Dále doporučujeme, technika, kultura, volný čas

Zde uvádíme zpětné odkazy našich partnerských webů.

Důvodů pro oslavy může být mnoho. Můžete například přát k ukončení studia, k MDŽ nebo k výročí seznámení.

Máte rádi vtipy? Máte rádi básničky? Pak určitě koukněte na kategorii vtipné básničky na novém konkurenčním webu.

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k svátku, ale i velikonoční a vánoční PFka, přání, blahopřání, gratulace.

World wide web, internet, technika, kultura, volný čas

Web o Egyptu - pyramidy a sfinga v Gíze, města a letoviska, historie a seznam králů starověkého Egypta, fotografie a další informace.

Wallpapery na PC ke stažení - pozadí na PC

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Wallpapery na PC ke stažení. doporučujeme pro mobilní telefon, ultrabook, PC, monitor, tablet, phablet, počítač, mobil, notebook, obrazovka počítače, smartphone a pro operační systémy Java ME, Linux Fedora, Windows 98, FreeBSD, Windows Server 2012, Lubuntu, Windows 2000, Windows XP, BlackBerry OS, macOS, Microsoft Windows Vista. Obrázky na PC z kategorií sportovní a závodní auta, motorky, fraktály, fantasy, armáda, válka, zbraně, nature - příroda, Formule 1, tenisté a tenistky, sportovní wallpapery, 3D a digitalní abstraktní tapety, hmyz a pavouci, květiny, flóra, stromy, velkoměsta a noční život, širokoúhlé Full HD widescreen, ptáci, zvířata, Rally, závody aut. Mnoho verzí a velikostí jako 1080x1800, 750x1334, 360x760, 1280x720, 4800x1200, 375x667, 768x1024, 1536x2560, 2560x1440, 1536x2048, 1600x900, 1800x1440, HD 1280x720, 1680x1050, 2048x1080, 1366x1024 atd.

Bonmoty, myšlenky, aforismy, přísloví, moudrosti, hlášky, motta

Citáty slavných, Bonmoty, myšlenky, aforismy, přísloví, moudrosti, hlášky, motta, . Naleznete zde citáty o dobru, citáty o smrti, citáty o člověku, hlášky o alkoholu, citáty o kráse, citáty o zlu, citáty o víře, citáty o svobodě, přísloví o naději, citáty o penězích, citáty o bohatství, citáty o životě, moudra o dětech, citáty o bohu, citáty o lži, citáty o smutku, citáty o nenávisti, citáty o neštěstí, citáty o rozumu, citáty o ženách od různých známých osobností.

Klíčová slova: Stručný encyklopedický slovník, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, URL, info, Přání k svátku podle jmen, Gratulace k jmeninám, Dopravní značení, školství, Přehled vlajek USA, Online hry zdarma, Online biografie, životopisy osobností, Nej hry online, zeměpis, Počítačové tapety pro Windows

Máte občas problémy s operačním systémem Windows? Nejste v tom sami. Část lidí tyto problémy řeší přechodem na jiný operační systém a část díky vzteku vymýšlí vtipy o Windows.

Malují rády vaše děti? Pokud ano, nechť zkusí omalovánky online pro děti. Kategorie auta, vláčky nebo pohádky uspokojí kluky i holky.

Frky, vtípky, černý humor, vtipné texty, anekdoty, fóry

Potřebujete se naladit? Frky, vtípky, černý humor, vtipné texty, anekdoty, fóry. vás dostanou. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako O důchodcích, Vtipné hádanky, Frky o tchýních, O Slovácích, O Němcích, O mužích, Vtipy o cikánech, O škole, Vtipy o Bohu, O gayích a homosexuálech, O Chucku Norrisovi, Frky, vtipy, vtípky, O manželství, O Windows, Vtipy o policajtech, Vtipy o doktorech, Vtípky o blondýnkách, Frky ze života, O zvířátkách, O ženách, O Somálcích apod.

Internet, síť, technika, kultura, volný čas

Online hry zdarma

Všem hráčům doporučujeme online hry zdarma Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Hry pro dva hráče, Adventury, Logické hry, Strategie, Stolní a deskové hry, Sportovní hry, Pro dívky, Skákačky a hopsačky, Karetní hry, Střílečky, Závody aut, Akční hry, Relaxační hry, Animace, Postřehové hry, Brutální krvavé hry a tak dále.

