Naše tipy, důležité informace

Zde uvádíme zpětné linky na zajímavé internetové prezentace a na naše partnerské weby.

Moudra, hlášky, rčení, aforismy, úsloví, výroky, motta

Citáty slavných osobností, Moudra, hlášky, rčení, aforismy, úsloví, výroky, motta, . V této rozsáhlé kolekci naleznete citáty o lásce, citáty o svobodě, citáty o lži, citáty o neštěstí, citáty o odvaze, citáty o přátelství, citáty o dobru, citáty o kráse, citáty o životě, citáty o víře, citáty o zlu, citáty o bohu, citáty o manželství, citáty o člověku, citáty o smutku, citáty o smrti, citáty o nenávisti, hlášky o alkoholu, moudra o dětech, citáty o ženách od různých známých osobností.

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: zahraniční značky, výstražné značky, příkazové dopravní značky, dodatkové tabulky, neoficiální zábavné značky, informativní provozní značení, značky upravující přednost, dopravní zařízení, vodorovné značení, informativní jiné dopravní značení, informativní směrové dopravní značky apod.

Free game online hry

Zahrajte si free game online hry Gamesy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Hry s koňmi, Logické hry, Akční gamesky, Arkády a plošinovky, Barbie hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Adventury, Farmářské hry, Oddechové hry, Hannah Montana, Vaření a smažení, Omalovánky, Strategické onlinovky, Oblíkačky, Adventní, vánoční hry, Auta a závodní, online html5 hry, Sportovní gamesy, Skákací a hopsací gamesky, Puzzle a skládačky, Karetní hry - solitaire apod.

Internet, síť, důležité informace

Víte, že jedna z nejpopulárnějších online her se jmenuje Bloons? Střílíte v ní opičkou balónky. Hrát ji můžete zdarma na konkurenčním webu.

Obrázky, kliparty

Pro grafiky doporučujeme Obrázky, kliparty. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako Velikonoce, velikonoční kliparty, věda, jídlo a nápoje, zelenina, halloween, mapy, hmyz, Vánoce a Advent, nápoje, náboženství, auta, dopravní prostředky, hudba, láska, ženy a dívky, muži, ovoce, rostliny, smajlíci a emotikony, přístroje, ptáci, osobnosti a lidé, stavby atd.

Seznam přípon a koncovek souborů

Velký Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak přehrát, jak konvertovat, jak otevřít, v čem spustit, jak převést, jak spustit, jak importovat, jak vytvořit, v čem upravit, jak exportovat, kterak editovat následující typy souborů: koncovky souborů, internet a web, písma, fonty, grafiku, zdrojové kódy programovacích jazyků, šablony dokumentů, obrazy disků, konfigurační soubory, hudební audio soubory, komprimace dat, video soubory, systémové soubory apod.

Klíčová slova: zábava, počítače, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Full HD tapety na PC zdarma, Křesťanské omalovánky k vytištění, Kliparty pro dokumenty, multimédia, Obrázky vlajek měst ČR, Obrázky ke stažení na plochu, M, Dopravní značky, Seznam přípon a koncovek souborů, Vánoční web

Kdo je to je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 1000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Seznam přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte v čem spustit, čím zobrazit, jak vytvořit, kterak editovat, jak importovat, jak exportovat, jak otevřít, jak spustit, jak převést, jak konvertovat, čím prohlížet soubory z následujících kategorií: obrazy disků, internet a web, video soubory, grafiku, šablony dokumentů, komprimace dat, konfigurační soubory, písma, fonty, dokumenty, spustitelné soubory, koncovky souborů, systémové soubory apod.

Nejhranější online hry zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme nejhranější online hry zdarma Vybírejte z kategorií Stolní a deskové hry, Postřehové hry, Závody aut, Střílečky, Sportovní hry, Bojové hry, Adventury, Strategie, Hry pro dva hráče, Brutální krvavé hry, Relaxační hry, Skákačky a hopsačky, Karetní hry, Hry pro děti, Akční hry, Logické hry a tak dále.

World wide web, internet, důležité informace

Obrázky vlajek států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Obrázky vlajek států světa. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: země Afriky, Antarktidy, státy Střední Ameriky, země Severní Ameriky, země východní Asie, státy jižní Ameriky, ostrůvky Oceánie, státy Blízkého východu, země střední Asie, evropské země a státy apod.

Pokud cestujete pomocí individuálního dopravního prostředku (automobil, motorka, jízdní kolo) po silnicích nebo cyklostezkách, měli byste se před odjezdem seznámit s vyhláškou a dopravními značkami platnými v dané zemi. Hlavní rozdíly budou v maximálních povolených rychlostech na silnicích a dálnicích nebo v jejich zpoplatnění. Nicméně i zahraniční silniční dopravní značky se mohou lišit především barvami značek.

Staré hry online

Běžte na staré hry online Hry jsou rozdělené kategorií: Strategie, Bojové hry, Akční hry, Relaxační hry, Brutální krvavé hry, Animace, Postřehové hry, Logické hry, Střílečky, Sportovní hry, Stolní a deskové hry, Závody aut, Hry pro dva hráče, Adventury, Skákačky a hopsačky, Karetní hry a tak dále.

