Tipy na zajímavé weby, zábava, důležité informace

Na této stránce Vám předkládáme seznam užitečných odkazů na weby které byste měli určitě navštívit. Naleznete zde zajímavé stránky nejen našich partnerů, které se zabývají stejným ale i jiným tématem (jako tyto web stránky).

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií státy usa, měny, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, zkratky krajů České republiky, politické strany a hnutí, geocaching, vysokoškolské a akademické tituly, týmy NHL, mezinárodní organizace, fyzikální jednotky, země EU, firmy a společnosti, vojenské hodnosti, okresy České republiky, mezinárodní organizace, internetové domény 1. řádu apod.

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, Spolkových zemí Německa, království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie, rakouských zemí, polských vojvodství atd.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.

Internet, síť, zábava, důležité informace

Obrázky zdarma

Pro grafiky doporučujeme Obrázky zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako věda, stavby, auta, smajlíci a emotikony, Vánoce a Advent, mapy, osobnosti a lidé, květiny, rostliny, nástroje a přístroje, hudba, zelenina, náboženství, halloween, přístroje, láska, ptáci, muži, ovoce, zvířata, Velikonoce, velikonoční kliparty, symboly, nápoje atd.

Obrázky na plochu PC - nejlepší tapety na plochu zdarma

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Obrázky na plochu PC. doporučujeme pro ultrabook, phablet, mobil, displej, PC, mobilní telefon, smartphone, obrazovka počítače, počítač, monitor, tablet a pro operační systémy Windows 10, Windows 2000, Mac, FreeBSD, Windows 10 Mobile, Windows 7, Windows Server 2012, SUSE Linux, Windows XP, Linux Xubuntu, Windows 95. Wallpapers na zdarma PC ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako hry a herní wallpapery, Roztomilá zvířátka, budovy a stavby, dopravní prostředky, letadla, hudební tapety, adventní a vánoční tapety, psi a štěňátka, vesmír, planety, galaxie, voda a bubliny, Velikonoce - velikonoční tapety, květiny, kytky, rostliny, příroda, krajina, zvířata, jídlo a nápoje, moře, oceány, pláže, motorky, motocykly, sportovní pozadí, auta. Dostupná rozlišení jsou 1536x864, 768x1024, 1800x1440, 800x1280, 1536x2560, 1280x960, 393x786, 1280x1024, 1440x900, 1152x864, 2160x3840, 1152x1920, 1366x1024, 800x600, 320x568, 1152x768 atd.

Hry pro dívky online

Příznivcům PC her doporučujeme hry pro dívky online . Mj. na webu naleznete Sportovní hry, Brutální krvavé hry, Akční hry, Karetní hry, Animace, Strategie, Postřehové hry, Relaxační hry, Stolní a deskové hry, Adventury, Skákačky a hopsačky, Střílečky, Logické hry, Závody aut, Bojové hry, Hry pro dva hráče a tak dále.

Klíčová slova: Nejhranější online hry zdarma, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Seznam vlajek amerických států, A, Omalovánky k vytištění, linky, zdroje informací, pro dospělé, Online hry zdarma, odkazy, Hry pro dívky online, Přehled přípon a koncovek souborů, Tapety na PC zdarma ke stažení

Pokud si chcete zlepšit náladu, přečtěte si vtipy. Na výběr jsou vtipy o hokeji, vtipy o blondýnách a další vtipy...

Aforismy, přísloví, úsloví, moudra, motta, moudrosti, bonmoty

Citáty slavných osobností, Aforismy, přísloví, úsloví, moudra, motta, moudrosti, bonmoty, přehledně rozdělené do kategorií: hlášky o alkoholu, citáty o smutku, citáty o neštěstí, citáty o lži, přísloví o naději, citáty o penězích, citáty o štěstí, citáty o nenávisti, citáty o přátelství, citáty o člověku, citáty o víře, citáty o lásce, citáty o kráse, citáty o manželství, citáty o bohu, citáty o dobru, citáty o odvaze, citáty o rozumu, citáty o životě, citáty o svobodě od různých známých osobností.

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií vysokoškolské a akademické tituly, firmy a společnosti, internetové domény 1. řádu, mezinárodní organizace, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, geocaching, fyzikální jednotky, vojenské hodnosti, mezinárodní organizace, okresy České republiky, zkratky krajů České republiky, obecné zkratky, politické strany a hnutí, hudební zkratky, týmy NHL, úřady a ministerstva apod.

