Zajímavé odkazy, informace, kultura, vzdělání a zábava

Zde uvádíme zpětné linky na zajímavé internetové prezentace a na naše partnerské weby.

Webové online testy zdarma

Běžte na webové online testy zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Slyšeli jste o Svaté Hoře v Příbrami? O tomto mariánském poutním místě se více dozvíte zde.

Způsob dopravy je zásadní věcí při cestování. Někdy je dokonce samotná doprava a zvolený dopravní prostředek cílem - cesta je cíl. Zvláště pokud cestujete za pomoci svých svalů - při chůzi, jízdě na kole nebo koloběžce. Tam jde právě o sportovní výkon a ne o to se někam rychle dostat. Pro mnoho lidí je ale samotná přeprava otravou, kterou chtějí mít co nejrychleji za sebou a proto obvykle volí nejrychlejší způsob dopravy, například letadlo pro delší vzdálenosti.

Síť, informace, kultura, vzdělání a zábava

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: rakouských zemí, polských vojvodství, Spolkových zemí Německa, království Spojeného království Velké Británie, krajů České republiky, regionů Francie atd.

Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Středočeský kraj, Plzeňský kraj, Zlínský kraj, Ústecký kraj, Jihomoravský kraj, Kraj Vysočina, Hlavní město Praha, Liberecký kraj, Královéhradecký kraj, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Karlovarský kraj, Pardubický kraj apod.

Naštval vás manžel, přítel, syn, otec, děda, kolega nebo spolužák? Přečtěte si vtipy o mužích a určitě se vám uleví :-)

Klíčová slova: zdarma, Free game online hry, školství, Hry pro kluky, Pozadí na plochu se psy, Online testy zdarma, Členské země americké federace, Nej hry online, Obrázek Fitness, PC tapety pro Windows, výukové pomůcky, info, multimédia

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero...

Pokud jste účastníky dopravního provozu, tak vám doporučujeme se seznámit s dopravním značením na webu se seznamem dopravních značek, taktéž vám doporučujeme webovky s tapetami aut na plochu PC a tapetami motorek.

Internet, síť, informace, kultura, vzdělání a zábava

Státní vlajky zemí

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní vlajky zemí. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: země Severní Ameriky, země jižní Asie, státy jižní Ameriky, evropské země a státy, země Afriky, státy Střední Ameriky, státy Blízkého východu, země východní Asie, ostrůvky Oceánie, země střední Asie apod.

Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Vyzkoušejte online zeměpisné testy a kvízy zdarma. Vybírejte z kategorií hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Myslíte si, že smrt je vždy smutná? Pak si přečtěte poslední věty před smrtí a možná změníte názor. Ale asi jen v tom případě, že máte rádi černý humor.

Keywords:Kliparty zdarma ke stažení, Dopravní značení, Adventní magazín, Slovník pojmů Co je to?, Obrázky ke stažení, zdroje informací, F, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Wayne Rooney, M, linky, URL

Ftipy, černý humor, vtipy, kameňáky, fóry, vtipné texty

Chcete si zlepšit náladu? Ftipy, černý humor, vtipy, kameňáky, fóry, vtipné texty. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Vtipy o policajtech, O manželství, O ekonomech, O škole, O Slovácích, Frky o tchýních, Vtipné hádanky, O gayích a homosexuálech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o cikánech, O ženách, O důchodcích, O Somálcích, Vtipy o Pepíčkovi, O Němcích, O mužích, O Windows, Frky ze života, O Chucku Norrisovi, Vtipy o Bohu apod.

Myšlenky, moudrosti, přísloví, motta, hlášky, bonmoty, výroky

Citáty slavných, Myšlenky, moudrosti, přísloví, motta, hlášky, bonmoty, výroky, . V této rozsáhlé kolekci naleznete citáty o kráse, citáty o svobodě, citáty o ženách, citáty o člověku, citáty o zlu, citáty o rozumu, citáty o zdraví, hlášky o alkoholu, citáty o manželství, citáty o lži, citáty o lásce, citáty o dobru, citáty o bohatství, citáty o víře, citáty o bohu, citáty o smrti, citáty o neštěstí, moudra o dětech, citáty o přátelství, citáty o odvaze od různých známých osobností.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: panovníci, prezidenti, králové a círaři, přezdívky, záliby, politici, filozofie, vlastnosti, poruchy, zločin a právo, herectví, herci a herečky, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, osobnosti, lékařství, mytologie, věda, nadpřirozené osoby, rodinné vztahy, politika, národnost, umělci, podnikání a podnikatelé, historie, hanlivé až sprosté přezdívky, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, žurnalisté a novináři atd.

