Zajímavé odkazy, technika, kultura, informace

Zde uvádíme zpětné linky na zajímavé internetové prezentace a na naše partnerské weby.

Pokud hledáte místo vzdělání zábavu, zkuste tapety na plochu PC, web jenž obsahuje stovky tapet na plochu PC v různých rozlišeních (1280x1024, 1920x1080 Full HD, 1680x1050, apod.). Tématicky jsou tapety rozděleny do mnoha sekcí (auta, celebrity, letadla, dívky, muži, zvířata) a jsou pochopitelně zdarma ke stažení.

Lexikon, slovník pojmů Co je to? nabízí aktuálně přes 3000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, ekonomie, literatury, školství atd.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto webových stránkách.

World wide web, internet, technika, kultura, informace

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. Vybírejte z kategorií cizí jazyky, Matematické testy, zeměpisné testy a kvízy, online IQ testy zdarma, Angličtina, výuka anglického jazyka, testy psaní všemi deseti prsty, online testy a kvízy, výukové pomůcky, Chemie - chemické testy a kvízy atd.

Podívejte se také na nové webové stránky obsahující omalovánky pro děti online. Přímo z prohlížeče máte možnost vybarvovat omalovánky aut, omalovánky koní nebo obrázky mašinek

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.

Klíčová slova: Členské země americké federace, Online hry zdarma, počítače, zadarmo, Pozadí na plochu motorky, kuriozity, Stručný encyklopedický slovník, Super online flash hry, Online hry zadarmo, K, multimédia, linky, Kliparty zdarma ke stažení

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přáníček naleznete zde.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: výstražné značky, zahraniční značky, zákazové dopravní značení, neoficiální zábavné značky, informativní provozní značení, informativní směrové dopravní značky, vodorovné značení, příkazové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, dodatkové tabulky, dopravní zařízení apod.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: filozofie, fyzika, materiály, příroda, software, jídlo, rostliny, hardware, matematika, různé, nástroje, zločin a právo, účetnictví, náboženství a křesťanství, technika, lékařství a medicína, bankovnictví, literatura, věda, nemoce, kultura, český jazyk, politika, počítače atd.

Síť, technika, kultura, informace

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.

Online hry - na výběr je mnoho online flash her, které můžete hrát ve vašem prohlížeči úplně zdarma. Mnoho typů her jako letecké simulátory, skákací hry nebo omalovánky.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: rodinné vztahy, sport, politika, hanlivé až sprosté přezdívky, psychologie, filozofie, lékařství, herectví, herci a herečky, státní správa, umělci, panovníci, prezidenti, králové a círaři, fikce a fantasy, křesťanství, podnikání a podnikatelé, žurnalisté a novináři, profese a zaměstnání, věda, historie, nadpřirozené osoby, mytologie, politici, osobnosti, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, školství atd.

Keywords:Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, zdroje informací, Obrázky vlajek měst ČR, V, Omalovánka s adventním věncem, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Sobí omalovánka, humor, pro dospělé, V

Wallpapers na zdarma PC ke stažení - pC tapety pro Windows

Máme pro Vás tip! Zkuste Wallpapers na zdarma PC ke stažení. vhodné pro ultrabook, mobil, phablet, PC, smartphone, počítač, tablet, mobilní telefon, notebook, monitor, obrazovka počítače a pro operační systémy Linux Fedora, Microsoft Windows 8, Red Hat Linux, Apple iOS (iPhone), Microsoft Windows Vista, OSX, Linux Xubuntu, Android, Windows 7, Mac, Linux Mint. Wallpapers na PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: příroda, krajina, auta, vesmír, planety, galaxie, letadla, moře, oceány, pláže, jídlo a nápoje, 3D a Abstraktní, psi a štěňátka, hudební tapety, noční města, dopravní prostředky, Roztomilá zvířátka, květiny, kytky, vojenské Army tapety a zbraně, operační systémy, Windows, zvířata, sportovní pozadí, adventní a vánoční tapety, hry a herní wallpapery, budovy a stavby. Dostupné velikosti jsou 1600x2560, 1600x1200, 1536x2048, širokoúhlé 1366x768, 1440x900, 800x1280, 1920x1080 Full HD, 2560x2048, 2048x1080, 1280x1024, 1024x768, 1920x1280, 1920x1440, 2160x3840, Full HD 1080x1920, 1280x960 atd.

Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.

Spiderman je známá komixová postava vystupující i ve filmu a nově i v online hře. Zahrajte si akční hru Spider Man. Je online a zdarma.

Informace, technika, kultura, informace

Fóry, fórky, ftipy, anekdoty, kameňáky, vtipné texty

Chcete si zlepšit náladu? Fóry, fórky, ftipy, anekdoty, kameňáky, vtipné texty. vás zaručeně pobaví. Vtipy z kategorií Vtipy o policajtech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipné hádanky, O důchodcích, O ekonomech, O ženách, O Chucku Norrisovi, O Somálcích, O Windows, Vtipy o Bohu, Frky o tchýních, Vtípky o blondýnkách, O škole, O mužích, O Němcích, O gayích a homosexuálech, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o doktorech, O manželství, Vtipy o cikánech, Frky ze života apod.

Státní vlajky států světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní vlajky států světa. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako ostrůvky Oceánie, země střední Asie, státy Střední Ameriky, evropské země a státy, země východní Asie, státy Blízkého východu, státy jižní Ameriky, země Afriky, Antarktidy, země jižní Asie apod.

Hry pro kluky

Zapařte si hry pro kluky Webhry jsou rozdělené kategorií: online html5 hry, Logické hry, Barbie hry, Puzzle a skládačky, Střílecí hry, Arkády a plošinovky, Farmářské hry, Auta a závodní, Adventury, Adventní, vánoční hry, Hry s koňmi, Letecké simulátory, Holčičí, dívčí hry pro holky, Vaření a smažení, Oblíkačky, Sportovní gamesy, Akční gamesky, Strategické onlinovky, Vzdělávací a výukové hry, Deskovky, Skákací a hopsací gamesky apod.

Klíčová slova: weby, M, Obrázky vlajek států světa, Online hry zdarma, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, doporučujeme, Superhry a hry online zdarma, Když zavládne vánoční atmosféra, Webové online testy zdarma, hyperlinky, Dopravní značky, Nejlepší online hry zdarma

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií zkratky krajů České republiky, firmy a společnosti, úřady a ministerstva, měny, geocaching, mezinárodní organizace, politické strany a hnutí, fyzikální jednotky, mezinárodní organizace, okresy České republiky, vysokoškolské a akademické tituly, internetové domény 1. řádu, státy usa, hudební zkratky, týmy NHL, obecné zkratky apod.

Městské a obecní prapory obcí ČR

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Městské a obecní prapory obcí ČR. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Olomoucký kraj, Středočeský kraj, Královéhradecký kraj, Pardubický kraj, Jihočeský kraj, Moravskoslezský kraj, Jihomoravský kraj, Plzeňský kraj, Ústecký kraj, Liberecký kraj, Zlínský kraj, Karlovarský kraj, Hlavní město Praha apod.

Nejlepší wallpapery na plochu zdarma - wallpapers na PC ke stažení

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Nejlepší wallpapery na plochu zdarma. lze použít v phablet, ultrabook, počítač, smartphone, mobilní telefon, monitor, obrazovka počítače, mobil, displej, tablet, notebook a pro operační systémy Chrome OS, Mac, macOS, Slackware, FreeBSD, Windows 95, Windows 10 Mobile, Windows 2000, Linux Xubuntu, Windows XP, Lubuntu. PC tapety pro Windows jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako nature - příroda, tenisté a tenistky, sportovní a závodní auta, 3D a digitalní abstraktní tapety, free wallpapers, Formule 1, fraktály, motorky, květiny, sportovní wallpapery, ptáci, fantasy, flóra, stromy, širokoúhlé Full HD widescreen, hmyz a pavouci, oceán, moře, pláže, zvířata, velkoměsta a noční život. Dostupné velikosti jsou 3200x1200, 1280x854, 1920x1200, 2048x1080, 1600x2560, 2048x1536, 1152x1920, 1280x960, 2560x1920, HD 1280x720, 1600x900, 1920x1440, 1800x1440, 1366x1024, 854x480, 1280x800 atd.

