Zajímavé odkazy, informace, kultura, vzdělání a zábava

Zde se nacházejí odkazy na zajímavé internetové web stránky, které doporučujeme navšítit.

Městské a obecní prapory obcí ČR

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Městské a obecní prapory obcí ČR. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj, Plzeňský kraj, Karlovarský kraj, Středočeský kraj, Pardubický kraj, Kraj Vysočina, Jihočeský kraj, Moravskoslezský kraj, Zlínský kraj, Hlavní město Praha, Liberecký kraj, Ústecký kraj apod.

V dnešní uspěchané době je nezbytností používat v písemné formě různé zkratky. Na spřátelených stránkách se dozvíte význam zkratek z jednotlivých oborů. Například zkratky států USA, zkratky mezinárodních organizací nebo zkratky používané v Geocachingu.

Kliparty pro dokumenty

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty pro dokumenty. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako osobnosti a lidé, věda, láska, rostliny, auta, hmyz, náboženství, symboly, ptáci, nástroje a přístroje, muži, Velikonoce, velikonoční kliparty, květiny, přístroje, nápoje, zvířata, hudba, smajlíci a emotikony, jídlo a nápoje, Vánoce a Advent, mapy, stavby, ovoce atd.

Internet, síť, informace, kultura, vzdělání a zábava

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Online hry zdarma

Všem hráčům doporučujeme online hry zdarma . Mj. na webu naleznete Karetní, Logické, Onlinovky pro dva hráče, Oddechové, Klasické, Sportovní, Závodní, Hry na vaření a smažení, Střílečky, parkování - parkovačky, Vánoční online hry, Strategie, Bojové online gamesy, Pro dívky, Velikonoční hry a podobně.

Biografie slavných osobností - online životopisy, biografie slavných osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Pak zkuste Biografie slavných osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií zločinci a vrazi, podnikatelé a obchodníci, sportovci a sportovkyně, významné osobnosti, zpěváci a zpěvačky, herci a herečky, novináři a žurnalisté, křesťané a svatí, režiséři a scénáristé, umělci a umělkyně, vojáci, generálové, válečníci atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Sci-fi, Herečka, Francouz, Lord, Esejista, Hokej, Zavražděn, Voják, Textařka, Stoletá válka, Generalissimus, Komunisté, Habsburkové, Česká královna, Angličané, Američan, Dabérka, Náboženství, Prezidenti, Němci, Trenérka, Rakousko-Uhersko, Režisér, Ministr zahraničí, Vrah, Sebevražda, NHL, Překladatel, Ital, Rakušan, Máj, Poprava, Svatý, Trest smrti, Rétorika, Křesťanství apod.

Klíčová slova: weby, č, Státy a jejich prapory, Nej hry online, Volný styl, Slovník pojmů Co je to?, internet, humor, Přání a přáníčka, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, školství, zdroje informací, Hry pro nejmenší online

Pro Atom web přináší informace nejen o jaderné energetice a uvádí na pravou míru propagandu ekologických organizací.

Máte rádi židovské anekdoty nebo Černý humor? Pak běžte na novou stránku s vtipy. Budete určitě spokojeni.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware a jiným hrozbám, dostat se do vašeho počítače nebo tabletu.

Doporučené odkazy, informace, kultura, vzdělání a zábava

Ftipy, fórky, vtípky, frky, kameňáky, vtipy

Zkuste vypnout! Ftipy, fórky, vtípky, frky, kameňáky, vtipy. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O důchodcích, O manželství, Vtipné hádanky, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o doktorech, O gayích a homosexuálech, O Somálcích, O ekonomech, O Chucku Norrisovi, O Windows, Vtipy o cikánech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o Pepíčkovi, O Němcích, O ženách, O zvířátkách, Frky o tchýních, Frky ze života, Frky, vtipy, vtípky, O mužích, Vtipy o policajtech apod.

Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách

Anekdoty, kameňáky, fórky, černý humor, vtípky, frky

Chcete si zlepšit náladu? Anekdoty, kameňáky, fórky, černý humor, vtípky, frky. vás dostanou. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vtipné citáty, frky o zvířatech, vtipné básničky, anekdoty o politice, černý humor, poslední věty před smrtí, vtipy o mužích, chlapech, židovské anekdoty, kameňáky, vtipy o blondýnách, fóry o homosexuálech, murphyho zákony, fóry nejen o českém hokeji, vtipné hádanky, vtipy o facebooku apod.

Keywords:V, zdarma, zajímavosti, A, Blahopřání ke sňatku a k výročí svatby, Skvělé hry online zdarma, Webové online hry zdarma, M, Filmy, filmová kamera, střih, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Online hry zdarma, Obrázky vlajek států světa

Důvodů pro oslavy může být mnoho. Můžete například přát k ukončení studia, k MDŽ nebo k výročí seznámení.

Víte kdo má svátek v červnu nebo v červenci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vytiskněte jim omalovánky a nechte je vybarvit je. Pro kluky i pro dívky je na připraveno mnoho obrázků v kategoriích vesmír, autíčka nebo zvířátka.

World wide web, internet, informace, kultura, vzdělání a zábava

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, polských vojvodství, rakouských zemí, Spolkových zemí Německa, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie atd.

Nej hry online

Doporučujeme nej hry online . V této jedinečné sbírce naleznete Brutální krvavé hry, Střílečky, Akční hry, Skákačky a hopsačky, Postřehové hry, Bojové hry, Karetní hry, Sportovní hry, Strategie, Pro dívky, Adventury, Relaxační hry, Logické hry, Stolní a deskové hry, Hry pro dva hráče, Animace a tak dále.

Pokud si chcete zlepšit náladu, přečtěte si vtipy. Na výběr jsou vtipy o hokeji, vtipy o blondýnách a další vtipy...

Klíčová slova: počítače, PC pozadí pro Windows, multimédia, První kosmonaut Jurij Alexejevič Gagarin, Webové html5 hry zdarma, Full HD tapety ke stažení, linky, Mesin slot, Full HD pozadí na PC, Online adventní magazín, Dopravní značení, Kliparty pro Office

Informace o Chorvatsku. Turistika (národní parky, Plitvická jezera, Krka). Anglicko-chorvatský slovník.

Online adventní magazín - vánoční magazín

Blíží se doba adventní? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Tak se podívejte Online adventní magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční koledy, vánoční stromeček, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dárky, vánoční zábava, vánoční dekorace, vánoční filmy, materiály ke stažení, vánoční přání, adventní všehochuť atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Anděl, Strom, Křesťanství, Adventní neděle, Štědrý večer, Jingle Bells, Květiny, Filmy, Přání, Vánoční svařák, Štěstí, Bůh, Keramika, Silvestr, Přáníčko, Husarské knoflíky, Vánoční ubrusy, Jídlo, Kinder, Třásně, Kameňák, Pozadí, Historické ozdoby, Koledy, Adventní kalendář, Keramický adventní věnec, Vídeňský punč, Tablet, Vánoční stromeček, Omalovánky, Vánoční pozadí apod.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Síť, informace, kultura, vzdělání a zábava

Kdo je to je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 1000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Přehled souborových přípon

Vyčerpávající Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak převést, v čem spustit, jak otevřít, v čem upravit, jak exportovat, čím prohlížet, jak vytvořit, jak přehrát, jak importovat, jak spustit, čím zobrazit soubory těchto typů: konfigurační soubory, komprimace dat, písma, fonty, hudební audio soubory, šablony dokumentů, dokumenty, spustitelné soubory, grafiku, koncovky souborů, internet a web, obrazy disků, systémové soubory apod.

Státy a jejich prapory

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státy a jejich prapory. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: ostrůvky Oceánie, evropské země a státy, státy Blízkého východu, státy jižní Ameriky, země Severní Ameriky, Antarktidy, země východní Asie, země jižní Asie, země Afriky, státy Střední Ameriky apod.