Doporučené odkazy, informace, kultura, vzdělání a zábava

Znáte dobře státní vlajky? Víte, jak vypadá vlajka Rwandy, vlajka Peru nebo vlajka Japonska?

Víte, že omalovánky jsou perfektní pomůckou pro rozvoj dětí? Pomáhají rozvíjet jemnou motoriku ruky a učí názvy různých objektů. Vemte pastelky, vytiskněte vybrané omalovánky a nechte vaše děti tvořit. Omalovánky k tisku můžete vybírat z mnoha kategorií jako Kytičky, Spojovačky nebo Písmena Abecedy.

Jste-li staršího data narození, jistě znáte počítačovou hru Arkanoid. Nyní si tuto online hru můžete zahrát online ve vašem prohlížeči.

Klíčová slova: zábava, doporučujeme, zajímavosti, Přáníčka k jmeninám, vtipné veršované sms texty k svátku, pro děti, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Online testy zdarma bez registrace, Obrázky k svátku, grafická přáníčka ke stažení zdarma, odkaz, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, internet, Online vánoční webzine

Obrázky na plochu počítače - tapety na PC

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Obrázky na plochu počítače. vhodné pro smartphone, monitor, notebook, displej, tablet, obrazovka počítače, počítač, mobil, PC, phablet, ultrabook a pro operační systémy Java ME, Microsoft Windows 8, Windows 10 Mobile, SUSE Linux, Red Hat Linux, Chrome OS, Linux Fedora, Linux Ubuntu, Apple iOS (iPhone), OSX, Windows 7. Tapety na plochu PC jsou rozdělené kategorií: 3D a digitalní abstraktní tapety, sportovní wallpapery, Formule 1, vesmír, kosmos, free wallpapers, Rally, závody aut, flóra, stromy, nature - příroda, armáda, válka, zbraně, tenisté a tenistky, velkoměsta a noční život, oceán, moře, pláže, fantasy, květiny, hmyz a pavouci, zvířata, fraktály, širokoúhlé Full HD widescreen. Vyberte si rozměr z 1800x1440, 393x786, 360x760, 1440x2560, 1366x1024, 1600x2560, 1152x768, 1440x960, 2560x1440, 2560x1600, HD 1280x720, širokoúhlé 1366x768, 640x480, 1920x1440, 1920x1280, 1024x768 atd.

Online vánoční webzine - vánoční web

Budou brzy Vánoce? Nemáte dárečky, vánoční výzdobu, a přáníčka pro vaše blízké? Potom se podívejte Online vánoční webzine. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční zábava, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční všehochuť, vánoční koledy, adventní všehochuť, vánoční dárky, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční přání, materiály ke stažení, vánoční stromeček, vánoční filmy atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Neviňátko, Štěstí, Václavské náměstí, Hostina, K Vytištění, Wallpaper, Košíčky, Vánoční ubrusy, Vosí hnízda, Koledy, Schleich, Vánoční stromeček, Dia, Mrazík, Televize, Skleněné ozdoby, Ježíš Kristus, Bramborový salát, Láska nebeská, Nový rok, Windows, Adventní trhy, Koleda, Pro děti, Květiny, Santa, Brno, Přáníčko, Vánoce, Dárky, Vánoční pozadí apod.

PC tapety pro Windows - full HD pozadí ke stažení

Dále vám doporučujeme: PC tapety pro Windows. vhodné pro mobilní telefon, smartphone, phablet, monitor, mobil, PC, displej, tablet, notebook, počítač, obrazovka počítače a pro operační systémy Windows 95, Windows 10 Mobile, Mac, FreeBSD, Linux Fedora, Java ME, Linux Mint, Lubuntu, Red Hat Linux, Windows XP, BlackBerry OS. Wallpapers na zdarma PC ke stažení z kategorií Velikonoce - velikonoční tapety, voda a bubliny, Roztomilá zvířátka, letadla, operační systémy, Windows, vojenské Army tapety a zbraně, zvířata, sportovní pozadí, budovy a stavby, psi a štěňátka, vesmír, planety, galaxie, příroda, krajina, hry a herní wallpapery, 3D a Abstraktní, dopravní prostředky, wallpapery, rostliny, květiny, kytky, moře, oceány, pláže, adventní a vánoční tapety. Dostupné rozměry 750x1334, 1536x2560, 1280x1024, hi res 2560x1920, 375x812, 1024x768, 1152x768, 1200x1920, 800x1280, 1080x1800, 2560x1600, 1280x854, 320x568, 1600x1200, 412x846, 854x480 atd.

World wide web, internet, informace, kultura, vzdělání a zábava

Na partnerském webu naleznete mimojiné přáníčka k narozeninám, ale i k narození dítěte, k výročí seznámení a mnoho dalšího.

