Naše tipy, všeobecné informace zdarma

Připravili jsme seznam doporučených internetových stránek.

Známé středočeské lázeňské město proslulé svojí minerální vodou. Víte o čem je řeč? Ano, jedná se o Poděbrady. Více zde.

Svoji vlajku nemají pouze státy (země), ale i jednotlivé kraje města a obce. Navštivte partnerskou stránku s vlajkami měst ČR.

Máte špatnou náladu? Pokud ano, navštivte stránku s vtipy. Klasické vtipy o Somálcích nebo vtipy o Chucku Norrisovi vám náladu určitě zlepší.

World wide web, internet, všeobecné informace zdarma

Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Pardubický kraj, Moravskoslezský kraj, Kraj Vysočina, Zlínský kraj, Královéhradecký kraj, Jihomoravský kraj, Karlovarský kraj, Liberecký kraj, Hlavní město Praha, Ústecký kraj, Plzeňský kraj, Olomoucký kraj, Středočeský kraj apod.

Přehled formátů souborů

Rozsáhlý Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte čím zobrazit, jak spustit, jak otevřít, jak importovat, jak přehrát, čím prohlížet, v čem upravit, v čem spustit, jak převést, kterak editovat, jak exportovat soubory těchto typů: obrazy disků, video soubory, komprimace dat, dokumenty, koncovky souborů, spustitelné soubory, internet a web, písma, fonty, šablony dokumentů, zdrojové kódy programovacích jazyků, hudební audio soubory, grafiku apod.

Web o Egyptu - pyramidy a sfinga v Gíze, města a letoviska, historie a seznam králů starověkého Egypta, fotografie a další informace.

Klíčová slova: počítače, Super online flash hry, Super online kvízy, pro dospělé, Pozadí na plochu voda, Ilustrační obrázky, Super online flash hry, Online vánoční webzine, Biografie Anastacia, F, Slovník pojmů Co je to?, Ilustrační obrázky, cestování

Seznam přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte kterak editovat, jak konvertovat, jak přehrát, jak exportovat, jak spustit, čím zobrazit, v čem spustit, čím prohlížet, jak vytvořit, jak importovat, jak otevřít soubory následujících typů: grafiku, konfigurační soubory, písma, fonty, komprimace dat, hudební audio soubory, koncovky souborů, video soubory, spustitelné soubory, internet a web, dokumenty, zdrojové kódy programovacích jazyků, systémové soubory apod.

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Super online flash hry

Všem hráčům doporučujeme super online flash hry . Mj. na webu naleznete parkování - parkovačky, Bojové online gamesy, Strategie, Hry na vaření a smažení, Stolní hry a deskovky, Logické, Karetní, Onlinovky pro dva hráče, Závodní, Sportovní, Pro dívky, Vánoční online hry, Střílečky, Oddechové, Velikonoční hry a podobně.

Síť, všeobecné informace zdarma

Přísloví, moudrosti, úsloví, motta, bonmoty, aforismy, moudra

Citáty slavných, Přísloví, moudrosti, úsloví, motta, bonmoty, aforismy, moudra, rozdělené kategorií: přísloví o naději, citáty o penězích, citáty o bohatství, citáty o svobodě, citáty o lásce, citáty o ženách, citáty o dobru, citáty o zdraví, citáty o štěstí, citáty o odvaze, citáty o životě, citáty o kráse, citáty o nenávisti, moudra o dětech, citáty o smutku, citáty o smrti, citáty o přátelství, citáty o neštěstí, citáty o lži, hlášky o alkoholu od různých známých osobností.

Ilustrační obrázky

Pro grafiky doporučujeme Ilustrační obrázky. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako jídlo a nápoje, muži, hudba, symboly, ženy a dívky, smajlíci a emotikony, sport, Vánoce a Advent, láska, stavby, auta, zelenina, nástroje a přístroje, přístroje, nápoje, věda, rostliny, ptáci, osobnosti a lidé, dopravní prostředky, zvířata, mapy, Velikonoce, velikonoční kliparty atd.

Online testy zdarma bez registrace

Běžte na online testy zdarma bez registrace. Vybírejte z kategorií cizí jazyky, Chemie - chemické testy a kvízy, výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, online IQ testy zdarma, online testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, Matematické testy atd.