Doporučené odkazy, technika, kultura, informace

Webové online testy zdarma

Příznivcům cestovatelům a příznivcům geografie doporučujeme webové online testy zdarma. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst atd.

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte v čem upravit, jak otevřít, jak konvertovat, jak importovat, jak vytvořit, jak exportovat, kterak editovat, v čem spustit, jak převést, jak spustit, jak přehrát následující typy souborů: hudební audio soubory, obrazy disků, dokumenty, internet a web, zdrojové kódy programovacích jazyků, šablony dokumentů, komprimace dat, koncovky souborů, systémové soubory, grafiku, spustitelné soubory, písma, fonty apod.

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.

Vtipné texty, fórky, černý humor, fóry, kameňáky, ftipy

Chcete se pobavit? Vtipné texty, fórky, černý humor, fóry, kameňáky, ftipy. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vtipné citáty, frky o zvířatech, židovské anekdoty, poslední věty před smrtí, vtipné básničky, vtipy o blondýnách, murphyho zákony, fóry o homosexuálech, anekdoty o politice, vtipy o facebooku, vtipy o mužích, chlapech, černý humor, kameňáky, vtipné hádanky, fóry nejen o českém hokeji apod.

Kamaz je ruská automobilka, která poslední léta jasně dominuje Rally Dakar. Zahrajte si online hru zvanou Kamaz master kde si vyzkoušíte jejich kamion.

Klíčová slova: Online testy zdarma, Online adventní magazín, Ilustrace, obrázky, Venkovní vánoční osvětlení pro váš dům, F, info, Pozadí na plochu počítače, Obrázek vánočního zvonečku, Online testy zdarma bez registrace, Městské a obecní prapory obcí ČR, odkazy

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií zkratky krajů České republiky, firmy a společnosti, úřady a ministerstva, měny, geocaching, mezinárodní organizace, politické strany a hnutí, fyzikální jednotky, mezinárodní organizace, okresy České republiky, vysokoškolské a akademické tituly, internetové domény 1. řádu, státy usa, hudební zkratky, týmy NHL, obecné zkratky apod.

Městské a obecní prapory obcí ČR

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Městské a obecní prapory obcí ČR. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Olomoucký kraj, Středočeský kraj, Královéhradecký kraj, Pardubický kraj, Jihočeský kraj, Moravskoslezský kraj, Jihomoravský kraj, Plzeňský kraj, Ústecký kraj, Liberecký kraj, Zlínský kraj, Karlovarský kraj, Hlavní město Praha apod.

Nejlepší wallpapery na plochu zdarma - wallpapers na PC ke stažení

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Nejlepší wallpapery na plochu zdarma. lze použít v phablet, ultrabook, počítač, smartphone, mobilní telefon, monitor, obrazovka počítače, mobil, displej, tablet, notebook a pro operační systémy Chrome OS, Mac, macOS, Slackware, FreeBSD, Windows 95, Windows 10 Mobile, Windows 2000, Linux Xubuntu, Windows XP, Lubuntu. PC tapety pro Windows jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako nature - příroda, tenisté a tenistky, sportovní a závodní auta, 3D a digitalní abstraktní tapety, free wallpapers, Formule 1, fraktály, motorky, květiny, sportovní wallpapery, ptáci, fantasy, flóra, stromy, širokoúhlé Full HD widescreen, hmyz a pavouci, oceán, moře, pláže, zvířata, velkoměsta a noční život. Dostupné velikosti jsou 3200x1200, 1280x854, 1920x1200, 2048x1080, 1600x2560, 2048x1536, 1152x1920, 1280x960, 2560x1920, HD 1280x720, 1600x900, 1920x1440, 1800x1440, 1366x1024, 854x480, 1280x800 atd.

Internet, síť, technika, kultura, informace

Fóry, kameňáky, vtipné texty, vtípky, anekdoty, ftipy

Chcete se uvolnit? Fóry, kameňáky, vtipné texty, vtípky, anekdoty, ftipy. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Frky ze života, Frky o tchýních, O Němcích, O mužích, Vtipy o Bohu, O důchodcích, Vtipy o policajtech, O škole, O ženách, O ekonomech, O zvířátkách, Vtipy o doktorech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Chucku Norrisovi, O Slovácích, O gayích a homosexuálech, O Somálcích, Vtipy o cikánech, Vtipy o Pepíčkovi, Frky, vtipy, vtípky, O Windows apod.

