Partnerské weby, zábava, důležité informace

Zde uvádíme zpětné odkazy našich partnerských webů.

Státní prapory

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní prapory. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: země jižní Asie, Antarktidy, ostrůvky Oceánie, státy Střední Ameriky, státy jižní Ameriky, země Afriky, státy Blízkého východu, země Severní Ameriky, evropské země a státy, země východní Asie apod.

Podívejte se také na nové webové stránky obsahující omalovánky pro děti online. Přímo z prohlížeče máte možnost vybarvovat omalovánky aut, omalovánky koní nebo obrázky mašinek

Nejhranější online hry zdarma

Vyzkoušejte nejhranější online hry zdarma Vybírejte z kategorií Brutální krvavé hry, Skákačky a hopsačky, Karetní hry, Hry pro děti, Hry pro dva hráče, Akční hry, Strategie, Pro dívky, Relaxační hry, Sportovní hry, Adventury, Postřehové hry, Střílečky, Závody aut, Stolní a deskové hry, Bojové hry a tak dále.

Doporučené odkazy, zábava, důležité informace

Online vánoční webzine - online vánoční magazín

Budou brzy Vánoce? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Pak zkuste Online vánoční webzine. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční filmy, vánoční dárky, recepty na vánoční jídlo a cukroví, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční stromeček, vánoční dekorace, materiály ke stažení, adventní všehochuť, vánoční koledy, vánoční přání, vánoční všehochuť atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Keramika, Neviňátko, Vánoce, Jezulátko, Samolepky, Papírové ozdoby, Adventní trhy, Tichá noc, Atmosféra, Adventní neděle, Borovice, Vánoční stromeček, Santa Claus, Brno, Milka, Kapr, Kavkazská jedle, K Tisku, Strom, Květiny, Vánoční dekorace, Třásně, Vídeňský punč, Vinná klobása, Vánoční hvězda, Vánoční koledy, Jarmark, Štóla, Historické ozdoby, Filmy, Vánoční punč apod.

Vtípky, kameňáky, vtipy, vtipné texty, anekdoty, černý humor

Chcete se pobavit? Vtípky, kameňáky, vtipy, vtipné texty, anekdoty, černý humor. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: Vtipy o cikánech, O Slovácích, O ekonomech, Frky o tchýních, Frky ze života, O Němcích, Vtipy o policajtech, O Chucku Norrisovi, Vtipy o doktorech, O důchodcích, O ženách, O zvířátkách, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o Bohu, Vtipy o Pepíčkovi, O Somálcích, Vtipné hádanky, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Windows, O gayích a homosexuálech, O škole apod.

Online hry - na výběr je mnoho online her (browser her) zdarma. logické hry, omalovánky, hry s koňmi a další.

Klíčová slova: tipy, Wallpapers na plochu počítače, V, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Blahopřání nejen k narození miminka, výukové pomůcky, zdarma, zajímavosti, Blahopřání k sňatku, narozeninová přání, vánoční blahopřání, Ilustrační obrázky, ú, Super online kvízy, Ilustrace, obrázky

Myslíte si, že to starosta vede s vaším městem špatně? Zkuste si zahrát na starostu a postavte si své město v legendární strategické hře Sim City, která je nyní k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Full HD wallpapers na PC - full HD tapety na PC zdarma

Také doporučujeme: Full HD wallpapers na PC. lze použít v PC, počítač, smartphone, tablet, monitor, ultrabook, phablet, mobil, displej, mobilní telefon, notebook a pro operační systémy Windows NT, Lubuntu, Microsoft Windows Vista, Linux Fedora, FreeBSD, Windows 7, Android, Chrome OS, Linux Xubuntu, Mac, SUSE Linux. Tapety na PC zdarma ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako tenisté a tenistky, vesmír, kosmos, nature - příroda, armáda, válka, zbraně, fraktály, zvířata, sportovní a závodní auta, 3D a digitalní abstraktní tapety, květiny, širokoúhlé Full HD widescreen, velkoměsta a noční život, Rally, závody aut, motorky, Formule 1, flóra, stromy, fantasy, free wallpapers, oceán, moře, pláže. Zvolit si můžete z velikostí 1080x1800, 1280x1024, 2048x1080, 1600x900, 412x846, HD 1280x720, 1280x768, 3200x1200, 3200x1800, 768x1024, 800x1280, 393x786, 1920x1200, 2560x1920, 1280x854, 2560x1600 atd.

Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy

Všem příznivců zeměpisu doporučujeme nejhranější online zeměpisné testy a kvízy. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst atd.

Náš tip, zábava, důležité informace

Nejhranější hry online

Zahrajte si nejhranější hry online. Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Akční hry, Karetní hry, Stolní hry a deskovky, Logické, Bojové gamesy, Postřehové, Relaxační onlinovky, Sportovní, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Způsob dopravy je zásadní věcí při cestování. Někdy je dokonce samotná doprava a zvolený dopravní prostředek cílem - cesta je cíl. Zvláště pokud cestujete za pomoci svých svalů - při chůzi, jízdě na kole nebo koloběžce. Tam jde právě o sportovní výkon a ne o to se někam rychle dostat. Pro mnoho lidí je ale samotná přeprava otravou, kterou chtějí mít co nejrychleji za sebou a proto obvykle volí nejrychlejší způsob dopravy, například letadlo pro delší vzdálenosti.

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. Testy jsou rozdělené kategorií: cizí jazyky, Chemie - chemické testy a kvízy, výukové pomůcky, online testy a kvízy, Matematické testy, online IQ testy zdarma, testy psaní všemi deseti prsty, Angličtina, výuka anglického jazyka, zeměpisné testy a kvízy atd.

Keywords:Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, webové stránky, Online životopisy, biografie, kuriozity, Motokros, motorky, závody, pro dospělé, webovky, Státní prapory, O filmech Avatar 1 a 2, Biografie slavných osobností, zdroje informací, Super online flash hry

Nemají vaši přibuzní, kamarádi a přátelé také narozeniny? Pokud ano, pošlete jim textové blahopřání k narozeninám - přáníčko k narozeninám.

Máte rádi vtipy? Jestli ano, koukněte se na vtipy o policajtech, vtipy o ženách nebo na klasické vtipy o Pepíčkovi.

Hry pro nejmenší online

Zapařte si hry pro nejmenší online Hry jsou rozdělené kategorií: Bojové online gamesy, Pro dívky, Velikonoční hry, Sportovní, Strategie, Závodní, Onlinovky pro dva hráče, parkování - parkovačky, Karetní, Logické, Střílečky, Hry na vaření a smažení, Stolní hry a deskovky, Oddechové, Klasické a podobně.

World wide web, internet, zábava, důležité informace

Prapory regionů a království

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z polských vojvodství, rakouských zemí, krajů České republiky, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Korektní i nekorektní básně, vtipné i pravdivé, krátké i dlouhé básničky, sarkastické verše - to vše naleznete na stránkách Basne.net

Počítačové tapety pro Windows - full HD tapety na PC

Oživte si plochu vašeho PC. Počítačové tapety pro Windows. jsou vhodná pro PC, tablet, smartphone, mobilní telefon, mobil, notebook, ultrabook, obrazovka počítače, displej, monitor, počítač a pro operační systémy Slackware, Linux Ubuntu, Windows 10, Windows 10 Mobile, Microsoft Windows Vista, Red Hat Linux, FreeBSD, Lubuntu, SUSE Linux, Microsoft Windows 8, Apple iOS (iPhone). Wallpapers na plochu počítače jsou rozdělené kategorií: free wallpapers, armáda, válka, zbraně, ptáci, 3D a digitalní abstraktní tapety, oceán, moře, pláže, nature - příroda, sportovní a závodní auta, květiny, sportovní wallpapery, velkoměsta a noční život, Rally, závody aut, fraktály, vesmír, kosmos, flóra, stromy, širokoúhlé Full HD widescreen, fantasy, motorky, hmyz a pavouci. Stahujte ve velikostech 2560x2048, 1080x1920, 1600x900, 1152x768, 1440x900, 393x786, 2560x1600, 360x640, 1024x600, 750x1334, 1440x2560, 1920x1080 Full HD, 2048x1080, 360x720, 1366x768, 4800x1200 atd.