Keywords:zdarma, internetové stránky, Federace USA, Seznam státních vlajek, Přání k svátku podle jmen, Super online kvízy, Přehled zkratek a akronymů, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Obrázky krásných sexy žen., pro děti, zdroje informací, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Super online kvízy

Vyzkoušejte super online kvízy. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Hra nemusí mít dokonalou grafiku a složitý příběh. Stačí jednoduchý ale chytlavý nápad. To potvrzuje online hra Bounce. Vyzkoušejte ji, určitě se vám bude líbit.

Nejlepší online hry zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme nejlepší online hry zdarma . Naleznete zde Animace, Sportovní hry, Skákačky a hopsačky, Postřehové hry, Závody aut, Relaxační hry, Karetní hry, Hry pro děti, Brutální krvavé hry, Hry pro dva hráče, Akční hry, Logické hry, Bojové hry, Pro dívky, Stolní a deskové hry, Adventury a tak dále.

Doporučené odkazy, všeobecné informace zdarma

Hry pro nejmenší online

Doporučujeme hry pro nejmenší online. Naleznete zde Strategie, strategické hry, Bojové gamesy, Postřehové, Závodní moto hry, Relaxační onlinovky, Logické, Karetní hry, Stolní hry a deskovky, Sportovní a tak podobně.

Wallpapers na PC ke stažení - tapety na plochu počítače

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Wallpapers na PC ke stažení. vhodné pro notebook, mobilní telefon, smartphone, ultrabook, mobil, počítač, obrazovka počítače, displej, monitor, PC, phablet a pro operační systémy Slackware, Windows XP, Windows Me, Linux Xubuntu, Apple iOS (iPhone), Java ME, Mac, Windows 7, Windows 10 Mobile, Windows Server 2012, Red Hat Linux. Full HD pozadí ke stažení jsou rozdělené kategorií: Rally, závody aut, Formule 1, sportovní a závodní auta, flóra, stromy, hmyz a pavouci, květiny, fantasy, oceán, moře, pláže, velkoměsta a noční život, nature - příroda, armáda, válka, zbraně, tenisté a tenistky, širokoúhlé Full HD widescreen, free wallpapers, sportovní wallpapery, fraktály, zvířata, motorky. Stahujte ve velikostech 3200x1800, 393x786, 1800x1440, 2560x1920, širokoúhlé 1366x768, 1280x720, 1920x1080, 1024x768, 2560x1600, 1536x2048, 768x1024, 640x480, 1920x1440, 2160x3840, 1600x900, 1440x900 atd.

Spojené státy americké je demokratická federativní prezidentská republika v Severní Americe, rozkládající se od Atlantského po Tichý oceán. Na souši sousedí s Kanadou a Mexikem. Díky exklávě Aljaška sahá území USA i k břehům Severního ledového oceánu (Beringova úžina je dělí od asijského území Ruska) a na některé tichomořské ostrovy (zejména Havaj). Spojené státy se skládají z 50 států, jednoho federálního území s hlavním městem a sídlem prezidenta, Kongresu a Nejvyššího soudu (District of Columbia), a celkově 14 zámořských území, z nichž pět je obydlených (Portoriko, Severní Mariany, Guam, Americké Panenské ostrovy a Americká Samoa).

Klíčová slova: P, weby, multimédia, Istanbul, Seznam přípon a koncovek souborů, F, hyperlinky, Cestování do USA, Wallpapers na plochu PC, doporučujeme, webové stránky, zeměpis

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: polských vojvodství, rakouských zemí, Spolkových zemí Německa, regionů Francie, krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie atd.

Pokud si chcete zlepšit náladu, přečtěte si vtipy. Na výběr jsou vtipy o hokeji, vtipy o blondýnách a další vtipy...

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.

Informace, všeobecné informace zdarma

Nebaví vás dovolená u moře v Egyptu nebo na Seychelách? Zkuste něco akčnějšího a navštivte zónu jaderné elektrárny Černobyl na Ukrajině kde došlo v roce 1986 k vážné havárii. Nyní je okolní oblast pro turisty bezpečná a pokud budete dodržovat pokyny, nehrozí vám větší riziko než při lyžování nebo při jiném sportu.

Potřebujete zabavit malá děcka? Posaďte je před online omalovánky. Mnoho omalovánek, ke kterým nepotřebujete pastelky. Omalujte koně, Dinosaury či vláčky.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.

