Tipy na zajímavé weby pro děti i dospělé

Připravili jsme pro vás výběr dalších zajímavých internetových prezentací.

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: online IQ testy zdarma, výukové pomůcky, Angličtina, výuka anglického jazyka, Matematické testy, Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky, online testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, zeměpisné testy a kvízy atd.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: vysokoškolské a akademické tituly, internetové domény 1. řádu, okresy České republiky, politické strany a hnutí, mezinárodní organizace, firmy a společnosti, úřady a ministerstva, mezinárodní organizace, zkratky krajů České republiky, obecné zkratky, měny, země EU, vojenské hodnosti, týmy NHL, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, státy usa apod.

Nejhranější online hry zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste nejhranější online hry zdarma . Mj. na webu naleznete Auta a závodní, Puzzle a skládačky, Hannah Montana, Oblíkačky, Strategické onlinovky, Deskovky, Holčičí, dívčí hry pro holky, online html5 hry, Logické hry, Oddechové hry, Adventní, vánoční hry, Omalovánky, Adventury, Vzdělávací a výukové hry, Akční gamesky, Sportovní gamesy, Skákací a hopsací gamesky, Farmářské hry, Barbie hry, Letecké simulátory, Hry s koňmi apod.

Síť pro děti i dospělé

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií věda, hanlivé až sprosté přezdívky, rodinné vztahy, politici, historie, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, politika, lékařství, záliby, křesťanství, herectví, herci a herečky, národnost, přezdívky, sport, umělci, státní správa, žurnalisté a novináři, filozofie, zločin a právo, školství, profese a zaměstnání, poruchy, mytologie, podnikání a podnikatelé atd.

Omalovánky online pro děti zdarma. Stovky obrázků k vybarvení přímo ve vašem prohlížeči. Mnoho kategorií jako dinosauři, pohádky, koně, zvířátka apod.

Obdivujete Rally Dakar a zde závodící kamiony? Vyzkoušejte online hru Kamaz master. Hra je zdarma, stačí vám jen webový prohlížeč.

Klíčová slova: Staré hry online, hyperlinky, pro dospělé, výukové pomůcky, FC Bayern Munich, Stručný slovník pojmů a termínů, F, pro děti, Pizza, ingredience, druhy, recepty, odkaz, Nejlepší online hry zdarma, doporučujeme, Biografie známých osobností

Nej hry online

Zapařte si nej hry online . V této rozsáhlé kolekci naleznete Pro dívky, Skákačky a hopsačky, Akční hry, Hry pro dva hráče, Adventury, Závody aut, Logické hry, Sportovní hry, Hry pro děti, Animace, Relaxační hry, Brutální krvavé hry, Bojové hry, Střílečky, Karetní hry, Stolní a deskové hry a tak dále.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Všem příznivců zeměpisu doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Vybírejte z kategorií Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Popřát byste neměli zapomenout lidem slavících tzv. kulatiny - kulatá výročí. Jedná se výročí, které jsou násobkem deseti. Nejvýznamnějším kulatým výročím je 50 let.

Internet, síť pro děti i dospělé

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto webových stránkách.

Umíte správně zaparkovat automobil? Pokud si nejste jisti, vyzkoušejte si online hry na Parkování. Například online hru Parking mania nebo Parking evolution.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností z řad sportovců, herců, umělců, politiků, panovníků a dalších. Webové stránky dále obsahují popis současných i zaniklých profesí, lidských vlastností, poruch a nemocí.

Keywords:Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, info, M, weby, Omalovánky pro děti online, Životopisy osobností, cestování, počítače, Tapety na plochu PC zdarma ke stažení, Nejlepší hry pro dívky, Vlajky amerických států USA, kuriozity

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: Spolkových zemí Německa, království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí, regionů Francie, polských vojvodství, krajů České republiky atd.

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Vlajky amerických států USA

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Vlajky amerických států USA. Zde naleznete například vlajky států Texas, Colorado, New Jersey, Illinois, Maryland, Aljaška, Massachusetts, Mississippi, Connecticut, Západní Virginie, Rhode Island, Pensylvánie, Louisiana, Maine, Wyoming, New York, Vermont, Jižní Dakota, Delaware, Minnesota, Jižní Karolína, Iowa, Kalifornie, Idaho, Kansas, Georgie atd.