Klíčová slova: Seznam vlajek měst České republiky, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, volný čas, Sobí omalovánka, odkazy, weby, zeměpis, FC Bayern Munich, Stručný slovník pojmů a termínů, Přehled souborových přípon, Vlajky měst České republiky, Dopravní značení

Přehled souborových přípon

Velký Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak otevřít, kterak editovat, jak konvertovat, jak přehrát, jak převést, jak vytvořit, jak importovat, jak exportovat, čím zobrazit, čím prohlížet, jak spustit soubory z následujících kategorií: internet a web, hudební audio soubory, obrazy disků, dokumenty, konfigurační soubory, spustitelné soubory, komprimace dat, koncovky souborů, video soubory, šablony dokumentů, zdrojové kódy programovacích jazyků, písma, fonty apod.

Vtípky, frky, vtipy, anekdoty, kameňáky, fóry

Chcete se pobavit? Vtípky, frky, vtipy, anekdoty, kameňáky, fóry. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: vtipy o mužích, chlapech, vtipy o blondýnách, anekdoty o politice, vtipy o facebooku, vtipné citáty, frky o zvířatech, fóry nejen o českém hokeji, vtipné básničky, murphyho zákony, poslední věty před smrtí, židovské anekdoty, černý humor, vtipné hádanky, kameňáky, fóry o homosexuálech apod.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku? Nevíte co znamená slovo benchmark? Nejen definici pojmu benchmark najdete ve ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů, hesel a termínů.

Síť, zábava, důležité informace

Máte rádi kameňáky? Teď tím nemyslím filmovou sérii Zdeňka Trošky, ale vtipy obedně takto nazývané. Pokud ano, navštivte webové stránky plné vtipů a kameňáků.

Odpočiňte si! Zahrajte si jednoduchou onlinovku Snake neboli had.

Anekdoty, fóry, vtipné texty, černý humor, fórky, vtípky

Zkuste vypnout! Anekdoty, fóry, vtipné texty, černý humor, fórky, vtípky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: fóry o homosexuálech, vtipy o facebooku, poslední věty před smrtí, vtipné citáty, vtipné básničky, vtipy o blondýnách, murphyho zákony, frky o zvířatech, kameňáky, černý humor, anekdoty o politice, vtipy o metanolu, fóry nejen o českém hokeji, vtipné hádanky, vtipy o mužích, chlapech apod.

Aforismy, myšlenky, moudra, rčení, úsloví, moudrosti, výroky

Slavné citáty, Aforismy, myšlenky, moudra, rčení, úsloví, moudrosti, výroky, přehledně rozdělené do kategorií: citáty o smutku, moudra o dětech, citáty o dobru, citáty o zlu, citáty o člověku, citáty o ženách, citáty o štěstí, citáty o nenávisti, citáty o odvaze, citáty o manželství, hlášky o alkoholu, citáty o lásce, citáty o lži, citáty o bohatství, citáty o víře, citáty o přátelství, přísloví o naději, citáty o bohu, citáty o svobodě, citáty o neštěstí od různých známých osobností.

Online hry - Onlinovky neboli online hry můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.). Nevíte, kterou hru si vybrat? Pak zkuste denní tipy na online hry zdarma.

