dobru, citáty o smutku, citáty o zlu, citáty o rozumu, citáty o bohu, citáty o penězích, přísloví o naději, citáty o víře, citáty o životě od různých známých osobností.

Obrázky, kliparty

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky, kliparty. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako halloween, květiny, věda, přístroje, hudba, mapy, osobnosti a lidé, náboženství, dopravní prostředky, rostliny, nápoje, láska, symboly, smajlíci a emotikony, sport, ptáci, ovoce, ženy a dívky, nástroje a přístroje, hmyz, stavby, jídlo a nápoje, Velikonoce, velikonoční kliparty atd.

Keywords:R, humor, tipy, linky, Obrázek Náruživá kuřačka, volný čas, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, webovky, Přáníčka k jmeninám, vtipné veršované sms texty k svátku, Online testy a kvízy zdarma, Obrázky, kliparty, Webové html5 hry zdarma

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: filozofie, žurnalisté a novináři, mytologie, záliby a hobby, Spisovatelé a básníci, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, panovníci, prezidenti, králové a círaři, historie, fikce a fantasy, osobnosti, lékařství, politici, věda, hanlivé až sprosté přezdívky, rodinné a příbuzenské vztahy, křesťanství, podnikání a podnikatelé, politika, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, vlastnosti, přezdívky, státní správa, umělci a umění, školství a vzdělávání atd.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.

Fóry, vtipné texty, fórky, vtipy, anekdoty, černý humor

Chcete se pobavit? Fóry, vtipné texty, fórky, vtipy, anekdoty, černý humor. vás zaručeně pobaví. Vtipy z kategorií O Somálcích, O ekonomech, Vtípky o blondýnkách, Frky ze života, O manželství, Vtipy o Bohu, O mužích, Vtipy o Pepíčkovi, O Slovácích, O Windows, O Němcích, O důchodcích, Vtipy o cikánech, O gayích a homosexuálech, O Chucku Norrisovi, Vtipné hádanky, O zvířátkách, Vtipy o doktorech, Frky, vtipy, vtípky, Frky o tchýních, O ženách apod.

Internet, síť, informace, kultura, vzdělání a zábava

Super online flash hry

Jste-li milovník PC her, pak zkuste super online flash hry Vybírejte z kategorií Deskovky, Hannah Montana, Arkády a plošinovky, Auta a závodní, Adventury, Letecké simulátory, Barbie hry, Strategické onlinovky, Střílecí hry, Adventní, vánoční hry, Vaření a smažení, Holčičí, dívčí hry pro holky, Vzdělávací a výukové hry, Karetní hry - solitaire, Hry s koňmi, Oddechové hry, Puzzle a skládačky, Skákací a hopsací gamesky, Oblíkačky, Sportovní gamesy, Akční gamesky apod.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

Znáte dobře státní vlajky? Víte, jak vypadá vlajka Rwandy, vlajka Peru nebo vlajka Japonska?

Klíčová slova: odkaz, Dopravní značky, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Online kasíno a ruleta, B, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Online vánoční webzine, Cristiano Ronaldo, URL, Stručný slovník pojmů a termínů, Super online flash hry, Hry pro kluky

Víte kdo má svátek v červnu nebo v červenci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.

Webové html5 hry zdarma

Zapařte si webové html5 hry zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Střílečky, Pro dívky, Strategie, Hry na vaření a smažení, Oddechové, Logické, parkování - parkovačky, Onlinovky pro dva hráče, Závodní, Karetní, Velikonoční hry, Vánoční online hry, Bojové online gamesy, Sportovní, Stolní hry a deskovky a podobně.

K životu neodmyslitelně patří i smrt. Pozůstalým ale nepřejeme nýbrž kondolujeme. Vzor smuteční kondolence lze nalézt na našich partnerských stránkách.

World wide web, internet, informace, kultura, vzdělání a zábava

Seznam souborových přípon

Vyčerpávající Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte čím prohlížet, v čem upravit, jak vytvořit, jak exportovat, jak převést, jak otevřít, jak přehrát, jak konvertovat, kterak editovat, v čem spustit, jak spustit následující typy souborů: video soubory, koncovky souborů, dokumenty, šablony dokumentů, komprimace dat, systémové soubory, hudební audio soubory, písma, fonty, spustitelné soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, obrazy disků, internet a web apod.

