Dále doporučujeme, technika, kultura, volný čas

Tato stránka obsahuje přehled užitečných linků na webové stránky, které doporučujeme k navštívení. Jedná se vesměs o naše partnerské stránky.

USA, Amerika, Spojené státy. Obrovská země plná různých lidí a přírodních zajímavostí nabízející jak možnost odpočinku tak mnoho dobře placených pracovních příležitostí. Pokud je chce navštívit, měli byste si o USA něco nastudovat. Doporučujeme se alespoň stručně seznámit se všemi státy USA, jejich vlajkami, hlavními a největšími městy. Znalosti si pak můžete ověřit v testovém kvízu měst USA. Určitě nic nezkazíte ani podrobných studiem mapy USA, kterou si určitě nezapomeňte vzít sebou. Budete-li potřebovat zabavit vaše děti během dlouhého letu přes Atlantický oceán, můžete je nechat si vymalovat omalovánku amerického kapitolu, který můžete navštívit ve státu Washingtonu D.C.

Onlinovky zdarma

Zkuste onlinovky zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Hry na vaření a smažení, Pro dívky, Vánoční online hry, Klasické, Logické, Stolní hry a deskovky, Velikonoční hry, Závodní, Karetní, parkování - parkovačky, Bojové online gamesy, Oddechové, Strategie, Střílečky, Sportovní a podobně.

Elektronická textová blahopřání k významným životním událostem jako jsou k narozeniny, svátky, dny otců a matek, ukončení studia, odchod do penze, promoce, svatba atd. Krátké vtipné veršované básničky pro vaše blízké.

Náš tip, technika, kultura, volný čas

Seznam zemí světa a jejich vlajky

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Seznam zemí světa a jejich vlajky. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: země jižní Asie, státy Blízkého východu, státy Střední Ameriky, země Severní Ameriky, země Afriky, Antarktidy, země východní Asie, země střední Asie, ostrůvky Oceánie, státy jižní Ameriky apod.

Pokud cestujete pomocí individuálního dopravního prostředku (automobil, motorka, jízdní kolo) po silnicích nebo cyklostezkách, měli byste se před odjezdem seznámit s vyhláškou a dopravními značkami platnými v dané zemi. Hlavní rozdíly budou v maximálních povolených rychlostech na silnicích a dálnicích nebo v jejich zpoplatnění. Nicméně i zahraniční silniční dopravní značky se mohou lišit především barvami značek.

Moudrosti, motta, úsloví, myšlenky, rčení, bonmoty, výroky

Slavné citáty, Moudrosti, motta, úsloví, myšlenky, rčení, bonmoty, výroky, . Mj. na webu naleznete citáty o ženách, moudra o dětech, citáty o štěstí, hlášky o alkoholu, citáty o rozumu, citáty o víře, citáty o kráse, citáty o neštěstí, citáty o zdraví, citáty o dobru, citáty o smrti, citáty o životě, citáty o lži, citáty o lásce, citáty o manželství, citáty o penězích, citáty o smutku, citáty o přátelství, citáty o odvaze, citáty o svobodě od různých známých osobností.

Klíčová slova: zajímavosti, Přehled zkratek a akronymů, Kliparty zdarma, pro dospělé, Přání, přáníčka, blahopřání, odkazy, internetové stránky, A, Kam na výlet?, V, Nejlepší pozadí na plochu zdarma, multimédia, zábava

Nejlepší pozadí na plochu zdarma - obrázky na plochu PC

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Nejlepší pozadí na plochu zdarma. lze použít v obrazovka počítače, displej, mobilní telefon, PC, ultrabook, notebook, monitor, tablet, smartphone, počítač, phablet a pro operační systémy Microsoft Windows 8, Android, Microsoft Windows Vista, SUSE Linux, Linux Ubuntu, Windows Server 2012, FreeBSD, Windows 2000, Windows 10 Mobile, Windows XP, macOS. Full HD tapety na PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako hudební tapety, příroda, krajina, hry a herní wallpapery, auta, vesmír, planety, galaxie, operační systémy, Windows, adventní a vánoční tapety, voda a bubliny, wallpapery, rostliny, motorky, motocykly, Roztomilá zvířátka, letadla, zvířata, dopravní prostředky, noční města, budovy a stavby, moře, oceány, pláže, psi a štěňátka, jídlo a nápoje. Mnoho verzí a velikostí jako 393x786, 750x1334, 1152x864, 1024x600, 1600x900, 1280x960, hi res 2560x1920, 320x568, 1440x2560, 360x760, 1280x854, 1800x1440, 2560x2048, širokoúhlé 1366x768, 1280x768, 1152x768 atd.

Přehled přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte čím prohlížet, jak přehrát, jak převést, jak importovat, v čem upravit, jak otevřít, jak vytvořit, jak spustit, jak exportovat, kterak editovat, jak konvertovat následující typy souborů: písma, fonty, internet a web, hudební audio soubory, dokumenty, zdrojové kódy programovacích jazyků, video soubory, systémové soubory, obrazy disků, spustitelné soubory, grafiku, koncovky souborů, šablony dokumentů apod.