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Velký Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak otevřít, kterak editovat, čím zobrazit, jak převést, jak konvertovat, jak exportovat, jak vytvořit, jak importovat, jak spustit, v čem upravit, čím prohlížet soubory z následujících kategorií: systémové soubory, video soubory, grafiku, šablony dokumentů, dokumenty, koncovky souborů, zdrojové kódy programovacích jazyků, obrazy disků, komprimace dat, písma, fonty, hudební audio soubory, spustitelné soubory apod.

Webové stránky Tapety na plochu PC nabízí ke stažení stovky wallpaperů v různých rozlišeních určených nejen na pozadí počítače, ale i mobilních telefonů nebo tabletů. Vybírat můžete z desítek různých kategorií - např. tapety aut, tapety moře nebo tapety psů. Všechny tapety jsou ke stažení zdarma.

Členské země americké federace

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Členské země americké federace. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Delaware, Texas, Ohio, Massachusetts, Tennessee, Havaj, Arkansas, Washington, Rhode Island, Kansas, Jižní Dakota, Alabama, Vermont, Oklahoma, Louisiana, Utah, Idaho, Indiana, Montana, New York, Mississippi, Nebraska, Virginie, Georgie, Pensylvánie, Minnesota atd.

Pozadí na plochu počítače - tapety na PC

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Pozadí na plochu počítače. vhodné pro notebook, obrazovka počítače, počítač, monitor, ultrabook, PC, mobilní telefon, displej, smartphone, phablet, tablet a pro operační systémy Windows XP, Microsoft Windows Vista, Apple iOS (iPhone), Linux Xubuntu, Microsoft Windows 8, Java ME, Windows Server 2012, macOS, Android, Linux Mint, Chrome OS. Tapety na plochu PC jsou rozdělené kategorií: 3D a digitalní abstraktní tapety, armáda, válka, zbraně, zvířata, fantasy, flóra, stromy, oceán, moře, pláže, nature - příroda, Rally, závody aut, květiny, sportovní wallpapery, hmyz a pavouci, free wallpapers, ptáci, Formule 1, tenisté a tenistky, motorky, vesmír, kosmos, velkoměsta a noční život. Dostupné velikosti jsou Full HD 1080x1920, 1920x1440, 1280x854, 1366x1024, 412x846, 800x1280, 3200x1800, 1280x960, 1280x800, 1800x1440, 4800x1200, 640x480, 393x786, 1280x1024, 2048x1080, 375x667 atd.

Klíčová slova: Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Přehled zkratek a akronymů, Obrázky na plochu PC, Stručný encyklopedický slovník, Životopisy slavných osobností, Vánoční hvězda - symbol Vánoc, Staré hry online, Státní vlajky států světa, F, zábava, výukové pomůcky, Vlajky spojených států amerických, Vánoční omalovánky k vybarvení pro děti, 11

Několik fórů na závěr. Vtip Poslední vůle: "Otče, přišel notář, prý chceš sepsat poslední vůli." "Ano, ale neříkej to tak nahlas, maminka by zase jako posledně začala nehorázně utrácet za černé šaty."

Paroubek srazí dva chodce na přechodu. I ptá se ministra vnitra, jaký trest se dá očekávat. Ten mu vysvětluje: "Ten, cos ho nabral tak, že ti rozbil přední sklo, dostane tři roky za vloupání a ten, co po nárazu odletěl dvacet metrů, dostane čtyři roky za útěk z místa nehody..."

Na hladině zmrzlé louže nechoval se obratně. Zkoušel, jak to klouže, zpřerážel si obratle.

Další odkazy:

Bezlepkové vánoční cukroví
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Santa Claus jako symbol amerických Vánoc
Naše tipy na užitečné weby
Blahopřání nejen k narození miminka
Odkazy na zajímavé weby
Sobi
Doporučené odkazy
Obrázky a vtipné veršované texty ke svátku zdarma ke stažení
Naše tipy na zajímavé stránky
Jak hrát ruletu online?

Děkujeme vám za vaši návštěvu.