Dále doporučujeme, cestování, hry a informace

Inspirujte se níže uvedenými odkazy a navštivte jiné zajímavé webové projekty.

Doporučujeme vám internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 2000 záznamů získáte vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání. Zajímavostí je podrobná kategorie s hanlivými osloveními a nadávkami ve které zjistíte kdo je blbec, idiot, imbecil apod.

Počítačové tapety pro Windows - wallpapers na plochu PC

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Počítačové tapety pro Windows. doporučujeme pro PC, phablet, notebook, displej, smartphone, mobilní telefon, obrazovka počítače, monitor, počítač, tablet, ultrabook a pro operační systémy Slackware, Lubuntu, SUSE Linux, Windows 95, Linux Mint, Windows 2000, Mac, BlackBerry OS, Windows NT, OSX, Windows Me. Tapety na plochu PC zdarma ke stažení z kategorií Formule 1, velkoměsta a noční život, květiny, 3D a digitalní abstraktní tapety, širokoúhlé Full HD widescreen, flóra, stromy, fraktály, sportovní a závodní auta, fantasy, Rally, závody aut, free wallpapers, hmyz a pavouci, tenisté a tenistky, zvířata, motorky, vesmír, kosmos, armáda, válka, zbraně, sportovní wallpapery. Zvolit si můžete rozměry 1920x1440, 2048x1080, 1366x768, 768x1024, 2560x1600, 1440x960, 1600x1200, 412x846, 1024x600, 640x480, 1920x1200, 1440x900, 393x786, 1280x960, 1920x1280, 4800x1200 atd.

Znáte vlajku Dvora Králové Nad Labem - města známého svojí zoologickou zahradou?

Doporučené odkazy, cestování, hry a informace

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií státní správa, hanlivé až sprosté přezdívky, panovníci, prezidenti, králové a círaři, herectví, herci a herečky, politici, umělci a umění, věda, podnikání a podnikatelé, profese a zaměstnání, Spisovatelé a básníci, školství a vzdělávání, křesťanství, přezdívky, zločin a právo, rodinné a příbuzenské vztahy, psychologie, nadpřirozené osoby, filozofie, poruchy, vlastnosti, fikce a fantasy, záliby a hobby, historie, lékařství atd.

Seznam přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte v čem spustit, kterak editovat, jak konvertovat, jak exportovat, jak importovat, jak spustit, čím zobrazit, jak otevřít, jak vytvořit, čím prohlížet, v čem upravit soubory následujících typů: systémové soubory, dokumenty, spustitelné soubory, video soubory, šablony dokumentů, konfigurační soubory, písma, fonty, obrazy disků, komprimace dat, hudební audio soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, grafiku apod.

Klíčová slova: V, internet, webové stránky, Kliparty pro Office, Sao Tome and Principe, Přehled formátů souborů, výukové pomůcky, počítače, Gratulace k jmeninám a k narozeninám, Počítačové tapety pro Windows, Státní prapory všech zemí, Seznam přípon a koncovek souborů, Stručný encyklopedický slovník

Hlášky, výroky, moudra, aforismy, přísloví, myšlenky, bonmoty

Citáty slavných osobností, Hlášky, výroky, moudra, aforismy, přísloví, myšlenky, bonmoty, přehledně rozdělené do kategorií: citáty o smrti, citáty o penězích, citáty o víře, citáty o lži, citáty o nenávisti, citáty o neštěstí, citáty o člověku, přísloví o naději, citáty o bohu, citáty o bohatství, citáty o manželství, citáty o přátelství, citáty o zlu, citáty o ženách, moudra o dětech, citáty o dobru, citáty o odvaze, citáty o štěstí, citáty o lásce, citáty o zdraví od různých známých osobností.

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další textová a obrázková blahopřání.

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. Mj. na webu naleznete online IQ testy zdarma, online testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, zeměpisné testy a kvízy, výukové pomůcky, Matematické testy, cizí jazyky, Chemie - chemické testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty atd.