Informace, zábava, důležité informace

Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy

Všem příznivců zeměpisu doporučujeme nejhranější online zeměpisné testy a kvízy. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst, online kvízy a testy atd.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?

Znáte vlajku Dvora Králové Nad Labem - města známého svojí zoologickou zahradou?

Keywords:internetové stránky, Databáze osobností Kdo je to?, Nej hry online, M, Přání k narozeninám, A, Prapory regionů a království, Kliparty zdarma ke stažení, Co je to Romulus Remus?, Vánoční web, Full HD tapety ke stažení, volný čas

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: účetnictví, příroda, rostliny, software, matematika, ekonomie a ekonomika, materiály, stavebnictví, chemie, nápoje, internet, počítače, český jazyk, technika, cestování, sport, zločin a právo, latina, náboženství a křesťanství, kultura, nemoce, literatura, školství, politika atd.

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. Vybírejte z kategorií cizí jazyky, online testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, výukové pomůcky, Chemie - chemické testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, Matematické testy, zeměpisné testy a kvízy, online IQ testy zdarma atd.

Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy

Jste-li vášnivý cestovatel, pak zkuste nejhranější online zeměpisné testy a kvízy. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst atd.

World wide web, internet, zábava, důležité informace

Nejhranější online hry zdarma

Doporučujeme nejhranější online hry zdarma Vybírejte z kategorií Hry na vaření a smažení, Klasické, Závodní, Onlinovky pro dva hráče, Bojové online gamesy, Strategie, Sportovní, Logické, Velikonoční hry, parkování - parkovačky, Karetní, Pro dívky, Střílečky, Stolní hry a deskovky, Oddechové a podobně.

Prapory regionů a království

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z regionů Francie, polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie, krajů České republiky, rakouských zemí, Spolkových zemí Německa atd.

Nepropadli byste ze zeměpisu? To si můžete ověřit na webovkách se státními vlajkami. Kromě státních vlajek všech zemí světa zde naleznete i mnoho údajů o každém státu - např. počet obyvatel, rozloha, výše HDP apod.

Klíčová slova: Stručný encyklopedický slovník, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Přehled státních vlajek států světa, Antistresové omalovánky, doporučujeme, cestování, Přehled zkratek a akronymů, Cristiano Ronaldo football, webové stránky, školství, hyperlinky, webovky

Nenašli jste na těchto stránkách vhodné přání? Potom zkuste partnerskou stránku s mnoha přáními nejen k narozeninám nebo ke svátku ale i k mnoha jiným příležitostem.

Tip na výlet! Malebné městečko Úštěk v Ústeckém kraji. Více se dozvíte zde.

Životopisy osobností - biografie slavných osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Tak se podívejte Životopisy osobností. Tématické články patří do kategorií herci a herečky, spisovatelé a spisovatelky, zločinci a vrazi, světoví i domácí politici, významné osobnosti, křesťané a svatí, sportovci a sportovkyně, podnikatelé a obchodníci, novináři a žurnalisté, umělci a umělkyně, režiséři a scénáristé atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Rock ‚n‘ Roll, Prezidenti ČR, Pop, Voják, Skladatel, Zavražděn, Ministři, Renesance, Hudebnice, Upálen, Vůdce, Architekt, Němci, Básník, Slovenští prezidenti, Angličané, První republika, Dramatik, Country, New Jersey Devils, Žijící, Philadelphia Flyers, Nobelova cena, Mluvčí, Sebevražda, Zlatý slavík, Boston Bruins, Rakousko-Uhersko, Křesťanství, Avangard Omsk, Novinář, Státník, Hudba, Nežijící, Slovák, Trenérka apod.

Doporučené odkazy, zábava, důležité informace

Hry pro nejmenší online

Vyzkoušejte hry pro nejmenší online . V této rozsáhlé kolekci naleznete Závodní, Střílečky, Oddechové, Sportovní, Hry na vaření a smažení, Logické, parkování - parkovačky, Klasické, Karetní, Vánoční online hry, Velikonoční hry, Pro dívky, Strategie, Bojové online gamesy, Onlinovky pro dva hráče a podobně.

Přehled přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak přehrát, v čem spustit, jak konvertovat, jak importovat, kterak editovat, čím zobrazit, jak převést, jak vytvořit, jak exportovat, čím prohlížet, jak otevřít následující typy souborů: obrazy disků, dokumenty, písma, fonty, šablony dokumentů, zdrojové kódy programovacích jazyků, spustitelné soubory, internet a web, hudební audio soubory, video soubory, komprimace dat, konfigurační soubory, systémové soubory apod.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na online slovník - Kdo je to?.