Moudrosti, úsloví, motta, rčení, bonmoty, výroky, hlášky

Citáty slavných, Moudrosti, úsloví, motta, rčení, bonmoty, výroky, hlášky, . Mj. na webu naleznete citáty o zdraví, citáty o bohatství, moudra o dětech, citáty o penězích, citáty o lásce, citáty o smutku, citáty o životě, citáty o víře, citáty o člověku, citáty o přátelství, citáty o ženách, přísloví o naději, citáty o bohu, citáty o kráse, hlášky o alkoholu, citáty o smrti, citáty o dobru, citáty o manželství, citáty o svobodě, citáty o štěstí od různých známých osobností.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud4 je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.

Klíčová slova: A, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, pro dospělé, Obrázky na plochu, hyperlinky, Seznam vlajek amerických států, Seznam souborových přípon, Travel in USA, výukové pomůcky, odkazy, Vlajky amerických států USA

Textová Přání rozdělená do kategorií jako K narozeninám, ke svátku, k Velikonocům, k promoci apod.

Víte jak vypadá vlajka Hondurasu, vlajka Belize nebo vlajka Makedonie?

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako ekonomie a ekonomika, hardware, literatura, politika, zkratky, filozofie, sport, lékařství a medicína, nástroje, rostliny, materiály, zločin a právo, český jazyk, chemie, věda, latina, bankovnictví, kultura, stavebnictví, nemoce, cestování, školství, jídlo, příroda atd.

Textová přání, přáníčka a blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, výročí, nový rok, apod.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k svátku (neboli k jmeninám) rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro děti apod.

Náš tip, informace, kultura, vzdělání a zábava

Klíčová slova: Online testy a kvízy zdarma, Staré hry online, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Nejhranější hry online, webové stránky, Obrázek Bruneta, cestování, info, internetové stránky, Městské a obecní prapory obcí ČR, zadarmo, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Indická Kalkata, 7

Několik fórů na závěr. Vtip Životní moudro: Nikdy nebuď první. Nikdy nebuď poslední. Nikdy se na nic nehlas dobrovolně.

Lenin příjde domů totálně našrot. Vzbudí Naděždu Konstantinovnu a přikáže ji: Svlíkni se !! Ona se brání slovy: Ale Vladimíre Iljíči, neblázni to jsi po mě nikdy nechtěl. Lenin se zamračí a zařve: Drž hubu a svlíkni se!! Naděžda Konstantinovna tedy poslechne a svlíkne se. Na to Lenin:Teď si stoupni před zrcadlo a roztáhni nohy! Naděžda Konstantinovna vytřeští oči a povidá: No Vladimíre Iljíči, svlíknout se, to bych ještě snesla, ale tohle už přeháníš. Ty jsi snad zešílel. Lenin zrudne zlostí a zařve: Tak ti mi budeš odporovat ! Naděžda Konstantinovna tedy poslechne a udělá, co Lenin přikázal. Lenin si klekne a strčí jí pleš mezi nohy. Zalíbeně se na sebe zadívá do zrcadla a prohlásí: Ale na pěšinku by mi to slušelo, viď.

Zvířátka jedou na dovolenou. Lišák s milenkou, osel s manželkou, vůl s celou rodinou, kanec sám a čeká, která svině se k němu přidá.

Další odkazy:

Casino en línea
Přáníčka ke sňatku
Odkazy na partnerské weby
Paris Saint-Germain F.C.
Mila Kunis
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
La pornographie sexuelle a caractere sexuel France
Tipy na Partnerské weby
Biografie Julia Roberts
Doporučené odkazy
Turecký Istanbul
Texty k jmeninám pro cestovatele
Zajímavé webové stránky
Botswana
Pizza, ingredience, druhy, recepty

Děkujeme vám za vaši návštěvu.