Dále také spolupracujeme s Lexikonem, slovníkem pojmů Co je to?, který obsahuje přes 8000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, kultury, ekonomie, literatury, školství atd.

Fotogalerie města Hradec Králové, historie, památky, zajímavost, kultura apod.

Online hry zdarma

Doporučujeme online hry zdarma . Naleznete zde online html5 hry, Sportovní gamesy, Barbie hry, Logické hry, Strategické onlinovky, Puzzle a skládačky, Vaření a smažení, Hry s koňmi, Letecké simulátory, Holčičí, dívčí hry pro holky, Akční gamesky, Adventní, vánoční hry, Skákací a hopsací gamesky, Oblíkačky, Vzdělávací a výukové hry, Farmářské hry, Hannah Montana, Střílecí hry, Adventury, Auta a závodní, Oddechové hry apod.

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení používané v naší vlasti? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií dodatkové tabulky, dopravní zařízení, informativní směrové dopravní značky, příkazové dopravní značky, vodorovné značení, výstražné značky, informativní provozní značení, zahraniční značky, informativní jiné dopravní značení, zákazové dopravní značení, značky upravující přednost apod.

Klíčová slova: Tapety na plochu PC zdarma ke stažení, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Online hry zdarma, Manchester United fotbal Anglie, Online hry zdarma, cestování, Online hry zdarma, Blahopřání k jmeninám a k narozeninám, počítače, Vlajky měst České republiky, kuriozity

Obrázky na plochu počítače - tapety na PC

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Obrázky na plochu počítače. vhodné pro smartphone, monitor, notebook, displej, tablet, obrazovka počítače, počítač, mobil, PC, phablet, ultrabook a pro operační systémy Java ME, Microsoft Windows 8, Windows 10 Mobile, SUSE Linux, Red Hat Linux, Chrome OS, Linux Fedora, Linux Ubuntu, Apple iOS (iPhone), OSX, Windows 7. Tapety na plochu PC jsou rozdělené kategorií: 3D a digitalní abstraktní tapety, sportovní wallpapery, Formule 1, vesmír, kosmos, free wallpapers, Rally, závody aut, flóra, stromy, nature - příroda, armáda, válka, zbraně, tenisté a tenistky, velkoměsta a noční život, oceán, moře, pláže, fantasy, květiny, hmyz a pavouci, zvířata, fraktály, širokoúhlé Full HD widescreen. Vyberte si rozměr z 1800x1440, 393x786, 360x760, 1440x2560, 1366x1024, 1600x2560, 1152x768, 1440x960, 2560x1440, 2560x1600, HD 1280x720, širokoúhlé 1366x768, 640x480, 1920x1440, 1920x1280, 1024x768 atd.

Online vánoční webzine - vánoční web

Budou brzy Vánoce? Nemáte dárečky, vánoční výzdobu, a přáníčka pro vaše blízké? Potom se podívejte Online vánoční webzine. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční zábava, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční všehochuť, vánoční koledy, adventní všehochuť, vánoční dárky, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční přání, materiály ke stažení, vánoční stromeček, vánoční filmy atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Neviňátko, Štěstí, Václavské náměstí, Hostina, K Vytištění, Wallpaper, Košíčky, Vánoční ubrusy, Vosí hnízda, Koledy, Schleich, Vánoční stromeček, Dia, Mrazík, Televize, Skleněné ozdoby, Ježíš Kristus, Bramborový salát, Láska nebeská, Nový rok, Windows, Adventní trhy, Koleda, Pro děti, Květiny, Santa, Brno, Přáníčko, Vánoce, Dárky, Vánoční pozadí apod.

PC tapety pro Windows - full HD pozadí ke stažení

Dále vám doporučujeme: PC tapety pro Windows. vhodné pro mobilní telefon, smartphone, phablet, monitor, mobil, PC, displej, tablet, notebook, počítač, obrazovka počítače a pro operační systémy Windows 95, Windows 10 Mobile, Mac, FreeBSD, Linux Fedora, Java ME, Linux Mint, Lubuntu, Red Hat Linux, Windows XP, BlackBerry OS. Wallpapers na zdarma PC ke stažení z kategorií Velikonoce - velikonoční tapety, voda a bubliny, Roztomilá zvířátka, letadla, operační systémy, Windows, vojenské Army tapety a zbraně, zvířata, sportovní pozadí, budovy a stavby, psi a štěňátka, vesmír, planety, galaxie, příroda, krajina, hry a herní wallpapery, 3D a Abstraktní, dopravní prostředky, wallpapery, rostliny, květiny, kytky, moře, oceány, pláže, adventní a vánoční tapety. Dostupné rozměry 750x1334, 1536x2560, 1280x1024, hi res 2560x1920, 375x812, 1024x768, 1152x768, 1200x1920, 800x1280, 1080x1800, 2560x1600, 1280x854, 320x568, 1600x1200, 412x846, 854x480 atd.