Online vánoční webzine - online adventní magazín

Blíží se doba adventní? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Potom navštivte Online vánoční webzine. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií adventní všehochuť, vánoční všehochuť, materiály ke stažení, vánoční přání, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční koledy, vánoční zábava, vánoční dárky, vánoční filmy, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční stromeček atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Stromeček, Tichá noc, Brambořík, Osvětlení do oken, Vánoční dekorace, Neviňátko, Striezelmarkt, Windows, Jarmark, Vánoční koule, Plzeň, Vánoční světýlka, Vánoční hvězda, Lindt, Obrazovka, Vídeň, Adventní trhy, K Tisku, Květiny, Vánoční punč, Jmenovka, Desktop, Písnička, Jesličky, Sněhová vločka, Řetězy, Přání, Vánoční ubrusy, K Vytisknutí, Kavkazská jedle, Adventní věnec apod.

World wide web, internet, technika, kultura, volný čas

Vžijte se do role Spidermana - pavoučího muže v nové onlinovce. Hra Spider Man je k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Přehled vlajek USA

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Přehled vlajek USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Iowa, Kalifornie, Massachusetts, Jižní Karolína, Indiana, Kentucky, Tennessee, Delaware, Florida, Virginie, Illinois, Wisconsin, Missouri, New Jersey, Idaho, Severní Karolína, Connecticut, Pensylvánie, Nové Mexiko, Arizona, Michigan, Texas, Aljaška, Georgie, Kansas, Arkansas atd.

Životopisy slavných osobností z řad politiků, panovníků, prezidentů, vědců, umělců, spisovatelů, zpěváků, herců apod.

Keywords:info, Dopravní značení, Přehled vlajek USA, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Athletic Bilbao, kuriozity, Vlajky států světa, Tapety na plochu PC zdarma ke stažení, Přejem krásné Vánoce, pro děti, humor, Přehled souborových přípon

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.

Přehled zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií státy usa, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, internetové domény 1. řádu, politické strany a hnutí, geocaching, hudební zkratky, mezinárodní organizace, měny, firmy a společnosti, fyzikální jednotky, okresy České republiky, mezinárodní organizace, týmy NHL, vojenské hodnosti, úřady a ministerstva, zkratky krajů České republiky apod.

Pokud hledáte místo vzdělání zábavu, zkuste tapety na plochu PC, web jenž obsahuje stovky tapet na plochu PC v různých rozlišeních (1280x1024, 1920x1080 Full HD, 1680x1050, apod.). Tématicky jsou tapety rozděleny do mnoha sekcí (auta, celebrity, letadla, dívky, muži, zvířata) a jsou pochopitelně zdarma ke stažení.

Informace, technika, kultura, volný čas

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.

Mezi nejpopulárnější online hry patří online hra balónky. V této oddechové střílečce střílí opička šipky na balónky. Pokud jste tuto hru dosud nehráli, určitě ji vyzkoušejte.

Víte co je to docx, ods nebo avi? Jedná se o přípony souborů.

Klíčová slova: zadarmo, Super online kvízy, zdarma, Wallpapers na plochu zvířata, Super online hry zdarma, Full HD pozadí ke stažení, Dopravní značky, Santa Claus jako symbol amerických Vánoc, počítače, Seznam zemí světa a jejich vlajky, A, výukové pomůcky

Malují rády vaše děti? Pokud ano, nechť zkusí omalovánky online pro děti. Kategorie auta, vláčky nebo pohádky uspokojí kluky i holky.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.

Popřát byste neměli zapomenout lidem slavících tzv. kulatiny - kulatá výročí. Jedná se výročí, které jsou násobkem deseti. Nejvýznamnějším kulatým výročím je 50 let.

Doporučené odkazy, technika, kultura, volný čas

Přehled souborových přípon

Vyčerpávající Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak přehrát, jak exportovat, čím zobrazit, jak převést, jak spustit, jak importovat, jak otevřít, jak vytvořit, v čem upravit, v čem spustit, čím prohlížet soubory z následujících kategorií: obrazy disků, spustitelné soubory, hudební audio soubory, komprimace dat, video soubory, koncovky souborů, konfigurační soubory, systémové soubory, internet a web, dokumenty, šablony dokumentů, zdrojové kódy programovacích jazyků apod.

Obdivujete Rally Dakar a zde závodící kamiony? Vyzkoušejte online hru Kamaz master. Hra je zdarma, stačí vám jen webový prohlížeč.

Doporučujeme vám internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 2000 záznamů získáte vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání. Zajímavostí je podrobná kategorie s hanlivými osloveními a nadávkami ve které zjistíte kdo je blbec, idiot, imbecil apod.