Klíčová slova: Vlajky jednotlivých států USA, Prapory regionů a království, multimédia, Pozadí na plochu Windows, doporučujeme, internet, hyperlinky, Otevřený formát, počítače, Nejhranější online hry zdarma, školství

Přehled souborových přípon

Velký Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak otevřít, kterak editovat, jak konvertovat, jak přehrát, jak převést, jak vytvořit, jak importovat, jak exportovat, čím zobrazit, čím prohlížet, jak spustit soubory z následujících kategorií: internet a web, hudební audio soubory, obrazy disků, dokumenty, konfigurační soubory, spustitelné soubory, komprimace dat, koncovky souborů, video soubory, šablony dokumentů, zdrojové kódy programovacích jazyků, písma, fonty apod.

Vtípky, frky, vtipy, anekdoty, kameňáky, fóry

Chcete se pobavit? Vtípky, frky, vtipy, anekdoty, kameňáky, fóry. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: vtipy o mužích, chlapech, vtipy o blondýnách, anekdoty o politice, vtipy o facebooku, vtipné citáty, frky o zvířatech, fóry nejen o českém hokeji, vtipné básničky, murphyho zákony, poslední věty před smrtí, židovské anekdoty, černý humor, vtipné hádanky, kameňáky, fóry o homosexuálech apod.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku? Nevíte co znamená slovo benchmark? Nejen definici pojmu benchmark najdete ve ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů, hesel a termínů.

Informace, zábava, důležité informace

Webové stránky Tapety na plochu PC nabízí ke stažení stovky wallpaperů v různých rozlišeních určených nejen na pozadí počítače, ale i mobilních telefonů nebo tabletů. Vybírat můžete z desítek různých kategorií - např. tapety aut, tapety moře nebo tapety psů. Všechny tapety jsou ke stažení zdarma.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií přezdívky, žurnalisté a novináři, psychologie, politici, herectví, herci a herečky, vlastnosti, školství, fikce a fantasy, lékařství, osobnosti, státní správa, historie, křesťanství, záliby, rodinné vztahy, podnikání a podnikatelé, národnost, poruchy, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, umělci, profese a zaměstnání, nadpřirozené osoby, filozofie, politika atd.

Ilustrační obrázky

Nejen pro grafiky zde máme Ilustrační obrázky. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako hmyz, symboly, osobnosti a lidé, Velikonoce, velikonoční kliparty, Vánoce a Advent, jídlo a nápoje, nástroje a přístroje, náboženství, věda, auta, květiny, ptáci, dopravní prostředky, halloween, mapy, přístroje, rostliny, stavby, ovoce, zelenina, nápoje, láska, sport atd.

Ilustrace, obrázky

Pro grafiky doporučujeme Ilustrace, obrázky. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako muži, mapy, ptáci, zvířata, symboly, zelenina, ženy a dívky, náboženství, ovoce, Vánoce a Advent, osobnosti a lidé, nápoje, hmyz, květiny, stavby, hudba, dopravní prostředky, věda, přístroje, smajlíci a emotikony, Velikonoce, velikonoční kliparty, rostliny, nástroje a přístroje atd.

Super online kvízy

Příznivcům cestovatelům a příznivcům geografie doporučujeme super online kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek, online kvízy a testy, hádaní hlavních měst atd.

Klíčová slova: URL, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Vlajky států světa, info, V, Thierry Henry, Stručný encyklopedický slovník, A, Dopravní značky, Online hry zdarma, humor, linky, Vlajky krajů České republiky,

Několik fórů na závěr. Vtip Večeře s blondýnou: Co umí blondýnka nejlepšího k večeři? Rezervovat stůl v restauraci.

Jaký je rozdíl mezi hokejem a válkou? Žádný. Když skončí, ať vítězové či poražení, všichni musí vyklidit bitevní pole.

Tady brzdit nemusíš, tady to znám, tady žádné zatáčky nejsou.

Další odkazy:

Tipy na zajímavé weby
Paris Saint-Germain Fotbalový klub
Zajímavé internetové odkazy
Lesotho
Naše tipy
Obrázky k svátku, přáníčka k jmeninám
Doporučené odkazy
Omalovánky k vytištění pro děti
Partnerské weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.