Informace pro děti i dospělé

Online web Hry zdarma bez registrace

Milovníkům počítačových her doporučujeme online web Hry zdarma bez registrace . V této rozsáhlé kolekci naleznete Puzzle a skládačky, Omalovánky, Arkády a plošinovky, Holčičí, dívčí hry pro holky, online html5 hry, Sportovní gamesy, Adventní, vánoční hry, Deskovky, Farmářské hry, Oblíkačky, Letecké simulátory, Vzdělávací a výukové hry, Hry s koňmi, Barbie hry, Logické hry, Vaření a smažení, Oddechové hry, Adventury, Hannah Montana, Strategické onlinovky, Auta a závodní apod.

Slaví váš příbuzný narozeniny? Zašlete mu přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Nestačí vám uvedené vtipy na těchto stránkách? Pokud ne, další vtipné citáty, vtipné hádanky a vtipy naleznete zde

Klíčová slova: Vlajky měst a obcí České republiky, Přehled státních vlajek států světa, Dopravní značení, O filmech Avatar 1 a 2, Super online kvízy, internet, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Karl Marx, Adam Smith, F, Adventní magazín, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, zdarma

Ftipy, vtipy, frky, vtipné texty, anekdoty, vtípky

Chcete se pobavit? Ftipy, vtipy, frky, vtipné texty, anekdoty, vtípky. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: fóry nejen o českém hokeji, vtipy o blondýnách, kameňáky, murphyho zákony, frky o zvířatech, vtipy o facebooku, poslední věty před smrtí, vtipné citáty, vtipné básničky, černý humor, židovské anekdoty, anekdoty o politice, vtipy o mužích, chlapech, vtipné hádanky, fóry o homosexuálech apod.

Kliparty pro Office

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty pro Office. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako ptáci, stavby, auta, květiny, zvířata, smajlíci a emotikony, osobnosti a lidé, rostliny, Vánoce a Advent, hudba, přístroje, nástroje a přístroje, dopravní prostředky, muži, mapy, jídlo a nápoje, ženy a dívky, zelenina, symboly, ovoce, nápoje, halloween, sport atd.

Pozadí na PC zdarma ke stažení - full HD tapety na PC

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Pozadí na PC zdarma ke stažení. vhodné pro mobilní telefon, obrazovka počítače, ultrabook, phablet, PC, notebook, tablet, displej, mobil, monitor, smartphone a pro operační systémy Android, Windows 10 Mobile, Red Hat Linux, Windows NT, Chrome OS, Java ME, Microsoft Windows 8, Linux Mint, OSX, Lubuntu, Windows 95. Pozadí na PC z kategorií Roztomilá zvířátka, jídlo a nápoje, budovy a stavby, sportovní pozadí, hudební tapety, dopravní prostředky, motorky, motocykly, wallpapery, hry a herní wallpapery, Velikonoce - velikonoční tapety, auta, moře, oceány, pláže, vesmír, planety, galaxie, psi a štěňátka, operační systémy, Windows, rostliny, příroda, krajina, noční města, vojenské Army tapety a zbraně, 3D a Abstraktní. Stahujte ve velikostech 1024x600, 1536x864, 750x1334, 1200x1920, 1600x2560, 1280x800, 360x760, 1440x900, 360x720, 768x1024, 1920x1200, 375x812, 1536x2560, 1080x1800, 1024x768, 2048x1536 atd.

World wide web, internet pro děti i dospělé

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

Frky, vtipné texty, kameňáky, černý humor, ftipy, anekdoty

Chcete si zlepšit náladu? Frky, vtipné texty, kameňáky, černý humor, ftipy, anekdoty. vás dostanou. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vtipy o facebooku, židovské anekdoty, vtipy o blondýnách, fóry nejen o českém hokeji, vtipné básničky, frky o zvířatech, anekdoty o politice, vtipy o mužích, chlapech, vtipné citáty, vtipy o metanolu, vtipné hádanky, černý humor, murphyho zákony, poslední věty před smrtí, kameňáky apod.

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.

Dále také spolupracujeme s Lexikonem, slovníkem pojmů Co je to?, který obsahuje přes 8000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, kultury, ekonomie, literatury, školství atd.

Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.

Klíčová slova: Vlajky měst a obcí České republiky, zeměpis, školství, Vlajka Mikronésie, zajímavosti, Nejhranější online hry zdarma, ú, Obrázky se zvířaty na monitor, F, Webové html5 hry zdarma, Kliparty pro dokumenty

Ftipy, vtipy, frky, vtipné texty, anekdoty, vtípky

Chcete se pobavit? Ftipy, vtipy, frky, vtipné texty, anekdoty, vtípky. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: fóry nejen o českém hokeji, vtipy o blondýnách, kameňáky, murphyho zákony, frky o zvířatech, vtipy o facebooku, poslední věty před smrtí, vtipné citáty, vtipné básničky, černý humor, židovské anekdoty, anekdoty o politice, vtipy o mužích, chlapech, vtipné hádanky, fóry o homosexuálech apod.