Nenašli jste na těchto stránkách vhodné přání? Potom zkuste partnerskou stránku s mnoha přáními nejen k narozeninám nebo ke svátku ale i k mnoha jiným příležitostem.

Hry pro kluky

Příznivcům PC her doporučujeme hry pro kluky Vybírejte z kategorií Velikonoční hry, Klasické, Bojové online gamesy, Karetní, parkování - parkovačky, Onlinovky pro dva hráče, Střílečky, Závodní, Sportovní, Pro dívky, Oddechové, Hry na vaření a smažení, Stolní hry a deskovky, Logické, Strategie a podobně.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.

Potřebujete si zlepšit náladu nejen při cestování? Pak vyzkoušejte online sbírku vtipů o Blondýnách, Pepíčkovi, Somálcích, Nemcích nebo Slovácích. Korektní i nekorektní vtipy vám zaručeně rozzáří váš úsměv.

Klíčová slova: Seznam souborových přípon, Adventní magazín, kuriozity, Vánoční rybí polévka z kapra, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, doporučujeme, odkazy, Biografie slavných osobností, Státní prapory států světa, Nejhranější online hry zdarma, Slovník pojmů Co je to?

Víte kdo má svátek v červnu nebo v červenci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.

Webové html5 hry zdarma

Zapařte si webové html5 hry zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Střílečky, Pro dívky, Strategie, Hry na vaření a smažení, Oddechové, Logické, parkování - parkovačky, Onlinovky pro dva hráče, Závodní, Karetní, Velikonoční hry, Vánoční online hry, Bojové online gamesy, Sportovní, Stolní hry a deskovky a podobně.

K životu neodmyslitelně patří i smrt. Pozůstalým ale nepřejeme nýbrž kondolujeme. Vzor smuteční kondolence lze nalézt na našich partnerských stránkách.

Síť, informace, kultura, vzdělání a zábava

Webové html5 hry zdarma

Zapařte si webové html5 hry zdarma Vybírejte z kategorií Bojové hry, Hry pro dva hráče, Střílečky, Stolní a deskové hry, Skákačky a hopsačky, Logické hry, Relaxační hry, Animace, Adventury, Postřehové hry, Akční hry, Brutální krvavé hry, Sportovní hry, Závody aut, Hry pro děti, Pro dívky a tak dále.

Víte, že jedna z nejpopulárnějších online her se jmenuje Bloons? Střílíte v ní opičkou balónky. Hrát ji můžete zdarma na konkurenčním webu.

Obdivujete Rally Dakar a zde závodící kamiony? Vyzkoušejte online hru Kamaz master. Hra je zdarma, stačí vám jen webový prohlížeč.

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.

K přání je mnoho příležitostí jak se dozvíte na tomto webu. Naleznete zde třeba klasická přání k jmeninám, přání k novému roku nebo přání k promoci.

Klíčová slova: weby, Online testy a kvízy zdarma, Super online kvízy, školství, Wallpapery na tablet, Travel in Europe, zdroje informací, K, Vlajky měst a obcí České republiky, Webové html5 hry zdarma, Onlinovky zdarma, Dopravní značení, Textová a obrázková přáníčka stahujte zdarma, 2

Několik fórů na závěr. Vtip Přikázání: Bůh se snaží někomu dát přikázání, ale všude ho vyhazují. V Americe, v Evropě... Jde takhle po poušti a vtom potká Mojžíše a říká: "Hej, Žide, nechceš přikázání?" "A za kolik?" "Zadarmo." "Tak to jich beru deset!"

Proč jsou mají teplouši stále šťestí? Protože se k nim štěstí bojí otočit zády.

Umírající babička říká své vnučce: "Chci ti zanechat svou farmu. To zahrnuje i vilu, traktor a další vybavení včetně 22 398 750 dolarů." Vnučka, která se již brzo stane bohatou říká: "Babi, jsi tak štědrá, nevěděla jsem, že máme farmu! Kde to je?" Babička z posledního dechu šeptá: "Facebook.."

Další odkazy:

Jenny Mc Carthy
Naše tipy na zajímavé stránky
Gwen Stefani celebrity
Odkazy na užitečné webové stránky
Bayern München
Naše tipy na užitečné weby
Juventus Football Club SpA - włoski klub piłkarski
Odkazy na zajímavé weby
Hong Kong
Zajímavé webové stránky
Životopisy slavných osobností

Děkujeme vám za vaši návštěvu.