Poznáte vlajky český měst a obcí? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá ostravská vlajka, pardubická vlajka nebo vlajka Liberce?

Online biografie, životopisy osobností - Životopisy slavných osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Potom zkuste Online biografie, životopisy osobností. Tématické články patří do kategorií zločinci a vrazi, zpěváci a zpěvačky, režiséři a scénáristé, herci a herečky, křesťané a svatí, světoví i domácí politici, umělci a umělkyně, spisovatelé a spisovatelky, vojáci, generálové, válečníci, podnikatelé a obchodníci, sportovci a sportovkyně atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Renesance, Olympijský vítěz, Poprava, Vůdce, Sebevražda, Miliardáři, Nobelova cena, AIDS, Podnikatel, Voják, Továrník, Kněz, Druhá světová válka, Pedagog, Mluvčí, KHL, Pop, Žhavé výstřely, Charta 77, Francouz, Němci, Antropolog, Císař, Československo, Francie, Stoletá válka, Imitátor, Orlík, Generalissimus, Podnikatelé, Trest smrti, Textař, Ministr, Gymnasté, Novinář, ČSSD apod.

Klíčová slova: Vlajky měst České republiky, Nejlepší obrázky na plochu zdarma, URL, Luis Suárez, kuriozity, Nejlepší online hry zdarma, linky, MP3 Music download, zábava, Hry pro nejmenší online, Online testy zdarma bez registrace

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku? Nevíte co znamená slovo benchmark? Nejen definici pojmu benchmark najdete ve ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů, hesel a termínů.

Chcete cestovat do Ruska, Ruské federace? Pokud ano, zjistěte si základní informace o Rusku a Ruské federaci jako jsou zeměpisné údaje, informace o slavných osobnostech, o politice atd.

Dopravní značky

Znáte všechny dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: dodatkové tabulky, značky upravující přednost, neoficiální zábavné značky, informativní směrové dopravní značky, zákazové dopravní značení, zahraniční značky, dopravní zařízení, příkazové dopravní značky, výstražné značky, informativní jiné dopravní značení, vodorovné značení apod.

Chcete potěšit mladou dívku ještě na základní školu chodící? Pošlete ji odkaz na Dívčí hry. Na stránkách s online hrama se nacházejí Barbie hry nebo Hannah Montana hry. Určitě ji tím potěšíte.

Fóry, anekdoty, fórky, frky, vtipy, kameňáky

Zkuste vypnout! Fóry, anekdoty, fórky, frky, vtipy, kameňáky. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Vtipné hádanky, O mužích, O zvířátkách, Vtipy o cikánech, O Slovácích, Vtipy o Bohu, Frky, vtipy, vtípky, O gayích a homosexuálech, Vtipy o Pepíčkovi, Frky ze života, O ekonomech, O škole, O Němcích, O důchodcích, Vtipy o policajtech, O ženách, O Chucku Norrisovi, O manželství, O Somálcích, Vtipy o doktorech, Frky o tchýních apod.

Internet, síť, všeobecné informace zdarma

Klíčová slova: Online biografie, životopisy osobností, Nejlepší pozadí na plochu zdarma, Dopravní značky, F, Vlajky států USA, Tapety na plochu květiny, Onlinovky zdarma, Vše o Vánocích, Přehled formátů souborů, Nejlepší školní testy a kvízy, Wallpapers na PC ke stažení, P, Charlize Theron, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Divná rodina: "Karle, vy jste fakt divná rodina, ty jsi homosexuál, brácha je teplej, táta je na kluky, je u vás vůbec někdo na ženský?" "Jo je, ségra!"

Jak se říká rozhodčímu, který vyloučí více než tři čtvrtiny hokejistů? Kanibal.

Život je krásnej, ale člověk musí být pořád trochu nalitej.

Další odkazy:

Obrázková a textová přání
Biblické omalovánky k tisku
Zajímavé internetové odkazy
Omalovánky zdarma
Obrázky, omalovánky
Doporučené internetové odkazy
Greenland
Naše tipy na zajímavé stránky
Biografie, životopis Ashley Judd
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Biografie Kristin Kreuk
Biografie, životopis Hilary Duff
Tipy na užitečné weby
Tým NHL Tampa Bay Lightning
Obrázky k svátku, přání k jmeninám

Děkujeme vám za vaši návštěvu.