Informace, cestování, hry a informace

Podívejte se také na nové webové stránky obsahující omalovánky pro děti online. Přímo z prohlížeče máte možnost vybarvovat omalovánky aut, omalovánky koní nebo obrázky mašinek

Skvělé hry online zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste skvělé hry online zdarma . Mj. na webu naleznete Střílečky, Akční hry, Hry pro dva hráče, Karetní hry, Bojové hry, Pro dívky, Animace, Postřehové hry, Relaxační hry, Stolní a deskové hry, Závody aut, Adventury, Brutální krvavé hry, Strategie, Skákačky a hopsačky, Logické hry a tak dále.

Pozadí na PC zdarma ke stažení - obrázky ke stažení

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Pozadí na PC zdarma ke stažení. můžete využít v notebook, phablet, ultrabook, tablet, smartphone, obrazovka počítače, mobil, mobilní telefon, monitor, displej, PC a pro operační systémy Windows XP, Windows 98, Windows 2000, Chrome OS, OSX, Slackware, Linux Fedora, Windows 10, Microsoft Windows 8, Windows 10 Mobile, FreeBSD. Obrázky na plochu počítače jsou rozdělené kategorií: hudební tapety, letadla, dopravní prostředky, voda a bubliny, Velikonoce - velikonoční tapety, moře, oceány, pláže, noční města, příroda, krajina, budovy a stavby, hry a herní wallpapery, zvířata, květiny, kytky, psi a štěňátka, vesmír, planety, galaxie, jídlo a nápoje, sportovní pozadí, motorky, motocykly, Roztomilá zvířátka, wallpapery, adventní a vánoční tapety. Zvolit si můžete z velikostí 1024x768, 1536x2048, 1440x900, 1280x854, 320x568, 640x480, 1080x1800, 360x720, 1536x864, 360x640, 1280x960, 375x667, 2560x2048, 800x1280, 1920x1080 Full HD, 800x600 atd.

Keywords:Free game online hry, školství, Online geografické testy zdarma bez registrace, internetové stránky, Cristiano Ronaldo sepak bola, Skvělé hry online zdarma, Vlajky měst České republiky, Super free web games zdarma, Sexy Winona Ryder, weby, doporučujeme, zeměpis

Poznáte vlajky český měst a obcí? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá ostravská vlajka, pardubická vlajka nebo vlajka Liberce?

Chcete cestovat do Ruska, Ruské federace? Pokud ano, zjistěte si základní informace o Rusku a Ruské federaci jako jsou zeměpisné údaje, informace o slavných osobnostech, o politice atd.

Baví vaše děti kreslit? pakliže je odpověď ano, tak ať zkusí omalovánky online pro děti. Jsou zde omalovánky zvířátek, omalovánky autíček nebo omalovánky dinosaurů.

Internet, síť, cestování, hry a informace

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií věda, různé, literatura, stavebnictví, ekonomie a ekonomika, jídlo, český jazyk, hardware, software, fyzika, matematika, materiály, latina, rostliny, zločin a právo, lékařství a medicína, bankovnictví, nemoce, účetnictví, zkratky, školství, sport, filozofie, příroda atd.

