Naše tipy, informace a zábava

Připravili jsme pro vás výběr dalších zajímavých internetových prezentací.

Znáte dobře zákony? Znáte dobře Murphyho zákony? Pokud ne, urychleně navštivte naši partnerskou stránku s vtipy, kde najdete právě i Murphyho zákony.

Víte kdo má svátek v červnu nebo v červenci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.

Hra nemusí mít dokonalou grafiku a složitý příběh. Stačí jednoduchý ale chytlavý nápad. To potvrzuje online hra Bounce. Vyzkoušejte ji, určitě se vám bude líbit.

Informace, informace a zábava

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií umělci, záliby, psychologie, politika, fikce a fantasy, politici, herectví, herci a herečky, lékařství, státní správa, filozofie, žurnalisté a novináři, nadpřirozené osoby, zločin a právo, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, národnost, mytologie, historie, sport, profese a zaměstnání, podnikání a podnikatelé, osobnosti, rodinné vztahy, školství, křesťanství atd.

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků a dozvíte se to naprosto přesně.

Obrázky vlajek měst ČR

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Obrázky vlajek měst ČR. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Karlovarský kraj, Hlavní město Praha, Liberecký kraj, Středočeský kraj, Ústecký kraj, Jihomoravský kraj, Plzeňský kraj, Královéhradecký kraj, Jihočeský kraj, Zlínský kraj, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Kraj Vysočina apod.

Klíčová slova: Online testy zdarma bez registrace, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Online hry zdarma, Seznam přípon a koncovek souborů, Blahopřání k sňatku, narozeninová přání, vánoční blahopřání, M, Super online flash hry, humor, Online hry zdarma, Super online flash hry, cestování, Životopisy osobností, webové stránky

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako internetové domény 1. řádu, mezinárodní organizace, politické strany a hnutí, obecné zkratky, měny, vysokoškolské a akademické tituly, země EU, státy usa, týmy NHL, geocaching, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, fyzikální jednotky, mezinárodní organizace, vojenské hodnosti, okresy České republiky, hudební zkratky apod.

Doporučené odkazy, informace a zábava

Super online flash hry

Zapařte si super online flash hry . V této rozsáhlé kolekci naleznete Oddechové hry, Střílecí hry, Puzzle a skládačky, Barbie hry, Sportovní gamesy, online html5 hry, Deskovky, Omalovánky, Karetní hry - solitaire, Akční gamesky, Arkády a plošinovky, Auta a závodní, Oblíkačky, Skákací a hopsací gamesky, Farmářské hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Hannah Montana, Adventury, Strategické onlinovky, Logické hry, Vaření a smažení apod.

Seznam vlajek měst České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Seznam vlajek měst České republiky. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Zlínský kraj, Pardubický kraj, Ústecký kraj, Moravskoslezský kraj, Hlavní město Praha, Jihočeský kraj, Liberecký kraj, Karlovarský kraj, Plzeňský kraj, Olomoucký kraj, Královéhradecký kraj, Středočeský kraj, Jihomoravský kraj apod.

Super online flash hry

Zapařte si super online flash hry . V této rozsáhlé kolekci naleznete Pro dívky, Klasické, Logické, Strategie, Stolní hry a deskovky, parkování - parkovačky, Karetní, Bojové online gamesy, Sportovní, Oddechové, Hry na vaření a smažení, Závodní, Vánoční online hry, Velikonoční hry, Onlinovky pro dva hráče a podobně.

Keywords:internetové stránky, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Obrázky na PC ke stažení, Onlinovky zdarma, Co je to omalovánka?, Online testy a kvízy zdarma, Online web Hry zdarma bez registrace, Státy a jejich prapory, Obrázky motorek na plochu PC, školství, URL, Vlajky států USA

Dopravní značky

Znáte všechny dopravní značky používané v naší vlasti? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií zahraniční značky, značky upravující přednost, informativní směrové dopravní značky, dopravní zařízení, informativní jiné dopravní značení, příkazové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, informativní provozní značení, vodorovné značení, výstražné značky, zákazové dopravní značení apod.

Životopisy osobností - Životopisy, biografie soudobých a historických osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Potom zkuste Životopisy osobností. Tématické články patří do kategorií novináři a žurnalisté, křesťané a svatí, herci a herečky, významné osobnosti, zpěváci a zpěvačky, zločinci a vrazi, režiséři a scénáristé, spisovatelé a spisovatelky, umělci a umělkyně, podnikatelé a obchodníci, vojáci, generálové, válečníci atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Vůdce, Češi, Producent, Nobelova cena, Obchodník, Kněz, Zpěvák, Lord, Sci-fi, Žhavé výstřely, Hokejisté, Český slavík, Skladatel, AIDS, Starověký Egypt, Vojáci, Komunisté, Nežijící, Mluvčí, NHL, Upálen, Američané, Rétorika, Olympijští vítězové, Country, Poslanci, Egypt, Rock ‚n‘ Roll, Renesance, Exilový prezident, Francouz, První republika, Slovenští prezidenti, Prezidenti ČR, Básník, Čeští králové apod.

Svoji vlajku nemají pouze státy (země), ale i jednotlivé kraje města a obce. Navštivte partnerskou stránku s vlajkami měst ČR.

Síť, informace a zábava

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: regionů Francie, polských vojvodství, rakouských zemí, krajů České republiky, Spolkových zemí Německa, království Spojeného království Velké Británie atd.

Státy a jejich prapory

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státy a jejich prapory. V této jedinečné sbírce naleznete státy Blízkého východu, země jižní Asie, země Severní Ameriky, země východní Asie, země střední Asie, Antarktidy, státy Střední Ameriky, státy jižní Ameriky, ostrůvky Oceánie, evropské země a státy apod.