Přehled vlajek USA

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Přehled vlajek USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Kansas, Maryland, Ohio, Washington, New Jersey, Connecticut, Jižní Dakota, Kentucky, Missouri, Západní Virginie, Oklahoma, Havaj, Arkansas, Severní Karolína, Severní Dakota, Iowa, Wisconsin, Utah, Nebraska, Minnesota, Idaho, Pensylvánie, Georgie, Michigan, Vermont, Delaware atd.

Kde získat moudrost? Třeba v citátech slavných osobností, na webu naleznete 1000 slavných citátů nejrůznějších osobností z politiky, kultury a sportu.

Keywords:Státní vlaječky, prapory, internetové stránky, Seznam přípon a koncovek souborů, Skvělé hry online zdarma, Gambling, betting, multimédia, Nejlepší zeměpisné kvízy, F, Countries and flags, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Vánoční web, Wallpapery na PC ke stažení

Obrázky, kliparty

Pro grafiky doporučujeme Obrázky, kliparty. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako sport, auta, muži, jídlo a nápoje, zvířata, náboženství, ovoce, Vánoce a Advent, ptáci, dopravní prostředky, hmyz, věda, hudba, nástroje a přístroje, osobnosti a lidé, květiny, přístroje, láska, nápoje, symboly, Velikonoce, velikonoční kliparty, rostliny, smajlíci a emotikony atd.

Textová přání, přáníčka a blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, výročí, nový rok, apod.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.

Informace, technika, kultura, volný čas

Svoji vlajku nemají pouze státy (země), ale i jednotlivé kraje města a obce. Navštivte partnerskou stránku s vlajkami měst ČR.

Donald John Trump (narozen 14. června 1946 New York) je americký republikánský politik a 45. prezident Spojených států amerických, kterým se stal 20. ledna 2017. Do Bílého domu nastoupil Donald Trump ve věku 70 let je Donald Trump nejstarší a zároveň nejbohatší zvolený prezident a stal se také prvním mužem v úřadu bez předchozí zkušenosti s politickou či armádní funkcí.

Vánoční web - online adventní magazín

Blíží se Vánoce? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Potom navštivte Vánoční web. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční všehochuť, vánoční dekorace, adventní všehochuť, vánoční koledy, vánoční dárky, materiály ke stažení, vánoční přání, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční filmy, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční stromeček atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Brno, Omalovánky, Nový rok, Milka, Mrazík, Štědrý den, Vykrajovátka, Láska nebeská, Vánoční světýlka, Jesličky, Ježíš Kristus, Bramborový salát, Sněhulák, Historické ozdoby, Jmenovka, Perníčky, Adventní věnec, Řetězy, Vánoční stromeček, Monitor, Striezelmarkt, Umělý vánoční stromek, K Vytištění, Betlém, Wallpaper, Adventní svícen, Vosí hnízda, Koledy, Kuba, K Vytisknutí, Tapeta apod.

Klíčová slova: výukové pomůcky, Online geografické testy zdarma bez registrace, linky, Lionel Messi, Wallpapers na PC ke stažení, pro dospělé, tipy, Coloring book, Adult, children online free, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Online adventní magazín, Online hry zdarma, internet

Den matek určitě všichni znáte, ale víte, že se po světě běžně slaví i Den otců? Není to žádná recese ani novodobý výmysl, slaví se již přes sto let.

Online testy a kvízy zdarma

Všem studentům základních i středních škol doporučujeme online testy a kvízy zdarma. Naleznete zde Matematické testy, zeměpisné testy a kvízy, cizí jazyky, online IQ testy zdarma, online testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, Chemie - chemické testy a kvízy, výukové pomůcky, Angličtina, výuka anglického jazyka atd.

Elektronická textová blahopřání k významným životním událostem jako jsou k narozeniny, svátky, dny otců a matek, ukončení studia, odchod do penze, promoce, svatba atd. Krátké vtipné veršované básničky pro vaše blízké.

Náš tip, technika, kultura, volný čas

Máte rádi kameňáky? Teď tím nemyslím filmovou sérii Zdeňka Trošky, ale vtipy obedně takto nazývané. Pokud ano, navštivte webové stránky plné vtipů a kameňáků.

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.

Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Láska je jedním z nejsilnějších citů. Pokud jste zrovna po uši zamilovaní do svého partnera a on do vás, tak ho určitě potěší zamilovaná sms. Jestliže nejste rození spisovatelé, najdete na tomto webu zamilované sms pro kluka, zamilované sms pro miláčka nebo stýskací sms.