Online vánoční webzine - adventní magazín

Blíží se doba adventní? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Potom se podívejte Online vánoční webzine. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční stromeček, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dekorace, vánoční všehochuť, vánoční koledy, vánoční přání, adventní všehochuť, vánoční dárky, recepty na vánoční jídlo a cukroví, materiály ke stažení, vánoční filmy atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Jesličky, Štědrý večer, Anglicky, Ohňostroj, Vánoční pozadí, Kapr, Lego, Vánoční svařák, Vinná klobása, Strom, Jingle Bells, Pro děti, Vánoční koule, LED svíčky, Blahopřání, Rumové řezy, Slámový adventní věnec, Jarmark, Kinder, Květiny, Štěstí, Plocha, Korálky, Dárky, Sněhová vločka, Vánoční punč, Přáníčko, Vánoční prostírání, Tapeta, Václavské náměstí, Třásně apod.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako křesťanství, hanlivé až sprosté přezdívky, psychologie, politici, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, vlastnosti, profese a zaměstnání, umělci a umění, mytologie, sportovci a sportovkyně, zločin a právo, rodinné a příbuzenské vztahy, panovníci, prezidenti, králové a círaři, přezdívky, fikce a fantasy, žurnalisté a novináři, lékařství, věda, národnost, školství a vzdělávání, filozofie, osobnosti, herectví, herci a herečky, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství atd.

Klíčová slova: info, Databáze osobností Kdo je to?, Skvělé hry online zdarma, Obrázek Rozesmátá blondýna, zábava, Hry pro nejmenší online, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Tým NHL Winnipeg Jets, Vše o Vánocích, Seznam zemí světa a jejich vlajky, F, K

Při cestování do zahraničí se hodí znát některý cizí jazyk, především angličtinu. Kromě toho je dobré znát významy některých pojmů z oblasti cestování. Dobré je se seznámit i s kulturními specifiky dané země, například s národnostmi, abyste si kupř. nespletli Peršana v Íránu s Arabem. Dobré je i na letišti nebo v hotelu například vědět význam slova check in, a to proto, aby vám neuletělo letadlo a nepromeškali jste tak svoji vysněnou dovolenou.

Kameňáky, černý humor, anekdoty, vtipné texty, fóry, frky

Chcete si zlepšit náladu? Kameňáky, černý humor, anekdoty, vtipné texty, fóry, frky. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou rozdělené kategorií: O zvířátkách, O ženách, O manželství, Vtipné hádanky, Vtipy o Pepíčkovi, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o policajtech, Vtipy o doktorech, Frky ze života, O škole, Vtípky o blondýnkách, O Somálcích, O mužích, O Slovácích, O Chucku Norrisovi, O důchodcích, O Windows, Vtipy o Bohu, Frky o tchýních, O Němcích, Vtipy o židech - židovské anekdoty apod.

Skvělé hry online zdarma

Všem hráčům doporučujeme skvělé hry online zdarma Vybírejte z kategorií Akční hry, Relaxační hry, Adventury, Sportovní hry, Hry pro děti, Závody aut, Logické hry, Pro dívky, Postřehové hry, Strategie, Stolní a deskové hry, Karetní hry, Skákačky a hopsačky, Animace, Bojové hry, Hry pro dva hráče a tak dále.

Síť, cestování, hry a informace

Štve vás polika, štvou vás politici? Přečtěte si vtipy o politice na našich partnerských stránkách s vtipy.

Členské země americké federace

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Členské země americké federace. Zde naleznete například vlajky států Montana, Kansas, Aljaška, Západní Virginie, Havaj, Rhode Island, Jižní Karolína, Delaware, Wisconsin, Oklahoma, Minnesota, Louisiana, Missouri, Connecticut, Iowa, Tennessee, Florida, Jižní Dakota, Severní Karolína, Maine, Pensylvánie, Nevada, Georgie, Nebraska, Arkansas, New Jersey atd.

Vše o Vánocích - vánoční web

Blíží se doba adventní? Nemáte dárečky, vánoční výzdobu, a přáníčka pro vaše blízké? Potom zkuste Vše o Vánocích. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční přání, vánoční dárky, vánoční stromeček, vánoční koledy, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční zábava, vánoční všehochuť, materiály ke stažení, vánoční dekorace, adventní všehochuť, vánoční filmy atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Vánoční stromeček, PF, Striezelmarkt, Vánoční prostírání, Sněhulák, Zdraví, Tapeta, Jesličky, Vosí hnízda, Řetězy, Windows, Píseň, Štóla, Adventní věnec, Vinná klobása, Neviňátko, Přání, Vánoce, Wallpaper, Svíčky, Německy, K Vytištění, Pastýř, Skleněné ozdoby, Vánoční dekorace, Pozadí, Milka, Kinder, Cesmína, Mrazík, Jmelí apod.