Prahu nebo Český Krumlov znají všichni, proto nemá smysl o nich psát. Měst v České republice jsou však stovky. Zajímá vás technika, hornictví nebo se chcete zchladit v parném létě? Pak navštivte hornické město Příbram plné technických a kulturních památek z doby těžby stříbra a jiných kovů.

Klíčová slova: Pozadí na plochu počítače, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, zajímavosti, Kyrgyzstan, hyperlinky, počítače, Biografie slavných osobností, Fotografie topmodelek, weby, pro dospělé, Tapety na PC zdarma ke stažení, Online vánoční magazín

Víte, že jedna z nejpopulárnějších online her se jmenuje Bloons? Střílíte v ní opičkou balónky. Hrát ji můžete zdarma na konkurenčním webu.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako gratulace pro muže, blahopřání pro babičku apod.

Víte, že známou stolní hru Logik můžete nyní hrát na online ve vašem prohlížeči? Logik a další stolní hry naleznete na stránkách Online Hry zdarma.

Náš tip, informace a zábava

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: kultura, psychologie, filozofie, hardware, nástroje, bankovnictví, materiály, zkratky, stavebnictví, fyzika, nemoce, nápoje, cestování, zločin a právo, politika, software, technika, jídlo, lékařství a medicína, ekonomie a ekonomika, internet, český jazyk, rostliny, matematika atd.

Náš tip. Vyzkoušejte oddechovou, logickou hru Bubble Shooter nebo jinou z webových stránek s Online hrama zdarma.

Kamaz je ruská automobilka, která poslední léta jasně dominuje Rally Dakar. Zahrajte si online hru zvanou Kamaz master kde si vyzkoušíte jejich kamion.

Klíčová slova: webovky, Hry pro nejmenší online, F, Online omalovánky zvířátek k vybarvení, doporučujeme, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Obrázky na plochu PC, Vánoční ozdoby, zdarma, Kliparty pro Office, kuriozity

Víte, že jedna z nejpopulárnějších online her se jmenuje Bloons? Střílíte v ní opičkou balónky. Hrát ji můžete zdarma na konkurenčním webu.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako gratulace pro muže, blahopřání pro babičku apod.

Víte, že známou stolní hru Logik můžete nyní hrát na online ve vašem prohlížeči? Logik a další stolní hry naleznete na stránkách Online Hry zdarma.

World wide web, internet, informace a zábava

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte v online encyklopedickém slovníku.

Dostali jste soubor s neznámou příponou a nevěděli, jak ho otevřít? Pak doporučujeme web obsahující přípony souborů rozdělené do kategorií jako dokumenty, video soubory, apod.

Hry pro nejmenší online

Milovníkům herním milovníkům doporučujeme hry pro nejmenší online . Mj. na webu naleznete Onlinovky pro dva hráče, Střílečky, Klasické, Karetní, parkování - parkovačky, Strategie, Závodní, Logické, Velikonoční hry, Hry na vaření a smažení, Bojové online gamesy, Sportovní, Vánoční online hry, Pro dívky, Oddechové a podobně.

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.

Při cestování do zahraničí se hodí znát některý cizí jazyk, především angličtinu. Kromě toho je dobré znát významy některých pojmů z oblasti cestování. Dobré je se seznámit i s kulturními specifiky dané země, například s národnostmi, abyste si kupř. nespletli Peršana v Íránu s Arabem. Dobré je i na letišti nebo v hotelu například vědět význam slova check in, a to proto, aby vám neuletělo letadlo a nepromeškali jste tak svoji vysněnou dovolenou.

Klíčová slova: internet, Přehled zkratek a akronymů, Státní vlajky států světa, linky, zábava, Obrázková přáníčka k jmeninám, texty podle jmen, výukové pomůcky, tipy, Dopravní značky, info, odkazy, Seznam zkratek a akronymů, Aruba, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Pět kilo zlata: Utíká takhle Roubíček ze Sovětského svazu a na hranicích mu celníci najdou v kufru bustu Lenina. "Co to je?", ptají se Roubíčka. "To se ptají špatně", povídá Roubícek, "měli by se spíš zeptat: kdo to je? - To je Lenin! Zachránce proletariátu celého světa, zakladatel mé milované vlasti, Sovětského svazu, génius, který naplnil Marxovy myšlenky." "Dobře, můžete jít", říkají celníci. Na izraelské hranici celníci u Roubíčka v kufru znovu najdou Leninovu bustu a ptají se ho: "Co to je?" "To se ptají špatně," povídá Roubíček", měli by se spíš zeptat: kdo to je? - To je Lenin! Ten šílenec, co přivedl polovinu světa do chudoby, největší zločinec dvacátého století, nastrčená figurka, která aby pomohla Němčourům." "Dobře, můžete jít."říkají celníci. Roubíček přijede ke svým příbuzným, a když si vybaluje věci, jeho synovec si všimne Leninovy busty a ptá se Roubíčka: "Strýčku, kdo to je?" "Ale to se ptáš špatně, synovče, měl by ses spíš zeptat: co to je? To je totiž pět kilo zlata !"

Víte, která blondýna je nejchytřejší? Zlatý retrívr.

Ptají se reportéři na tiskové konferenci vedoucího jedné hokejové reprezentace: „Proč vaše mužstvo neustále mění trenéry?” „Protože jim to nejde.” „A proč jim to nejde?” „Protože je neustále měníme!”

Další odkazy:

Fotografie topmodelek
Odkazy na zajímavé weby
Togo
Naše tipy na zajímavé stránky
Vlajky světa
Odkazy na užitečné webové stránky
Pozadí na PC auta
Doporučené internetové odkazy
Wallpapers na plochu hry
Tipy na užitečné weby
Anastacia

Děkujeme vám za vaši návštěvu.