Klíčová slova: V, kuriozity, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Přáníčka k svátku a jmeninám, Nejlepší školní testy a kvízy, Nejlepší online hry zdarma, weby, Obrázky k svátku, obrázková přání, doporučujeme, webovky, webové stránky

Den matek určitě všichni znáte, ale víte, že se po světě běžně slaví i Den otců? Není to žádná recese ani novodobý výmysl, slaví se již přes sto let.

Online testy a kvízy zdarma

Všem studentům základních i středních škol doporučujeme online testy a kvízy zdarma. Naleznete zde Matematické testy, zeměpisné testy a kvízy, cizí jazyky, online IQ testy zdarma, online testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, Chemie - chemické testy a kvízy, výukové pomůcky, Angličtina, výuka anglického jazyka atd.

Elektronická textová blahopřání k významným životním událostem jako jsou k narozeniny, svátky, dny otců a matek, ukončení studia, odchod do penze, promoce, svatba atd. Krátké vtipné veršované básničky pro vaše blízké.

Doporučené odkazy, technika, kultura, volný čas

Baví vaše děti kreslit? pakliže je odpověď ano, tak ať zkusí omalovánky online pro děti. Jsou zde omalovánky zvířátek, omalovánky autíček nebo omalovánky dinosaurů.

černý humor, anekdoty, vtipy, frky, ftipy, vtipné texty

Zkuste vypnout! černý humor, anekdoty, vtipy, frky, ftipy, vtipné texty. vám pozvednou náladu. Vtipy z kategorií vtipy o metanolu, černý humor, vtipy o blondýnách, vtipy o facebooku, židovské anekdoty, kameňáky, vtipné citáty, vtipné básničky, fóry nejen o českém hokeji, anekdoty o politice, poslední věty před smrtí, murphyho zákony, fóry o homosexuálech, vtipné hádanky, vtipy o mužích, chlapech apod.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako jsou viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.

Online biografie, životopisy osobností - biografie známých osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Potom navštivte Online biografie, životopisy osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií herci a herečky, zločinci a vrazi, křesťané a svatí, významné osobnosti, novináři a žurnalisté, vojáci, generálové, válečníci, zpěváci a zpěvačky, umělci a umělkyně, spisovatelé a spisovatelky, režiséři a scénáristé, podnikatelé a obchodníci atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Malíř, Spisovatel, Básníci, Prezidenti ČR, Životopis, Zpěvačka, Básník, Teolog, Žhavé výstřely, Rock ‚n‘ Roll, Čech, Mim, Historik, Vojevůdce, Státník, Pop, Hejtmani, Scénárista, Trenérka, Komunista, Mluvčí, Královna, Skladatel, Boston Bruins, Washington Capitals, Stoletá válka, ČSSD, Továrník, Československo, Druhá světová válka, Poprava, HIV pozitivní, Rétorika, Poslanci, Sebevražda, Vražedkyně apod.

Přát ale nemusíte jen k významnům výročím a dnům. Pokud jste na cestě bez vašeho miláčka, můžete mu poslat zamilovanou sms na dobrou noc ve formě vtipné básničky. Pokud jste třeba v horách při náročnějším treku, tak váš/vaše milá bude zároveň vědět, že jste v pořádku.

Klíčová slova: zadarmo, volný čas, pro děti, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, B, Tinder app dating service, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, odkazy, Životopisy slavných osobností, zdarma, Státní vlajky zemí, č, Lucy Liu,

Několik fórů na závěr. Vtip Divný cukr: Mami, v obálce nám přišel cukr.

Někdo klepe na dveře. "Kdo je to ?" "Tady smrt !" "Jdi do prdele !" "Ááááno, takže si píšu: Rakovina konečníku"

„Musím se ti přiznat, že hokeji ani za mák nerozumím,” svěřuje se mladému hokejistovi děda, „ale něco jsem prostě nemohl přehlédnout - měl by ses naučit pořádně zacházet se sekačkou!” „Proboha, proč?” „Vždyť tě každou chvíli vylučují za sekání!”

Další odkazy:

Naše tipy
Přání a blahopřání
Zajímavé internetové odkazy
Online tetris hry zdarma
Partnerské weby
Real Madryt CF
Doporučené odkazy
A.C. Milan football club italy
Tipy na zajímavé weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.