Kliparty pro Office

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty pro Office. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako ptáci, stavby, auta, květiny, zvířata, smajlíci a emotikony, osobnosti a lidé, rostliny, Vánoce a Advent, hudba, přístroje, nástroje a přístroje, dopravní prostředky, muži, mapy, jídlo a nápoje, ženy a dívky, zelenina, symboly, ovoce, nápoje, halloween, sport atd.

Pozadí na PC zdarma ke stažení - full HD tapety na PC

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Pozadí na PC zdarma ke stažení. vhodné pro mobilní telefon, obrazovka počítače, ultrabook, phablet, PC, notebook, tablet, displej, mobil, monitor, smartphone a pro operační systémy Android, Windows 10 Mobile, Red Hat Linux, Windows NT, Chrome OS, Java ME, Microsoft Windows 8, Linux Mint, OSX, Lubuntu, Windows 95. Pozadí na PC z kategorií Roztomilá zvířátka, jídlo a nápoje, budovy a stavby, sportovní pozadí, hudební tapety, dopravní prostředky, motorky, motocykly, wallpapery, hry a herní wallpapery, Velikonoce - velikonoční tapety, auta, moře, oceány, pláže, vesmír, planety, galaxie, psi a štěňátka, operační systémy, Windows, rostliny, příroda, krajina, noční města, vojenské Army tapety a zbraně, 3D a Abstraktní. Stahujte ve velikostech 1024x600, 1536x864, 750x1334, 1200x1920, 1600x2560, 1280x800, 360x760, 1440x900, 360x720, 768x1024, 1920x1200, 375x812, 1536x2560, 1080x1800, 1024x768, 2048x1536 atd.

Doporučené odkazy pro děti i dospělé

Poznáte vlajky český měst a obcí? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá ostravská vlajka, pardubická vlajka nebo vlajka Liberce?

Fóry, ftipy, frky, vtipy, kameňáky, černý humor

Chcete se pobavit? Fóry, ftipy, frky, vtipy, kameňáky, černý humor. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Vtípky o blondýnkách, Vtipy o cikánech, O Němcích, O ženách, O Somálcích, Frky o tchýních, Frky ze života, Vtipy o doktorech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O zvířátkách, Vtipné hádanky, O Slovácích, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o policajtech, O Windows, O manželství, Vtipy o Bohu, O ekonomech, O důchodcích, O mužích, O škole apod.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?

Během vaší delší služební cesty, výletu, dovolené se může doma udát hodně důležitých událostí. Mezi ně patří různé oslavy vašich blízkých jako narozeniny, svátek atd. Měli byste si proto do kalendáře napsat kdy kdo slaví svátek, narozeniny nebo výročí seznámení nebo svatby. Těmto blízkým pak můžete poslat romantickou sms zprávu nebo jim telefonicky zavolat. Na co všechno byste neměli zapomenout je uvedeno níže.

Je váš miláček daleko? Pošlete mu sms na dobrou noc. Na výběr jsou vzkazy na dobrou noc pro kluka nebo sms na dobrou noc pro holku.

Klíčová slova: zábava, Obrázky na plochu počítače, internetové stránky, Obrázky na PC ke stažení, tipy, Laetitia Casta, Přehled přípon a koncovek souborů, URL, Online testy a kvízy zdarma, zadarmo, humor, volný čas, Antistresové omalovánky pro dospělé,

Několik fórů na závěr. Vtip Blondýna - no comment: Potkají se dvě staré známé, jedna je blondýna a druhá bruneta. Bruneta říká: "Tak si představ, Simono, našla jsem v kabelce své patnáctileté dcery řasenku a vůbec jsem nevěděla, že se maluje!" Blondýna si stěžuje: "Tak si představ, Marie, našla jsem v kabelce své patnáctileté dcery krabičku kondomů a vůbec jsem nevěděla, že má penis!"

Jde blondýnka se psem, zastaví se a čte noviny. Příjde k ní brunetka a ptá se: "To je krásnej pejsek, co stojí?" "Já taky nevím, proč si ten blbec nesedne."

V Černobylu: "Što eto za čúdlik…?"

Další odkazy:

Tipy na zajímavé weby
Cristiano Ronaldo football
Naše tipy
Přáníčka k svátku, vtipné texty k jmeninám
Zajímavé internetové odkazy
Andrés Iniesta
Doporučené odkazy
Vlajka Vanuatu
Partnerské weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.