Keywords:internetové stránky, webové stránky, weby, Stručný slovník pojmů a termínů, Blahopřání nejen k narození miminka, volný čas, doporučujeme, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Velikonoce, pozadí na plochu, omalovánky, hyperlinky, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, pro děti

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií politika, chemie, různé, matematika, ekonomie a ekonomika, kultura, účetnictví, zločin a právo, technika, jídlo, bankovnictví, školství, filozofie, hardware, fyzika, nemoce, náboženství a křesťanství, psychologie, nástroje, zkratky, počítače, rostliny, literatura, internet atd.

Přání k narozeninám pro muže, ženu, děti, rodiče, babičku nebo dědečka.

Moudrosti, myšlenky, úsloví, moudra, bonmoty, motta, výroky

Citáty slavných osobností, Moudrosti, myšlenky, úsloví, moudra, bonmoty, motta, výroky, z kategorií citáty o nenávisti, citáty o zlu, citáty o zdraví, moudra o dětech, citáty o penězích, citáty o kráse, citáty o odvaze, citáty o ženách, citáty o manželství, citáty o životě, citáty o přátelství, citáty o bohatství, citáty o bohu, citáty o svobodě, citáty o lži, citáty o lásce, citáty o rozumu, hlášky o alkoholu, citáty o člověku, citáty o smrti od různých známých osobností.

Doporučené odkazy, důležité informace

Pokud se zajímáte o historii a ještě jste nenavštívili Terezín, určitě tak učiňte. Terezín se nachází v blízkosti Litoměřic.

Hra nemusí mít dokonalou grafiku a složitý příběh. Stačí jednoduchý ale chytlavý nápad. To potvrzuje online hra Bounce. Vyzkoušejte ji, určitě se vám bude líbit.

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. Testy jsou rozdělené kategorií: Matematické testy, online testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, cizí jazyky, Chemie - chemické testy a kvízy, online IQ testy zdarma, Angličtina, výuka anglického jazyka, výukové pomůcky, testy psaní všemi deseti prsty atd.

Klíčová slova: M, odkaz, Free game online hry, Tapety na plochu květiny, zdarma, zadarmo, Online web Hry zdarma bez registrace, Vlajka Bermud, Stručný slovník pojmů a termínů, Nejhranější online hry zdarma, Obrázky, kliparty, Přehled zkratek a akronymů

Znáte vlajky měst ČR? Například vlajka Hradce Králové, vlajka Litoměřic nebo vlajka Litvínova?

Full HD tapety na PC zdarma - pozadí na PC zdarma ke stažení

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Full HD tapety na PC zdarma. lze použít v phablet, tablet, notebook, mobil, PC, monitor, mobilní telefon, počítač, ultrabook, obrazovka počítače, displej a pro operační systémy Windows 95, macOS, Slackware, Android, Windows 98, Java ME, Chrome OS, Linux Xubuntu, Windows NT, FreeBSD, Windows Me. Wallpapery na tablet jsou přehledně rozdělené do kategorií: ptáci, zvířata, Formule 1, oceán, moře, pláže, širokoúhlé Full HD widescreen, vesmír, kosmos, fantasy, motorky, fraktály, hmyz a pavouci, sportovní wallpapery, květiny, flóra, stromy, Rally, závody aut, free wallpapers, 3D a digitalní abstraktní tapety, velkoměsta a noční život, sportovní a závodní auta. Zvolit si můžete z velikostí 4800x1200, Full HD 1080x1920, širokoúhlé 1366x768, 375x667, 2560x1440, 1152x1920, 1024x600, 1200x1920, 393x786, 640x480, 1440x2560, 360x720, 1600x900, 750x1334, 2160x3840, 1536x2048 atd.

Chcete potěšit mladou dívku ještě na základní školu chodící? Pošlete ji odkaz na Dívčí hry. Na stránkách s online hrama se nacházejí Barbie hry nebo Hannah Montana hry. Určitě ji tím potěšíte.

Informace, důležité informace

Na partnerském webu naleznete stovky přání k svátku (neboli k jmeninám) rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro děti apod.

Frky, fóry, černý humor, vtipné texty, kameňáky, fórky

Chcete si zlepšit náladu? Frky, fóry, černý humor, vtipné texty, kameňáky, fórky. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou rozdělené kategorií: O škole, O Slovácích, O Windows, Vtipy o doktorech, Frky, vtipy, vtípky, O ženách, O Somálcích, O gayích a homosexuálech, O mužích, Vtípky o blondýnkách, O manželství, Vtipy o cikánech, Vtipné hádanky, Vtipy o Pepíčkovi, O Chucku Norrisovi, O důchodcích, O zvířátkách, Vtipy o policajtech, Frky o tchýních, Frky ze života, O Němcích apod.

Na partnerském webu naleznete mimojiné přáníčka k narozeninám, ale i k narození dítěte, k výročí seznámení a mnoho dalšího.