Máte špatnou náladu? Pokud ano, navštivte stránku s vtipy. Klasické vtipy o Somálcích nebo vtipy o Chucku Norrisovi vám náladu určitě zlepší.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.

Klíčová slova: B, volný čas, Hry pro kluky, Přání a přáníčka, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, hyperlinky, Vánoční výzdoba má mnoho podob, Hry pro nejmenší online, Online vánoční webzine, Kliparty zdarma

Malují rády vaše děti? Pokud ano, nechť zkusí omalovánky online pro děti. Kategorie auta, vláčky nebo pohádky uspokojí kluky i holky.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.

Popřát byste neměli zapomenout lidem slavících tzv. kulatiny - kulatá výročí. Jedná se výročí, které jsou násobkem deseti. Nejvýznamnějším kulatým výročím je 50 let.

Internet, síť, technika, kultura, volný čas

Wallpapers na plochu počítače - pozadí na plochu PC

Také doporučujeme: Wallpapers na plochu počítače. vhodné pro monitor, PC, notebook, smartphone, tablet, phablet, obrazovka počítače, ultrabook, displej, mobil, počítač a pro operační systémy Chrome OS, Slackware, Windows 2000, macOS, Mac, Java ME, FreeBSD, Windows 10 Mobile, Windows Me, Linux Ubuntu, Android. PC pozadí pro Windows jsou rozdělené kategorií: Velikonoce - velikonoční tapety, adventní a vánoční tapety, motorky, motocykly, voda a bubliny, psi a štěňátka, auta, vesmír, planety, galaxie, jídlo a nápoje, wallpapery, rostliny, sportovní pozadí, vojenské Army tapety a zbraně, příroda, krajina, 3D a Abstraktní, noční města, operační systémy, Windows, květiny, kytky, hudební tapety, zvířata, hry a herní wallpapery. Vyberte si rozměr z 1152x1920, 1536x2560, 1920x1280, 800x600, 1280x800, 2048x1080, 1600x1200, 1280x1024, 1152x864, 1152x768, 1536x864, 768x1024, 1600x900, 320x568, 2048x1536, 1600x2560 atd.

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí, regionů Francie, Spolkových zemí Německa atd.

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení používané v naší vlasti? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: zahraniční značky, neoficiální zábavné značky, informativní provozní značení, informativní jiné dopravní značení, informativní směrové dopravní značky, vodorovné značení, příkazové dopravní značky, dodatkové tabulky, dopravní zařízení, zákazové dopravní značení, značky upravující přednost apod.

Onlinovky zdarma

Zahrajte si onlinovky zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Strategie, Sportovní, Onlinovky pro dva hráče, Hry na vaření a smažení, parkování - parkovačky, Pro dívky, Velikonoční hry, Logické, Klasické, Oddechové, Vánoční online hry, Střílečky, Bojové online gamesy, Závodní, Stolní hry a deskovky a podobně.

Spiderman je známá komixová postava vystupující i ve filmu a nově i v online hře. Zahrajte si akční hru Spider Man. Je online a zdarma.

Klíčová slova: F, Stručný encyklopedický slovník, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, školství, weby, Novoročenka, Přehled přípon a koncovek souborů, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, doporučujeme, zeměpis, Online biografie, životopisy osobností, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Antistresové omalovánky, 11

Několik fórů na závěr. Vtip Pozdrav: Děda potká na poli mládence a srdečně ho zdraví: „Dej vám Pán Bůh, dobrý muži.” „Kéž by dal,” řekne mladík medovým hláskem.

Chlapík smrdící jako lihovar se těžce svalil na sedadlo v metru vedle jednoho kněze. Měl flekatou kravatu, stopy jasně červené rtěnky po tvářích a z půlky plnou láhev ginu čouhající v kapse. Vytáhl značně zmuchlané noviny a chvilku v nich četl. Pak se ptá kněze: "Otče, nevíte, co způsobuje artritidu?" "No, myslím, že nadměrná konzumace alkoholu a nevázaný sexuální život." Opilec se s divným výrazem vrátil k novinám a mumlal si něco o nepochopitelných věcech a osudu. Kněz chvilku přemýšlí o tom, co řekl, a pak se opilcovi omlouvá: "Víte, nechtěl jsem být tak tvrdý. Jak dlouho máte artritidu?" "Já ji nemám, ale tady píšou, že ji má papež."

Víte, proč mají teplouši rádi zimu ? Nosí se přece teplé oblečení ! A víte, proč mají rádi léto ? To zase bývá teplé počasí !

Další odkazy:

Kdo byl Ježíš Kristus?
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Přání k svátku podle jmen, Gratulace k jmeninám
Zajímavé webové stránky
Omalovánka Santy Klause
Odkazy na užitečné webové stránky
Motokros, motorky, závody
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Vánoční svíčky na obrázku
Odkazy na zajímavé weby
Pizza, ingredience, druhy, recepty

Děkujeme vám za vaši návštěvu.