Znalost státních symbolů a vlajek států a zemí světa je při cestování docela důležitá. Je opravdu trapas, Faux pas, pokud jste v zemi a nepoznáte její vlajku. Připravili jsme pro vás několik obrázků státních a městských vlajek, se kterými se můžete při cestování setkat. Další obrázky vlajek naleznete v příslušných odkazech.

Navštivte přání, přáníčka a blahopřání. V tomto webu naleznete v tomto webu. Stovky vtipných veršovaných textových i obrázkových přáníček k svátku, narozeninám, svatbě, k MDŽ, odchodu do důchodu apod.

Klíčová slova: Vánoční magazín, F, tipy, Přáníčka k svátku podle jmen, sms texty k jmeninám, zdarma, Životopisy osobností, Superhry a hry online zdarma, Taylor Swift, Přehled zkratek a akronymů, multimédia, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností

Nenašli jste na těchto stránkách vhodné přání? Potom zkuste partnerskou stránku s mnoha přáními nejen k narozeninám nebo ke svátku ale i k mnoha jiným příležitostem.

Tip na výlet! Malebné městečko Úštěk v Ústeckém kraji. Více se dozvíte zde.

Životopisy osobností - biografie slavných osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Tak se podívejte Životopisy osobností. Tématické články patří do kategorií herci a herečky, spisovatelé a spisovatelky, zločinci a vrazi, světoví i domácí politici, významné osobnosti, křesťané a svatí, sportovci a sportovkyně, podnikatelé a obchodníci, novináři a žurnalisté, umělci a umělkyně, režiséři a scénáristé atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Rock ‚n‘ Roll, Prezidenti ČR, Pop, Voják, Skladatel, Zavražděn, Ministři, Renesance, Hudebnice, Upálen, Vůdce, Architekt, Němci, Básník, Slovenští prezidenti, Angličané, První republika, Dramatik, Country, New Jersey Devils, Žijící, Philadelphia Flyers, Nobelova cena, Mluvčí, Sebevražda, Zlatý slavík, Boston Bruins, Rakousko-Uhersko, Křesťanství, Avangard Omsk, Novinář, Státník, Hudba, Nežijící, Slovák, Trenérka apod.

Náš tip, zábava, důležité informace

Přehled přípon a koncovek souborů

Velký Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak převést, jak konvertovat, jak otevřít, jak přehrát, jak spustit, v čem spustit, čím prohlížet, jak importovat, jak exportovat, jak vytvořit, v čem upravit následující typy souborů: video soubory, komprimace dat, zdrojové kódy programovacích jazyků, písma, fonty, spustitelné soubory, obrazy disků, koncovky souborů, šablony dokumentů, hudební audio soubory, systémové soubory, dokumenty, konfigurační soubory apod.

Fotogalerie města Hradec Králové, historie, památky, zajímavost, kultura apod.

Stránka Kdo je to? je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu - slovníku, který aktuálně obsahuje přes 2000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?

Textová Přání rozdělená do kategorií jako K narozeninám, ke svátku, k Velikonocům, k promoci apod.

Klíčová slova: Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Vlajky měst České republiky, zadarmo, kuriozity, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Obrázky a vtipné veršované texty ke svátku zdarma ke stažení, URL, info, zábava, Obrázky zdarma, počítače, Nejlepší školní testy a kvízy, Kraje ČR, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Všechny znásilnit!: Indiáni přepadli dostavník a starý náčelník vykřikl: „Všechny ženy povraždit a muže znásilnit!” „Ale náčelníku,” ozve se jeden z Komančů. „Nepopletl jste to trochu?” Jeden z přepadených, v růžové košilce, praví medovým hláskem: „Božínku, co ty do toho kecáš? Jsi snad náčelník?!”

„Trenér nám na rozbruslení říkal, že máme co nejvíc střílet,” vypráví novinářům na tiskovce kapitán zámořského celku. Z řad pisálků se ozve nesmělý hlas: „A proto jste musel udělat ze soupeřova brankáře kulometem cedník?!”

Hoď mi sem to kladivo.

Další odkazy:

Fotografie topmodelek
Odkazy na zajímavé weby
Přáníčka k svátku a jmeninám
Doporučené odkazy
Motokros, motorky, závody
Partnerské internetové stránky
Wallpapers na plochu
Odkazy na partnerské weby
Obrázky k jmeninám a vtipné veršované texty přání
Linky na partnerské weby
Army wallpapers

Děkujeme vám za vaši návštěvu.