Anekdoty, frky, vtípky, ftipy, kameňáky, fórky

Chcete si zlepšit náladu? Anekdoty, frky, vtípky, ftipy, kameňáky, fórky. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vtipy o blondýnách, židovské anekdoty, vtipné básničky, kameňáky, vtipné hádanky, vtipy o mužích, chlapech, murphyho zákony, poslední věty před smrtí, fóry nejen o českém hokeji, vtipné citáty, vtipy o facebooku, černý humor, vtipy o metanolu, anekdoty o politice, fóry o homosexuálech apod.

Pobavte se u naší partnerské stránky obsahující vtipy. Určitě se vám budou líbit třeba vtipy o O blondýnkách

Klíčová slova: odkazy, Přehled zkratek a akronymů, Stručný encyklopedický slovník, Real Madrid football club, cestování, pro děti, odkaz, LArsenal Football England, Wallpapers na plochu počítače, Životopisy osobností, Dopravní značky

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?

Znáte pojem plugin nebo chipset? Nejen definici těchto pojmů naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů - Co je to!.

Pokud jste účastníky dopravního provozu, tak vám doporučujeme se seznámit s dopravním značením na webu se seznamem dopravních značek, taktéž vám doporučujeme webovky s tapetami aut na plochu PC a tapetami motorek.

Víte co je to CWG a TFTC? Pokud holdujete hře geocaching, tak určitě ano.

Životopisy osobností - biografie slavných osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Potom zkuste Životopisy osobností. Tématické články patří do kategorií režiséři a scénáristé, novináři a žurnalisté, spisovatelé a spisovatelky, podnikatelé a obchodníci, umělci a umělkyně, vojáci, generálové, válečníci, významné osobnosti, sportovci a sportovkyně, křesťané a svatí, zpěváci a zpěvačky, herci a herečky atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Habsburkové, Ekonom, Režisér, Ministr, NHL, Mim, Češi, Zpěvák, Esejista, Washington Capitals, Novinář, Angličané, Válka, Filozof, Textařka, Miliardář, Rakousko-Uhersko, Prezident, Pedagog, Scénárista, Producent, ČSSD, KHL, Fotograf, Prezidenti ČR, Brno, Zavražděn, Prezident USA, Manýrismus, Prezidenti, Sebevražda, Svatý, Básník, Československo, Husité, Romantismus apod.

Náš tip, cestování, hry a informace

Klíčová slova: Hry pro kluky, hyperlinky, Biografie slavných osobností, Superhry a hry online zdarma, Nejlepší školní testy a kvízy, Tapety na plochu zdarma, Tapety na plochu PC zdarma ke stažení, Pozadí na PC zdarma ke stažení, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Online vánoční webzine, Členské země americké federace, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Tým NHL Ottawa Senators, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Březněvovo hobby: Brežněv se chlubí: - "Mám nového koníčka, sbírám politické vtipy o sobě." - "A kolik jich už máte?" - "Zatím jen dva a půl lágru."

Hele, jak se iránsky řekne "Mohamed je teplouš"?

Život je krásnej, ale člověk musí být pořád trochu nalitej.

Další odkazy:

Obrázek Laborantka
Obrázky k jmeninám, přáníčka k svátku
Partnerské internetové stránky
Svatební blahopřání a texty
Biografie Eri Aikawa
Naše tipy na zajímavé stránky
Poker Texas Hold’em Online, zasady, zakłady, graj
Odkazy na partnerské weby
Halle Berry
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Nature wallpapers
Paris Hilton
Tipy na zajímavé weby
Mary-Kate Olsen fotky
Vtipy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.