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství, rakouských zemí, regionů Francie, Spolkových zemí Německa, krajů České republiky atd.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Klíčová slova: cestování, F, zajímavosti, World flags, Počítačové tapety pro Windows, Databáze osobností Kdo je to?, Super online kvízy, Obrázky k svátku, gratulace k jmeninám, webovky, Dopravní značky, Online zeměpisné testy zdarma

Znáte vlajky měst ČR? Například vlajka Hradce Králové, vlajka Litoměřic nebo vlajka Litvínova?

Full HD tapety na PC zdarma - pozadí na PC zdarma ke stažení

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Full HD tapety na PC zdarma. lze použít v phablet, tablet, notebook, mobil, PC, monitor, mobilní telefon, počítač, ultrabook, obrazovka počítače, displej a pro operační systémy Windows 95, macOS, Slackware, Android, Windows 98, Java ME, Chrome OS, Linux Xubuntu, Windows NT, FreeBSD, Windows Me. Wallpapery na tablet jsou přehledně rozdělené do kategorií: ptáci, zvířata, Formule 1, oceán, moře, pláže, širokoúhlé Full HD widescreen, vesmír, kosmos, fantasy, motorky, fraktály, hmyz a pavouci, sportovní wallpapery, květiny, flóra, stromy, Rally, závody aut, free wallpapers, 3D a digitalní abstraktní tapety, velkoměsta a noční život, sportovní a závodní auta. Zvolit si můžete z velikostí 4800x1200, Full HD 1080x1920, širokoúhlé 1366x768, 375x667, 2560x1440, 1152x1920, 1024x600, 1200x1920, 393x786, 640x480, 1440x2560, 360x720, 1600x900, 750x1334, 2160x3840, 1536x2048 atd.

Chcete potěšit mladou dívku ještě na základní školu chodící? Pošlete ji odkaz na Dívčí hry. Na stránkách s online hrama se nacházejí Barbie hry nebo Hannah Montana hry. Určitě ji tím potěšíte.

Síť, důležité informace

Myslíte si, že smrt je vždy smutná? Pak si přečtěte poslední věty před smrtí a možná změníte názor. Ale asi jen v tom případě, že máte rádi černý humor.

Státní vlaječky, prapory

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní vlaječky, prapory. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: země Afriky, země východní Asie, státy jižní Ameriky, Antarktidy, státy Blízkého východu, země Severní Ameriky, evropské země a státy, země jižní Asie, státy Střední Ameriky, ostrůvky Oceánie apod.

Omalovánky k vytisknutí jsou sbírkou černobílých obrázků určených k vymalování pro rodiče a jejich malé děti. Podobného ražení jsou i stránky Omalovánky Online, kde můžete vybarvovat obrázky přímo ve vašem prohlížeči.

Vánoční web - online vánoční webzine

Blíží se Vánoce? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Pak zkuste Vánoční web. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční dárky, vánoční přání, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční filmy, adventní všehochuť, materiály ke stažení, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční stromeček, vánoční koledy, vánoční dekorace, vánoční všehochuť atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Václavské náměstí, Jedle, Drážďany, Jmelí, Omalovánky, Korálky, Tablet, Betlém, Patchwork, Vánoční svíčky, K Tisku, Skleněné ozdoby, Filmy, Stromeček, Umělý vánoční stromek, Monitor, SMS, PF, Strom, Vánoční svařák, Dia, Tisk, Vánoční dekorace, Přáníčko, K Vytištění, Jmenovka, Plzeň, Vánoční ozdoby, Písnička, Jezulátko, Vánoční filmy apod.

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií fyzikální jednotky, politické strany a hnutí, internetové domény 1. řádu, vysokoškolské a akademické tituly, zkratky krajů České republiky, země EU, geocaching, týmy NHL, úřady a ministerstva, obecné zkratky, firmy a společnosti, vojenské hodnosti, mezinárodní organizace, okresy České republiky, měny, mezinárodní organizace apod.

Klíčová slova: Staré hry online, Full HD tapety na PC zdarma, Online hry pro děti zdarma, Obrázky vlajek států světa, linky, Přání a obrázky, Pozadí na PC, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Super free web games zdarma, K, Online testy zdarma, Blahopřání k MDŽ,

Několik fórů na závěr. Vtip Omáčka: Mohl bych si přidat ještě trochu té výborné houbové omáčky?

Zemřel bohatý žid. Notář čte poslední vůli: "A Karlovi, kterému jsem slíbil, že si na něj vzpomenu v závěti, posílám srdečný pozdrav."

Děda potká na poli mládence a srdečně ho zdraví: „Dej vám Pán Bůh, dobrý muži.” „Kéž by dal,” řekne mladík medovým hláskem.

Další odkazy:

Zajímavé internetové odkazy
Omalovánky pro děti
Doporučené odkazy
Avril Lavigne
Naše tipy
Tapety, wallpapery na plochu PC
Tipy na zajímavé weby
Modelky a celebrity
Partnerské weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.