Informace, informace, kultura, vzdělání a zábava

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií fyzikální jednotky, měny, okresy České republiky, firmy a společnosti, mezinárodní organizace, týmy NHL, vysokoškolské a akademické tituly, státy usa, úřady a ministerstva, země EU, mezinárodní organizace, obecné zkratky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, geocaching, vojenské hodnosti, politické strany a hnutí apod.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: hudební zkratky, firmy a společnosti, vojenské hodnosti, geocaching, týmy NHL, státy usa, úřady a ministerstva, zkratky krajů České republiky, země EU, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, politické strany a hnutí, fyzikální jednotky, internetové domény 1. řádu, mezinárodní organizace, obecné zkratky, vysokoškolské a akademické tituly apod.

Víte, že? Velmi populární balónková hra je online hra Bouncing balls ve které musíte spojit minimálně 3 balónky stejné barvy. Vyzkoušejte i další online hry zdarma.

Přehled formátů souborů

Velký Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte kterak editovat, jak převést, jak konvertovat, čím zobrazit, čím prohlížet, v čem upravit, jak přehrát, jak spustit, jak vytvořit, jak otevřít, jak importovat následující typy souborů: video soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, písma, fonty, dokumenty, koncovky souborů, obrazy disků, spustitelné soubory, hudební audio soubory, grafiku, konfigurační soubory, šablony dokumentů, komprimace dat apod.

Přehled souborových přípon

Rozsáhlý Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak importovat, jak převést, jak exportovat, jak konvertovat, čím zobrazit, jak vytvořit, jak spustit, kterak editovat, v čem spustit, jak přehrát, čím prohlížet soubory z následujících kategorií: video soubory, grafiku, písma, fonty, šablony dokumentů, systémové soubory, dokumenty, spustitelné soubory, konfigurační soubory, komprimace dat, koncovky souborů, hudební audio soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků apod.

Klíčová slova: weby, webové stránky, Nejhranější online hry zdarma, humor, hyperlinky, Djibouti, F, pro dospělé, Seznam vlajek amerických států, F, Tapety na plochu PC, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Křesťanské omalovánky k tisku,

Několik fórů na závěr. Vtip Za co mě trestáš?: Rolník byl stíhán jedním neštěstím za druhým, až poklekl a zvolal: "Bože, za co mě tak trestáš?" Neviditelná ruka rozhrnula nebesa a hlas zvolal: "Za nic, Novák, jen mě trošku sereš."

Prijde clovek do baru v nejvyssim patre mrakodrapu. Vypada to tam slusne, tak si prisedne k pultu, objedna si a da se do reci s chlapikem vedle. "Jsem tu poprve, stoji to tu za to?" "Jo, ja jsem tu furt. Je to tu vazne mimoradné misto." "V cem?" "Vidis tamhleto okno? To treti zleva? Vitr tu narazi na stenu budovy tak zvlastnim zpusobem, ze kdyz vyskocis ven, uletis jenom par metru a hodi te to zpatky." "Ale to prece nejde." Chlapik se misto odpovedi zvedne, otevre okno a vyskoci. A opravdu - uleti sotva deset metru, zastavi se ve vzduchu a proleti oknem zpatky dovnitr. "Je to sranda, mel bys to taky zkusit," rekne a vrati se k baru. Clovek zavaha a pak proskoci otevrenym oknem. Deset metru, dvacet, tricet, padesat... a plac, rozmazne se o chodnik. Barman se nakloni k chlapkovi a utrousi: "Poslys, Supermane, ty kdyz se napijes, ses vazne pekna kurva!"

V klášteře přijímáme nové mnichy neobvyklým způsobem,” praví nastoupeným mladíkům opat, „tak se ukáže, jestli jste schopni zříci se žen a pokušení.” Všichni se svlečou do naha a na přirození jim přivážou zvonek. Do místnosti vstoupí krásná žena a začne se svlékat. Zvonky zvoní jak o život, jen jedno přirození se ani nehne a zvonek ani necinkne. „Ty jsi ten vyvolený!” zvolá opat. „Budeš přijat do kláštera a budeš bydlet s bratrem Kristiánem!” Cililililink!

Další odkazy:

Tipy na zajímavé weby
Slovenia
Doporučené odkazy
Tapety na plochu Automobily
Zajímavé internetové odkazy
Přáníčka k svátku, gratulace k jmeninám
Naše tipy
Mezinárodní den žen
Partnerské weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.